Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip priaugti svorio? 7 tema.

QUOTE(ellaja @ 2014 02 06, 13:48)
bandžiau parsisiųst abi Tavo rekomenduotas programėles, bet jų talpa toooookia didelė, kad nebetelpa man į kompiuterį  verysad.gif tai vėl tęsiu savo mankštelę - pritūpimai, atsilenkimai, su hanteliukais truputuką, bet jaučiu, kad ne visos raumenų grupės gauna krūvio vienodai...o gal, Zmonyte, turi kokią santrauką tų pratimukų?  ax.gif
man vėl toks metas, kai mažai valgau, jaučiu apatiją, stresą, depresiją, nežinau, kažkaip veikia ta rutina ir gyvenimo problemos doh.gif tikrai sėdėsiu šioj temoj iki gyvenimo galo, tikiuosi, ne viena čia dar būsiu, reikia man kompanijos 4u.gif  biggrin.gif


taip, užima ji daug...bent pas mane visa programa 12GB, o yra ir kur dvigubai didesne talpa doh.gif Gal ir kokiam youtube įmanoma susirast po treniruotė, bent jau 1 pilną radau: http://www.youtube.c...zS8LUJmcA#t=892

Aš pasidžiaugsiu, kad nors ir nevalgau tiek, kiek (manau) reikėtų, bet vistiek rezultatai mane džiugina smile.gif sportas+mityba tikrai daug geresnis rezultatas nei vien mityba smile.gif Šiandien ryte svarstyklės rodė 49,9 thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos damackos 4u.gif Pradesiu as vel milkshakus gert , dar sportuot vel butu gerai prisiruost doh.gif Svoris stovi vietoj , bent jau tiek gerai kad i minusa neina cool.gif
Papildyta:
QUOTE(MeiLLi @ 2014 02 04, 17:09)
Man pasakiškai krenta svoris, nes vaistus mečiau, o čia dar nestuke.gif apetito netekimai, vėmimai, bet sakiau gal antram trimestre atsitiesiu. Kaip Paulina? Ar svorio priaugo, nes neužmačiau jau jos senai  4u.gif

Sveikinu su nestuke.gif 4u.gif Ech kaip man patiko sis laikotarpis , bent viena karta gyvenime buvau stora wub.gif thumbup.gif Tik gaila kad po gimdymo jie taip greit istirpo doh.gif Dar biski palauk , pageres savijauta ir busi grazi burbuliuke wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Noreciau ir as jungtis i dziuveseliu kluba biggrin.gif esu dziusna ir jau nusibodo tolia buti.....nepadejo net 3 vaikai doh.gif paskutinio nestumo metu buvau taip graziai pariebejus,turejau vilti,kad gal tokia ir liksiu,bet matyt itemptas naktinis gyvenimas su maziausiuoju,pametinuku auginimo tempas ir visoks kitoks stresas laaaabai greitai istirpde visa riebala tongue.gif Bet artejant pavasariui,o ir siaip mano nauju metu rezoliucija buvo priaugti per ateinancius metus bent 5 kg.Nuo kovo menesio grizta manoji geroji vaiku aukle,tai tikiuosi,kad jau galesiu istrukti i sporta,planuoju mint pas kokia dietologe,kad sudarytu man mitybos schema,nezinau ka cia dar.......Tiesa,gyvenime nesportavus,net nebuvus sporto salej normaliai siaubas ima vien pagalvojus apie tai.Kazkodel kompleksuoju blush2.gif nes paprastai i sporto klube eina ne tokie makaronai kaip as o normaliau atrodantys zmones biggrin.gif

Pamirsau pamineti tuos savo stebuklinius duomenis,taigi esu 175 cm ugio ir sveriu 50 kg., dar tiksliai reiketu vel pasisvert,bet apie ta 50 kg.

Taigi jeigu nieko pries,jungsiuos i jusu bureli ir tikiuosi,kad per naujuosisu duota sau pazada igyvendinti pavyks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2014 02 06, 18:51)
Labas vakaras  4u.gif

Noreciau ir as jungtis i dziuveseliu kluba  biggrin.gif esu dziusna ir jau nusibodo tolia buti.....nepadejo net 3 vaikai  doh.gif paskutinio nestumo metu buvau taip graziai pariebejus,turejau vilti,kad gal tokia ir liksiu,bet matyt itemptas naktinis gyvenimas su maziausiuoju,pametinuku auginimo tempas ir visoks kitoks stresas laaaabai greitai istirpde visa riebala  tongue.gif Bet artejant pavasariui,o ir siaip mano nauju metu rezoliucija buvo priaugti per ateinancius metus bent 5 kg.Nuo kovo menesio grizta manoji geroji vaiku aukle,tai tikiuosi,kad jau galesiu istrukti i sporta,planuoju mint pas kokia dietologe,kad sudarytu man mitybos schema,nezinau ka cia dar.......Tiesa,gyvenime nesportavus,net nebuvus sporto salej normaliai siaubas ima vien pagalvojus apie tai.Kazkodel kompleksuoju  blush2.gif nes paprastai i sporto klube eina ne tokie makaronai kaip as o normaliau atrodantys zmones  biggrin.gif

Pamirsau pamineti tuos savo stebuklinius duomenis,taigi esu 175 cm ugio ir sveriu 50 kg., dar tiksliai reiketu vel pasisvert,bet apie ta 50 kg.

