Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip priaugti svorio? 7 tema.

Sveikos, mergaitės wink.gif

Grįžta merga paklydėlė, jei pamenat kas iš senbuvių wink.gif

Kol susistygavo mano naujas gyvenimas svetimoj šaly, tai SM'ą buvau primiršus..

Mano svorio pasiekimai praeitą žiemą buvo pasiekę tokį minusą, kad artimieji bijojo pamatyt mane, kai nusiimsiu žieminį paltą ;D dabar jau sugrįžau į savo vėžias ir pasiekiau dar niekad neturėtą svorį ax.gif tai vėl grįžtu prie visų stebėjimų ir kilogramų auginimo smile.gif

Eisiu perskaityt senas temutes, nes "pamečiau" jus nuo 5 temos. matau, yra ir naujų mergaičių thumbup.gif

Gal kas nors galit man į a.ž. priminti mūsų albumiuko info? ) 4u.gif
Atsakyti
Smagu, kad radau temą ne tik svorio metimui aptarinėti, bet ir turinčioms kitokią "bėdą". drinks_cheers.gif thumbup.gif Man 23 metai, ir nuo mokyklos baigimo svoris niekaip nekyla, nors valgau ir valgau..O ir aplinkinių replikos apie badavimą kartais varo į neviltį. doh.gif
Atsakyti
labas, visai netycia uzsukau, ziuriu gi visos senbuves :DDDD bet kai kurios su pliusu, del ko labai sveikinu! Zmonyte, ar po antro vaikucio neuzsilaike nei vienas kg? Meilli, o tu ne mamyte dar? kiek sveri?
as tai vilti praradus seniai, kiek sveriau kai cia pradejom storet.. 48 gal, tai dabar 46 ne visada traukiu. nezinau, jau beveik nesigilinu, nesisveriu, ir taip streso daug, darbu daug, visi vyrai kiaules ir t.t. biggrin.gif dar kai pradedu del svorio nervintis visai ne kas buna.
Atsakyti
Sveikos, kažkada čia gyriausi priaugtais kilogramais, nuo 49 buvau pasiekusi beveik 52, tad dabar vėl grįžau pasiguosti smile.gif) Stresas ištisą savaitę atėmė iš manęs tiek svorio, kad prieš kelias dienas svarstyklės rodė 48.. Ačiūdie, šiandien ryte rodė jau 50 rolleyes.gif Bet vis tiek padrikai valgau, vos ne kas antrą dieną tik normaliai pavalgau 3 kartus dienoj. Labai labai nelaukiu vasaros kol kas, kai teks, nori nenori, nusimest drabužius biggrin.gif Kažkada čia irgi pasimatavau sukneles, šortus - viskas baisiai kaba, o iš šono plokščia kaip plekšnė esu biggrin.gif Kol kas reabilituojuos tai net nesportuoju, bo jėgų neatgavau nuo išsekimo. Aišku už visus stresus galiu padėkoti MB .. Tiesa, priešingai nei daugumai čia rašančių, man plonos blauzdos yra siekiamybė blush2.gif Niekada jos pas mane nebuvo super plonos, kažkaip visa suplonėju, o blauzdos tik vos vos. Ir man labai gražu prie figūringo kūno plonytės blauzdos smile.gif
Išrašė man gyd. kontraceptikų, gydomaisiais tikslais, tai tyliai sau viliuosi, kad gal bent kažkiek padės sustambėt, arba bent jau krūtinę užaugins biggrin.gif Bet spėju nuo KT svoris padidėja tik toms, kurios ir taip juo nesiskundžia..
Dar laukia vizitas pas psichiatrą, nes įtariu sau depresiją, kuri gyvena pas mane jau porą metų, tačiau paskutiniu metu itin sustiprėjo. Kažkuri iš jūsų čia džiaugėsi antidepresantų užaugintais kg smile.gif Tai va, prisifarširuosiu chemijos, gal svorio nepriaugsiu bet bent laiminga vaikščiosiu, apsvaigus nuo serotonino biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

Senokai cia bebuvau uzsukus, ogi ziuriu visos senbuves ir keletas nauju mergaiciu. smile.gif Mano svoris suo metu 52,6 kg. del ligos pries menesi sveriau 50,4 kg. tai madzaug sugrizo buves svoris, taciau idealiausia buvo kai pries metus panasiai sveriau 53,7 kg. blush2.gif
Atsakyti
Visoms, kurias dažnai į savo gniaužtus pagriebia stresas ir visi kiti neigiami dalykai.. tai nusipirkit Sedatif PC.. homeopotainės tabletės, po 2 tabl. 3 kartus dienoj. nuima visus stresus nuo smegenų ir būna "da lampački" wink.gif prie jų nepriprantama. išbandyta wink.gif
Atsakyti
Sveikos temos senbuvės ir naujokės. šian perskaičiau ką prišnekėjot gulėdama lovoj, perskaičiau ir savo senai rašytas žinutes ir supratau, kad pasiilgau Jūsų blush2.gif . Tiek metų susirašinėjom, žarstėm viena kitai patarimus, džiaugėmės dėl priaugtų gramų...ech smagu būtų kada susimeetint prie kavos su grietinėle ir kaloringu pyrago gabalėliu

QUOTE(Paulina26 @ 2014 04 11, 20:01)
labas, visai netycia uzsukau, ziuriu gi visos senbuves :DDDD bet kai kurios su pliusu, del ko labai sveikinu! Zmonyte, ar po antro vaikucio neuzsilaike nei vienas kg? Meilli, o tu ne mamyte dar? kiek sveri?
as tai vilti praradus seniai, kiek sveriau kai cia pradejom storet.. 48 gal, tai dabar 46 ne visada traukiu. nezinau, jau beveik nesigilinu, nesisveriu, ir taip streso daug, darbu daug, visi vyrai kiaules ir t.t. biggrin.gif  dar kai pradedu del svorio nervintis visai ne kas buna.



Labas Paulina, vis paskaitinėdavau temą kaip kitom sekasi priuginėti svorio ir vis prisimindavau Jus ir pagalvodavau kaip sekasi, nes pradėjom startuoti su tuo pačiu svoriu ir panašiom proporcijom. Svarbu gerai jautiesi, pasitiki savimi tas ir yra svarbiausia.
Aš vis dar nestuke.gif . Rugsėjį tik didysis susitikimas smile.gif . Kolkas priauginėju svorį,nes iš 64kg belikę buvo nėštumo pradžioje 54kg. Dabar jau 60kg pagaliau, nes vis velnių gaudavau, kad svoris nekyla. Jaučiu po nėštumo parsivilksiu vėl čia paplepėt rolleyes.gif
Atsakyti
Oho kiek senbuviu paklydeliu gryzo ant pavasario biggrin.gif thumbup.gif

Meili , nepergyvent dabar pats burbulejimo laikas prasides , as irgi is pradziu pergyvenau kad nedaug nedaug priaugu (palyginus su kitom nestuke.gif ) bet po to kaip pradejau pustis tai 20+ uzsiauginau smile.gif nors tiek tikrai nesitikejau biggrin.gif

o del meeto smagu butu , tik gaila mes ne tevynej gyvenam doh.gif

Per praeita menesi +1kg thumbup.gif Jau smagu kaip seni dzinsai permazi thumbup.gif o ir savijauta geresne ir pati sau grazesne thumbup.gif Kaip kitoms svoris auga ? g.gif

Beta kaip tau svoris auga nuo spirulinos ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazulytee: 01 gegužės 2014 - 16:28
QUOTE(Mazulytee @ 2014 05 01, 17:28)
Jau smagu kaip seni dzinsai permazi  thumbup.gif

Joooo, šitas jausmas būna smagus biggrin.gif

man gramas po gramo vis auga, vis mažiau galiu skųstis biggrin.gif tik va pilvas ko tais pūpsot pradėjo g.gif reik pratimų ieškotis kokių rolleyes.gif
Atsakyti
Grafee gramas prie gramo ir tuoj visas kg bus thumbup.gif nesportuoji ? kiek kg priaugti noretum ? tik daugiau valgai ar dar kazka vartoji svorio auginimui ?

Si menesi stengiuos saziningiau nei praeita men sportuot , nu negaliu ziuret i savo pilvuza likusi po nestuke.gif doh.gif o ir atsikratyt jo taip greit neiseina kaip tikejaus lotuliukas.gif doh.gif vyras daznai juokias , sako tau visas priaugtas svoris i pilva sueina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2014 03 18, 02:45)
Ellaja ,dazniau uzsuk , kartu smagiau augint gi  4u.gif    Dziugu , kad gerai jauties ir kad neesi pati sau dziuvesiukas  thumbup.gif Kiek sveri ?

Sveikos,
ohoho, kaip temutę atgaivinot, šaunuolės 4u.gif wub.gif
aš dabar neturiu kur pasisvert, svarstyklių baterija pasibaigus, niekaip naujos nenusiperku doh.gif bet savaitgalį svėriaus, tai rodo 51,5 kg thumbup.gif nors nieko specialiai nedariau, čia, matyt, pagerėjęs gyvenimas padarė savo -mažiau nervų, streso smile.gif bet reikia sutvirtint kūną, toks jausmas, kad raumenų visai neturiu smile.gif jau antra savaitė konkrečiai dėmesį skiriu tik pilvukui, užpakaliukui ir kojytėms, darau atsilenkimus, pritūpimus, suku lanką, per virvutę pastrikinėju biggrin.gif ir jaučiuosi geriau, ir atrodau, bet norisi darrrrrr biggrin.gif rankos pas mane kūdos ir blauzdos doh.gif
kaip kitoms sekasi? ką vakarienei gaminsit, mmm? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2014 05 02, 01:16)
nesportuoji ? kiek kg priaugti noretum ? tik daugiau valgai ar dar kazka vartoji svorio auginimui ?

Kažkaip aš ir sportas.. mes nedraugaujam biggrin.gif o dar ir mano darbo grafikas dažnai nenuspėjamas (kartais ilgiau užsitęsia), tai sunku man taip susidėliot dienotvarkę.. ir šaltu metų sezonu kažkaip tingisi smile.gif bet dabar turiu namie sporto inventoriaus, tai bandysiu.. noriu pilvo presiuko ir dupcę pamankštint biggrin.gif
Senokai svėriaus.. bet kai į rūbus po truputį reik "įsibraškint", tai gerai jaučiuos biggrin.gif nebeturiu norimo svorio kažkokio, svarbiausia, kad kaulai jau nebešviečia wink.gif
Valgau tai nei daugiau, nei mažiau.. čia svetimoj šaly kaip tik nėr tokio maisto pasirinkimo. Su skydliauke turiu bėdų, tai sakau, gal padeda ir tai, kad pagaliau gydymą pritaikė??? Jokių papildomų preparatų ar papildų nevartoju. Svarbiausia, kad nervai ir stresas pažaboti ;D kaip sakiau, Sedatif PC labai gerai tam padeda wink.gif
Atsakyti