Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, FILMAI, FILMAI

Perziurejau Lantana, nu labai patiko!

QUOTE(gustika @ 2013 10 30, 11:06)
Paskutinis matytas su Winslet yra Carnage,labai labai patikes.


Matytas, geras tikrai drinks_cheers.gif

QUOTE(eliss @ 2013 10 30, 12:50)
Atonement /2007


QUOTE(katalike @ 2013 10 30, 13:11)
O kas ten su neištikimybe buvo? g.gif Kažkaip nieko tokio nepamenu.


Macius Atonement, patiko, bet ar tikrai ten tos tematikos buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 10 30, 10:41)
Gal turit parekomenduot dar kokiu filmu, kur neistikybes tema isipina? Na, kazkas pan. kaip sis, Last Night, Unfaithful..

The Piano (1993) mirksiukas.gif


O aš paskutiniu nemažai žiūrėjau visokių siaubo/mistinių ir pan, o išskirti norėtųsi tik šiuos:

Interview with the Vampire (1994) - skamba tikriausiai neįtikinamai, bet aš jo viso taip ir nebuvau mačiusi. Kažkada vaikystėj dalį mačiau, bet tik tiek. Vis atidėliojau dėl Tom Cruise, kurio nevirškinu ir tiek schmoll.gif O be reikalo, nes filmas patiko, pasirodė įdomus, toks ir smagus, ir liūdnas vietomis, bet dar po to kurį laiką po jo peržiūros vis prisimindavau jį.

The Conjuring (2012) - o iš šito tikėjausi kaip ir nemažai, bet pasirodė toks kiek geresnis už vidutinį. Gal kad paskutiniu metu žiūrėjau ne vieną siaubo filmą, tai labai matėsi, kad na tiesiog pagal eilinį štampą sukurtas filmas, nieko naujo ar ypatingo. Na, gal dar pradžioj kelios vietos ir priverstų krūptelėti, bet antrojoje pusėje tai jau tikrai nebe.

Joy Ride (2001) - šis labai patiko. Apie brolius, kurie sumano pajuokauti ir per raciją pagauna vyruką, kuriam vienas iš jų prisistato kaip mergina ir pasiūlo susitikti viename motelyje. Tas vyrukas atvyksta, o jie apsistoję gretimame kambaryje sau smagiai kikena... Na, ir viskas ten po to labai smagiai pasisuka, kai tas vyrukas užsinori atsilyginti už šį pokštą. Įtampos bele kiek, labai įtraukė ir tiesiog nesinorėjo trauktis nuo ekrano iki paskutinės minutės. Nėra nei kraujo, nei vaiduoklių, tik persekiojimas, bet to visiškai pakanka, kad sukeltų daug emocijų.

Na, ir dar vienas, kurį pažiūrėti sumąsčiau įdomumo dėlei, kadangi paskutiniu metu daug kur apie jį šnekėjo interneto platybėse unsure.gif A Serbian Film (2010) . po jo dar kurį laiką buvau be žodžių, kai kurios scenos tai įsiminė visam gyvenimui matyt. Na, ir svarbiausia, kad viskas kas vyko pirmąją valandą (seksas visokiomis formomis, šiek tiek kraujo pataškymų ir pan ) visiškai nublanko prieš kulminaciją, kuri tiesiog pribloškė. Baisesnio keršto tikriausiai neteko matyti.. Ir šiaip nerekomenduoju, nebent patinka visokie nesveiki filmai. O kūrėjams tai iš viso, nesuvokiu, kaip atėjo į galvą tokios mintys.. Na, bet čia būtų galima kalbėti ir kalbėti...
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 10 30, 17:21)

Macius Atonement, patiko, bet ar tikrai ten tos tematikos buvo  g.gif

na taip, čia išdavystės tema rolleyes.gif

Labai slogų jausmą paliko turkų Kelebegin Ruyasi/2013. Apie du draugus poetus, sergančius tuberkulioze. Priminė vieną seną knygą. Įdomu buvo, kad vaidino vienas aktorius iš dabar populiaraus serialo "Tūkstantis ir viena naktis". Man patiko, bet antrąkart nežiūrėčiau, per daug slogu.
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 10 30, 18:21)
Perziurejau Lantana, nu labai patiko!

tai labai ir dziaugiuosi biggrin.gif

as turiu parsisiuntusi jau pora dienu Prisoners, bet vis laiko ner doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2013 10 30, 18:26)
tai labai ir dziaugiuosi biggrin.gif

as turiu parsisiuntusi jau pora dienu Prisoners, bet vis laiko ner  doh.gif

Man tai atostogos, geras laikas filmu ziurejimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2013 10 30, 18:26)
as turiu parsisiuntusi jau pora dienu Prisoners, bet vis laiko ner doh.gif

Labai geras trileris/drama good.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2013 10 30, 22:20)
Labai geras trileris/drama good.gif

oi irnesakyk.gif net neabejoju smile.gif
Atsakyti
Kadangi neradau online Vilkelis/Volciok, tai paziurejau rusu filma Zit/Gyventi (nemoku rusu kalba rasyti blush2.gif )
Nesilpnas filmas,apie tris skirtingas istorijas,taciau su ta pacia mintimi,siaip tai nelinksmas filmas,bet patiko 4u.gif
Atsakyti
Filmas prancuzu kino myletojoms
http://www.imdb.com/title/tt0490234/
Vienos seimos istorija.
Protu nesuvokiamas moters kerstas vyrui.
Filmas paremtas tikrais faktais.
Atsakyti
"Prisoners" (2013)
153 min - Crime | Drama | Thriller

geras filmas, patiko. nustebino truputį siužetas, nes kai aš aprašymų niekada neskaitau, tai kiek kitokios krypties veiksmą vaizdavausi smile.gif
bet minusų irgi yra:
ilgokas - 2,5 val. jau šiek tiek mane priverčia susimąstyt ar žiūrėti būtent šitą filmą, ar pasieškot trumpesnio;
perspausta scena su ta bobule ir tėvu;
pritrūko aiškumo pabaigai, kadangi čia ne Mystery žanras, tai kažaip norėjosi daugiau aiškumo

žiūrint, apie vidurį, kol dar nebuvo prailgę, buvau pradėjus svarstyti, kad rimtas nominantas būtų metų filmui (asmeniniam reitinge, aišku), bet pasilieku kol kas prie The Hunt smile.gif
Atsakyti
Paziurejau apie neistikimybes tema filma kazkieno rekomenduota "Last night"..Na ir negaliu pasakyti,kad super..,kazko truko,per daug istemtas.. Zodziu paziurejau ir pamirsau. Nesiulyciau ziureti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2013 10 31, 20:20)
Paziurejau apie neistikimybes tema filma kazkieno rekomenduota "Last night"..Na ir negaliu pasakyti,kad super..,kazko truko,per daug istemtas.. Zodziu paziurejau ir pamirsau. Nesiulyciau ziureti  rolleyes.gif

o man labai patiko - ypač pabaiga su "sava interpretacija", taip sakant, kiekvienas perleis per save...
Atsakyti