Taigi jeigu nieko pries,jungsiuos i jusu bureli ir tikiuosi,kad per naujuosisu duota sau pazada igyvendinti pavyks  rolleyes.gif

Junkis junkis, visada smagiau kai esi tarp likimo draugių biggrin.gif
Atsakyti
Beta Sveika prisijungus , drauge visoms smagiau grama po gramo auginti 4u.gif As kaip ir tu tikejaus po nestumo uzsiliks bent koki 8kg , bet deje irgi doh.gif
Atsakyti
Na va, stresas parėjo ir visi savaitės valgymai perniek, nes šiandien beveik nieko nesuvalgiau verysad.gif O dėl sporto, taip, kol kas sportuoju namuose kas antrą dieną, vėliau reikės persikelti į sporto klubą. Tik kai toks šakaliukas, tai, kaip kažkuri irgi minėjo, kompleksuoju eiti ten.. Tad noriu bent minimaliai atsimaitinti.
Atsakyti
Damos, labukas hi.gif

Pas mane viskas tas pats be pokyčių..vis dar minuse giliam biggrin.gif

Dėl svorio priaugimo po 1kg per savaitę tai viskas įmanoma..aš gi irgi buvau sau tokius tikslus užsibrėžusi ir taip ir buvo. Bet čia manau įmanoma tik tada kai visą dieną sėdi namie, kad maistas būtų po ranka 24val. per parą.. Nes pvz su lakstymais reikalus tvarkant dienos bėgy ir valgymu be režimo sunkiai seksis. Bet viskas įmanoma smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kol pas mane motyvacija tiesiog liejasi per krastus,galiu pasidalinti savo atradimais gramu auginimo klausime rolleyes.gif
Nezinau kaip jum,bet as tik dabar atradau toki dalyka kaip spirulina.Kas skaitot angliskai,begale info apie sita geri,tiku,kad ir lt kalba yra,bet nesidomejau.Tai va,ten be visu kitu vitaminu ir reikiamu medziagu, 60 proc.yra proteinu,kas ir yra baltymai.Raso,kad maitinant spirulina afrikoj badaujancius vaikus,jie priaugo svorio biggrin.gif tai as sumeciau,kad as pati irgi atrodau kaip pabegus is Etiopijos,tai man turetu tikt biggrin.gif Daug kur raso,kad spirulina padeda numesti svorio,tai issiaiskinau,kad norint mesti svori reikia ja gerti pries maista,nes mazina apetita,o norint priaugti - po valgio.Varau dabar po 10 tabl.per diena tai ziuresiu kas bus po savaites kitos rolleyes.gif Tiesa,stengiuos nepamirst ir maisto.......spaustos sultys 2 kart per diena su grietinele,riesutai uzkandziam ir visos vakarienes bei pietus su daug grietineles arba maskarpones padaze tongue.gif

Gal kas bande baltyminius kokteilius ? Kazkaip svarstau......nes nuo kovo pasiryzus mint i sporto kluba cool.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif kaip sekasi?
pas mane nieko naujo, apetitas toks pat, svoris berods toks pat (baigėsi svarstyklių baterijos, nebegaliu pasisvert šiuo metu). Ačiū Žmonytei už treniruotę, po truputį pradedu ją daryt, iš tikrųjų suteikia energijos visai dienai, tokia energinga ir sunki iš tikro 4u.gif
beje, smagu, kad didėja mūsų ratelis, drauge storėt smagiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2014 02 10, 15:40)
Sveikutės  4u.gif kaip sekasi?
pas mane nieko naujo, apetitas toks pat, svoris berods toks pat (baigėsi svarstyklių baterijos, nebegaliu pasisvert šiuo metu). Ačiū Žmonytei už treniruotę, po truputį pradedu ją daryt, iš tikrųjų suteikia energijos visai dienai, tokia energinga ir sunki iš tikro  4u.gif
beje, smagu, kad didėja mūsų ratelis, drauge storėt smagiau  4u.gif

Tai vistik radai būdą kaip įsirašyti? Kurią darai? Aš pradėjau antrą dalį su MAX intensyvumo treniruotėm, tai per treniruotę noris keiktis, o viso kūno raumenis vėl maudžia doh.gif bet darau..gi kas čia palyginus beliko, tik 3,5 savaitės iki pabaigos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2014 02 09, 13:53)
Gal kas bande baltyminius kokteilius ? Kazkaip svarstau......nes nuo kovo pasiryzus mint i sporto kluba  cool.gif

Visai sudomino ir mane spirulina , jei ir svorio nepriaugsi , visvien i nauda organizmui thumbup.gif tik skaiciau kad geriau milteliu pagrindu vartot , greiciau veikia nei tabletes g.gif Ar jauciasi kas nors , kiek kartu tabletes geri per diena ?

Bandziau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2014 02 10, 18:41)
Visai sudomino ir mane spirulina , jei ir svorio nepriaugsi , visvien i nauda organizmui  thumbup.gif  tik skaiciau kad geriau milteliu pagrindu vartot , greiciau veikia nei tabletes  g.gif  Ar jauciasi kas nors , kiek kartu tabletes geri per diena ?

Bandziau  4u.gif


As tabletes geriu,kazkaip man atrodo,kad tas pats dalykas tik forma skiriasi-tabletes ir milteliai.Geriu po 10-12 per diena.Ten kazkaip maziau net nera labai prasmes ir gerti....nesijaucia dar nieko,tik savaitgali pradejau taip intensyviai valgyt ir spirulina gert.Tai sest.svoris buvo 50,4 o sekmadienio vakara 50,8.Akis dziugina,bet nemanau,kad cia jau tie mano isvajoti kilogramai lipa biggrin.gif matyt tiesiog maisto perteklius organizme biggrin.gif

O kaip tau tie kokteiliai ? Ar kas nors pasikeite ?
Atsakyti