Įkraunama...
Įkraunama...

Laminuotos grindys

jeigu koks paklotas ir lemia garso izoliacija, tai nebent koks plausinis 5,5 mm... ir tai nestebuklingai. Esme, mano nuomone, kokia perdanga yra padaryta, tai taip ir garsas jauciasi, paklotas ir technines laminato savybes tik kazkiek ta triuksma sumazina. HDM kitoje puseje yra specialus tinklelis, kuris sugeria triuksma:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomassella: 06 sausio 2012 - 17:06
sveikos, planuojam įsirengti butą r šventai buvau įsitikinųsi, kad MB norės parketo, bet, šian išsiaiškinau, kad jis už laminatą. Pasakykit, naujausios tecnologijos ir dizainai prilygsta medinėms grindims? nes pas tėvus namuose ir sodyboj, man laminatas labai skiriasi nuo parketo namuose. bet gal laminatas igaamžiškiau, nes parketas pa smus nors ir ąžuolinis, bet vistiek susibraižo, įsminga ir pan. esu labai pasimetųsi, bijau, kad laminatas bus nejaukus.

galgalite pasiūlyt kokį saloną ar parduotuvę, kur galima būtų palyginti šias abi dangas?
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2011 12 08, 13:35)
Gal kas turit kokia nuotraukyte, kur butu laminatas sujungtas su plytelemis silikonu, o ne tais spec profiliais 4u.gif  4u.gif

Pas mus virtuvej plyteles ir laminatas be profiliu, o su silikonu (tamsiai rudas). Ne bet koks, o specialus laminatui. Labai nenorejom metaliniu detaliu ant grindu. Siule tokio pat plocio, kaip ir plyteliu tarpeliai. Atrodo, viskas gerai. Nuotraukytes neturiu, nebent specialiai reiktu nufotografuoti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 09 sausio 2012 - 23:38
QUOTE(tindiriushka @ 2012 01 10, 00:03)
sveikos, planuojam įsirengti butą r šventai buvau įsitikinųsi, kad MB norės parketo, bet, šian išsiaiškinau, kad jis už laminatą. Pasakykit, naujausios tecnologijos ir dizainai prilygsta medinėms grindims? nes pas tėvus namuose ir sodyboj, man laminatas labai skiriasi nuo parketo namuose. bet gal laminatas igaamžiškiau, nes parketas pa smus nors ir ąžuolinis, bet vistiek susibraižo, įsminga ir pan. esu labai pasimetųsi, bijau, kad laminatas bus nejaukus.



dizainų ir technologijų dabar yra įvairių ir tikrai labai gerų, bet aišku natūraliai medienai neprilygsta vistiek. Tačiau abi grindys turi savų pliusų, savų minusų. Natūralią medieną gali atnaujinti, šlifuoti, lakuoti ar beicuoti, o laminatas nusidėvės ir mesi lauk. Kita vertus laminatą po kažkiek metų negaila būtų išmesti ar kitur perdėti, jeigu nesusigadino, o tiesiog atsibodo ( daugumą galima išimti ir perdėti kitur, aišku ne daugiau turbūt nei vieną kartą, bet vistiek pliusas ). Aš pati šiai dienai dėčiau arba laminatą, arba natūralias grindlentes, ne parketą ir ne parketlentę ( šią tai nušlifuosi porą kartų ir mesi lauk, nes nebeliks viršutinio dekoratyvaus sluoksnio, o ir minkštesnė nei laminatas, tai greičiau susigadina; parketas šiaip nepatinka ) schmoll.gif dabar gyvenu su laminatu visur, taip jau gavosi, kad sudėtas skirtingose patalpose ir skirtingų rūšių bei struktūrų biggrin.gif tai fainiausiai žiūrisi ir plaunasi su struktūra sinchronine, kur lakas kartu imituoja natūralią medieną, bet antistatinės savybės geriausios yra Elesgo ekologiško laminato, kurį vaikams sudėjau pabandymui.
Atsakyti
Pakomentuokit, kodel ne parketlente? as susiruosiau isidet bute grindis ant medzio drosliu plokstes , desiu dabartines esancias pardavime vadinamas parketlentes kaina nuo 80-100lt/m
Atsakyti
QUOTE(Darius1 @ 2012 01 11, 15:07)
Pakomentuokit, kodel ne parketlente? as susiruosiau isidet bute grindis ant medzio drosliu plokstes , desiu dabartines esancias pardavime vadinamas parketlentes kaina nuo 80-100lt/m


Laminuotos grindys nuo parketlenčiu skiriasi visais atžvilgiais, tačiau išskirčiau du pagrindinius dalykus:
1) Parketlentė yra natūralus gaminys - kiekviena lenta unikali ir šiltesnė negu laminuotos grindys.
2) Geros laminuotos grindys yra visais atžvilgiais pranašesnės dėvėjimosi atžvilgiu nei parketlentės. Jeigu jau ketinat dėvėti grindis tiek, kad kalbat apie dažną šlifavimą (kas yra - baldų išnešimas, laikinas išsikraustymas, meistrų darbai, papildomos medžiagos ir pan.), tai tokiu atveju rekomenduočiau profesionalią laminuotą grindų dangą, kurią kartais labai sunku atskirti nuo natūralių parketlenčių. Jeigu Jums vis tiek svarbu natūralus gaminys ir Jūs nesigraušite jeigu perrėšite grindis ar kitaip jas sugadinsite, tada žinoma galite dėtis natūralų gaminį smile.gif

Dėl parketlenčių ir natūralių lentų, trisluoksnė parketlentė sukurta kaip alternatyva masyvo lentoms. Dėl trijų suklijuotų medienos sluoksnių ji daug mažiau linkusi deformuotis negu masyvo lenta. Žinoma viskas itin priklauso nuo medienos, iš kurios pagamintas gaminys, jos apdirbimo džiovinimo, suklijavimo ir kitų subtilybių, tačiau pagrindinis skirtumas yra deformacijoje. Masyvo lentoms reikalinga ideali santykinė oro drėgmė bei patalpos temperatūra, ką išlaikyti yra itin sunku smile.gif
Atsakyti
Pas mus 32 kl. 8mm. laminatas. Mokėjom nebrangiai, bet negaliu atsidžiaugti - plaunasi puikiai, pėdos nesimato, vienu žodžiu kol kas patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ignaspat @ 2012 01 11, 15:49)
Jeigu jau ketinat dėvėti grindis tiek, kad kalbat apie dažną šlifavimą (kas yra - baldų išnešimas, laikinas išsikraustymas, meistrų darbai, papildomos medžiagos ir pan.), tai tokiu atveju rekomenduočiau profesionalią laminuotą grindų dangą, kurią kartais labai sunku atskirti nuo natūralių parketlenčių.

O tos prof. laminuotos dangos tokios pat minkštos kaip parketlentes/parketas, na natūralus medi? nes mane gal labiausiai ir erzina, tas laminato keitumas.
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2012 01 12, 00:50)
O tos prof. laminuotos dangos tokios pat minkštos kaip parketlentes/parketas, na natūralus medi? nes mane gal labiausiai ir erzina, tas laminato keitumas.


Laminuotos grindys nesulyginamai kietesnes uz medi. Tai yra medienos dulkiu plokste, itin auksto spaudimo su papildomu fibros sluoksniu virsuje nuo smugiu - jų nepažeisi šokant su aukštakulniais ar panašiais būdais, o naturalu medi is pirmo karto sudauzysi smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti