Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos pleputės

QUOTE(RasaZFR @ 2015 08 25, 21:46)
Sitas - apie Sveicarija
sakes vos iki galo suziurejau..nu tokia jau nesimpatiska bobele.. jetau, o kooookia baisybe, kad uosviam nuoma moket reikia, o ne uz dyka palocius gavo, ..zodziu..ir uz stoga, ir uz ezera moket reikia, vaje vaje...fuj, doh.gif as su tokia irgi nemokeciau bendrauti/draugauti schmoll.gif

Pippa, kaip tu moki papasakoti wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wolke7 @ 2015 08 27, 16:51)
wow Pipa,fainos atostogos  bigsmile.gif ....bet mano ne maziau ispudingos  cool.gif buvau Jeruzaleje,kuri paliko didziui ispudi ir Marmaryje kalnuose darem wanderunga,bet ejom tokia route ,kur turistai dar nebuvo eje,todel turejom tris vietinius vedlius  thumbup.gif


Wolke, tikiu, kad ispudingos wub.gif I Izraeli ir as labai noreciau. Ar jau pasakojai cia keliones ispudzius? Per petrauka eiciau paieskoti. Kaip kruizas? Marmari 'prisijunget' pabaigoj?
Pirenu rytineje dalyje Prancuzijos puseje taip pat keliai dar nepraminti arba tiksliau pasakius pamirsti, zmoniu kalnuose vienetai, daznai is vis nieko nesutikdavom. Su Alpemis ar Korsika nepalyginsi. Todel daznai zemelapyje kelias pazymetas, pradzioje jis ir vietoje pazymetas, bet einant spalvos blanksta, kol zymejimai ir pats kelias susiaureja iki vienos pedos, o veliau is vis isnyksta biggrin.gif As visada perku Rother Wanderführer, jie turi net 4 Pirenu knygas, bet su prancuziska rytine dalim yra sunku, visai nera knygu net ir prancuzu kalba, nors ten yra didziulis nacionalis parkas ir patys prancuzai ji siulo kaip Pirenu perla.
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2015 08 27, 20:40)
sakes vos iki galo suziurejau..nu tokia jau nesimpatiska bobele.. jetau, o kooookia baisybe, kad uosviam nuoma moket reikia, o ne uz dyka palocius gavo, ..zodziu..ir uz stoga, ir uz ezera moket reikia, vaje vaje...fuj,  doh.gif as su tokia irgi nemokeciau bendrauti/draugauti schmoll.gif

Butent. As ta pati turejau omeny. Labai negatyviai, ne vieno gero zodzio, viskas kazkaip pasiepiama.

Merginos, super pasakojimai! Daugiau!
Atsakyti
Labas rytas,
merginos, gal kuri turit Ninjago lego ninja figuryciu parduoti???
Nebenorim pirkti viso lego komplekto, tik figuryciu.
Atsakyti
QUOTE(Pippa @ 2015 08 28, 08:05)
Wolke, tikiu, kad ispudingos wub.gif I Izraeli ir as labai noreciau. Ar jau pasakojai cia keliones ispudzius? Per petrauka eiciau paieskoti. Kaip kruizas? Marmari 'prisijunget' pabaigoj?

4u.gif Pippa,nepasakojau as cia nieko,nesu iskalbi -nemoku sudominti savo pasakojimais mirksiukas.gif Izraelis man labai patiko,noreciau dar karta sugryzti...dar kas mane labai suzavejo,tai Santorini sala Graikijoje wub.gif Kruizas labai fainas,mes jau kaip ir uzsikabinom ant kruizu ax.gif planuojam dabar Karibikus .....as i FB truputi nuotrauku idejau is savo keliones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaZFR @ 2015 08 29, 09:59)
Labas rytas,
merginos, gal kuri turit Ninjago lego ninja figuryciu parduoti???
Nebenorim pirkti viso lego komplekto, tik figuryciu.

labas. kadangi maniskiui irgi dabar tas bumas, tai nieko gero nepasiulysiu. tik norejau parasyti ar turit toki?
ninjago
as kazkaip nezinojau, kad ten tas sraigtas yra. nupirkom netycia, nes dabar Lietuvoj daug kur 40proc nuolaida (nors neatsimenu kiek pilna kaina g.gif ), tiksliau vaikas issirinko. as maniau bus figuryte su kokiu mazmoziu ir viskas. ziuriu sraigtas viduj. vaikas toks patenkintas! tai jei neturit - rekomenduoju. visai linksmai zaidziasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2015 08 29, 22:07)
labas. kadangi maniskiui irgi dabar tas bumas, tai nieko gero nepasiulysiu. tik norejau parasyti ar turit toki?
ninjago
as kazkaip nezinojau, kad ten tas sraigtas yra. nupirkom netycia, nes dabar Lietuvoj daug kur 40proc nuolaida (nors neatsimenu kiek pilna kaina g.gif ), tiksliau vaikas issirinko. as maniau bus figuryte su kokiu mazmoziu ir viskas. ziuriu sraigtas viduj. vaikas toks patenkintas! tai jei neturit - rekomenduoju. visai linksmai zaidziasi  4u.gif

Maniskis nezaidzia su tais sraigtais, turejom kazka panasaus su kitoms figurom ir masinytem, tai net nesidomejo, svarbiausia figuros. Jis pats ten zaidimus isranda ir istorijas pasakoja.
Niekaip nesuprantu, is kur tos naujos manijos atsiranda. Man tie ninjago - kazkoks ai...
Mano vaikas baisiai ribas pradejo bandyti. Simta kartu pasakai "ne" ar "negalima", kazkaip nesupranta, kol neatsiduria ant "raudonos kedes", o paskui buna toks nepatenkintas.
Klausykit, ar, apskritai, penkiameciam budinga tas "noriu, noriu, noriu..." Be pabaigos. Nera taip, kad jis nori visko is eiles, bet dabar, kadangi ant ninjago bangos, tai mieliausiai turetu visus ninjago lego.
O figuryciu as ieskau, nes galvoju apie advento kalendoriu jau pamazu. Ir siaip mazas daiktas kartais paskatinimui labai gerai.
Atsakyti
anksti ieskai. iki advento kalendoriaus ninjago gali pasenti, ir tada kokio kito uzsimanys biggrin.gif pas mus kazkada buvo lego chima banga, lego star wars, paskui siaip vezliuku nindzes banga, angry birds, dabar lego ninjago. dabar kategoriskai jokiu chimu nebereik, reik ninjago. arba transformeriu. is kur tos manijos as ir nezinau. itariu prisiziuri, prisiklauso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2015 08 30, 10:08)
anksti ieskai. iki advento kalendoriaus ninjago gali pasenti, ir tada kokio kito uzsimanys  biggrin.gif pas mus kazkada buvo lego chima banga, lego star wars, paskui siaip vezliuku nindzes banga, angry birds, dabar lego ninjago. dabar kategoriskai jokiu chimu nebereik, reik ninjago. arba transformeriu. is kur tos manijos as ir nezinau. itariu prisiziuri, prisiklauso  biggrin.gif

Gal ir anksti. Bus siaip paskatinimui. Lukui tokios bangos tesiasi labai ilgai. Spiderman ir Batman banga jau kokie 2 metai. CARS buvo labai stipriai, dabar siek tiek apslope, bet visada dar pazaidzia, ir taip jau kokie 3 metai.
Star wars - siek tiek, bet as neleidziu nei filmuku, nei zaislu pirkti is Star wars, taip pat chima, transformeriu ir keliu kitu.
Vienintele "kolekcija", kuri jau supakuota rusy ilsisi - Bob der Baumeister smile.gif ir Lego Duplo.
Atsakyti
QUOTE(RasaZFR @ 2015 08 30, 08:42)

Mano vaikas baisiai ribas pradejo bandyti. Simta kartu pasakai "ne" ar "negalima", kazkaip nesupranta, kol neatsiduria ant "raudonos kedes", o paskui buna toks nepatenkintas.
Klausykit, ar, apskritai, penkiameciam budinga tas "noriu, noriu, noriu..." Be pabaigos.


nee, penkiameciai buna 'auksiniai' biggrin.gif apie 5,5 m viskas apsivercia. Tingiu cituot is protingu knygu, bet tokio amziaus vaikai igija pasitikejimo savimi ir jiem jau nebelabai rupi itikti, 'but geriem', plius, prasideda vienas is sudetingiausiu etapu su mama, kuri mazdaug tuo metu pradeda trauktis is pasaulio centro. Zodz, vaikas 'bando sparnus' ('kas gali buti drasesnis uz ta, kuris isdrysta pasipriesinti mamai'). Sestieji metai buna labai sunkus. Bent jau turetu buti biggrin.gif
va sitoj knygoj fainiai trumpai aprasyta kas kokiam amziuj budinga. As vis pasitikrinu kas po ko seka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaZFR @ 2015 08 30, 11:35)
Gal ir anksti. Bus siaip paskatinimui. Lukui tokios bangos tesiasi labai ilgai. Spiderman ir Batman banga jau kokie 2 metai.  CARS buvo labai stipriai, dabar siek tiek apslope, bet visada dar pazaidzia, ir taip jau kokie 3 metai.
Star wars - siek tiek, bet as neleidziu nei filmuku, nei zaislu pirkti is Star wars, taip pat chima, transformeriu ir keliu kitu.
Vienintele "kolekcija", kuri jau supakuota rusy ilsisi - Bob der Baumeister smile.gif ir  Lego Duplo.


sveikos,

ech aš šiek tiek pavydžiu, kai vaikai ilgam kuo nors susidomi..
maniškiai tai daugiau tokie priklausantys nuo aplinkos įtakos..neleidau aš ilgai žaisti kompiuterinių žadimų(bet TV daug žiūri doh.gif ), star wars man irgi ne vaikams..beje angrybirds ir man klaikus žaidimas tuos paukščiukus mėtyt doh.gif tai mano "vargšai" ir to negavo žaist smile.gif tai ir nebuvo jokios manijos smile.gif
Lego chima serijos ir neperkam dar..ninjago ir man nepatinka cool.gif bet kažkada dar dičkiui pirkau kuprinę darželiui, tai buvo kuprinė Lego firmos su Ninjago motyvais, pigi tokia pasirodė, tai paėmiau smile.gif ne kartą stebėjau, kai vaikai tą kuprinę matydami svaigo..maniškiui dzin.
Nors dabar jau baigėsi mano slėpimo era, dičkis viską pats sužino..jam jau reikia ipadų ir samsungų naujausių...nežinau apie ką jie ten šnekasi tarpusavy Horte, bet kasdien norai vis brangesni..čia gimtadieniui ir kalėdoms.
Tikiuosi, iki tų progų praeis tie norai, praeis ta "liga" biggrin.gif lyg jau vienu momentu grįžo prie LEGO norų iš Technic serijos.

Mažiui Kücken manija doh.gif lotuliukas.gif paukščiukai jo draugai ir t.t.ir pan..iš kur ji jam užėjo nė neįtariu. Beveik visada darželyje kai auklėtojos "tatuiruotes" piešia ant rankų, tai pas jį visada viščiukas nupieštas būna biggrin.gif net mėsos pradėjo mažiau valgyt blink.gif bet čia gali būti ir kitos priežastys.


Atsakyti
QUOTE(uups @ 2015 08 30, 16:29)
nee, penkiameciai buna 'auksiniai' biggrin.gif  apie 5,5 m viskas apsivercia. Tingiu cituot is protingu knygu, bet tokio amziaus vaikai igija pasitikejimo savimi ir jiem jau nebelabai rupi itikti, 'but geriem', plius, prasideda vienas is sudetingiausiu etapu su mama, kuri mazdaug tuo metu pradeda trauktis is pasaulio centro. Zodz, vaikas 'bando sparnus' ('kas gali buti drasesnis uz ta, kuris isdrysta pasipriesinti mamai'). Sestieji metai buna labai sunkus. Bent jau turetu buti biggrin.gif
va sitoj knygoj fainiai trumpai aprasyta kas kokiam amziuj budinga. As vis pasitikrinu kas po ko seka biggrin.gif

Aha, tai cia reiketu pasidziaugti, kad dar tik "pumpureliai" smile.gif Tie 5,5 - jau po nosim.

Kompiuteriais, telefonais ar ipad Lukas visai nesidomi. Gal del to, kad mes is pradziu neleidom. Buvo aiskiai pasakyta, kad cia mamos darbo irankis ir taskas.
Zinau, kad ateis laikas ir jam irgi prireiks visokiu geimboju ir co, bet jo daug bendraamziu zaidzia video zaidimus, o maniskis nerodo jokio susidomejimo. Net sveciuose.

Tinginiaujam siandien namuose. Lauke vel 34, nesinori net nosies kisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasaZFR: 30 rugpjūčio 2015 - 17:21