Įkraunama...
Įkraunama...

Buitinės atliekos

Nagi mamytes auksarankes, pasakykit man , ka butu galima ir is kokiu buitiniu atlieku vaikui padaryti kostiuma, ar kepure, nes po Nauju metu bus kazkoks rengini darzeli ir reikia vaika papuost buitinemis atliekamos smile.gif o fantazija as tai jau nepasizymiu doh.gif
Atsakyti
Na gi mamytes kur jusu fantazijos g.gif juk laiko man jau nebedaug liko o minciu nera doh.gif negi niekas niekada negaminot ko nors is buitiniu atlieku???
Atsakyti
Aš esu dariusi iš kiaušinių trafaretų ožiuko kaukę. Na tipo ragiukai gaunasi iš tų iškilimų. Bet tas buvo labai seniai.
Atsakyti
O čia kaukės reikia berniukui ar mergaitei?
Dar dariau peruką iš siūlų undinėlei. Namie turiu foto, jei įdomu rytoj nuskenuosiu.
Atsakyti
reikia berniukui
Atsakyti
Gal bandyk karpyti šiukšlių maišus ir iš jų daryti kokią vėjo, viesulo kaukę g.gif
Atsakyti
O iš dėžių robotą g.gif wub.gif
Atsakyti
buvau pedagoginiam univere tokiam renginyje ir ten viena dalis buvo būtent buitinių atliekų Vienos panelės kepurė buvo iš tuščių plastmasinių butelių. Vizualiai atrodė, kad ant kažkokio kartono jie pritvirtinti (priklijuoti ar pan.), o tada su raiščiu pririšta prie galvos. apsirengusi buvo paprastu šiukšlių maišu. Atrodė tikrai gerai thumbup.gif Antros panikės kepurė buvo tiesiog į gniužulus susukti popieriai smile.gif , o dar vienoj kolekcijoj visos buvo apsirengę "maikes" iš Maximos maišelių, o jas padaryti itin lengva, tik dugną nukirpti, o per rankenėles iškišus rankas, tarsi "maikutė" su petnešėlėm gaunasi. Tai tiek idėjų iš manęs 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Nuo žirnelių skardines- gali tarnaut kaip pieštukines
Atsakyti
mano lėlė milda iš lairaščių ir..nudažyta mirksiukas.gif
Papildyta:
http://public.fotki.com/stakselis/ o beatričė iš nereikalingų skudurų namie blush2.gif
Atsakyti
Net netikėjau kad galima iš plastikinio butelio pagaminti tokių grožybių
http://picasaweb.goo...evistas/PlStico
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti