Įkraunama...
Įkraunama...

Rytų londonietės


Voratinklių tiltai


Spindulys dar viliojantis, šiltas
Supa astrų ir gladijų žiedus.
Per rasotus voratinklių tiltus
Mes jau einam į rudenio dieną...

Virš klojimo gandralizdžio ratas
Stebi paukščio nerangų skridimą-
Juk kelionė ilga nusimato-
Jau sparnus treniruoja, mankština.

Gal rytoj, gal poryt mano paukštis,
Pasiruošęs lemtingająm skrydžiui,
Kils į dangų, į mėlyną aukštį,
Kurio aš ilgesingai pavydžiu...

Ant rasotų voratinklio gijų
Išbarstysiu aš vasaros ilgesį
Dovanosiu tau glėbį jurginų,
Tu suprasi, kažkas tavęs ilgisi...

Spindulys dar viliojantis, šiltas
Supa astrų ir gladijų žiedus.
Per rasotus voratinklių tiltus
Mes jau einam į rudenio dieną.

R. Ivanauskas.

user posted image
Atsakyti
Aciu, Giega!

Heida, jus jau grize?
Atsakyti
Grazus voratinklis, bet kiek ju jau daug ir lauke, ir namie biggrin.gif Jau grize mes.
Atsakyti
Sveikos

Giega, uz naujus namus 4u.gif kada isvaziuojat atostogu bigsmile.gif

Heida, kaip suvazinejot bigsmile.gif be siurprizu jokiu g.gif

Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2015 08 27, 21:32)
Heida, kaip suvazinejot  bigsmile.gif  be siurprizu jokiu  g.gif

Gerai suvazinejom, jokiu incidentu, bet visgi jau senatve, ziaurus nuovargis, manau daugiau su masina nebevaziuosim.
Atsakyti
Oi, nuovargis vercia is koju biggrin.gif mes vaziavom pirma ir paskutini karta. Nors MB visa patiko, ir sake dar vaziuotu, bet as tai jau ne schmoll.gif
Atsakyti
Heida,sveika sugrizus 4u.gif Kaip namai?Vietoj? biggrin.gif

Nova,mes kita sestad isvarom atostogu mirksiukas.gif Kai tokie orai,tai jau nebesulaukiu biggrin.gif Persalau kazkur praeita sav,neikaip neatsigaunu...Tempos nera,bet taip negerai jauciuos doh.gif Ir vaistai jokei neveikia...O pasveikt reikia,juk nesedesiu ant kranto...

Masina iki LT nesu vaziavus,bet vaziavau dideliu autiku pora kartu ir mikriuku karta grizom...Visais atvejais labai pavargom...Geriau skrist...
Atsakyti
Niu, mes kaip visada uz masina biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Kazkokia nei siokia nei tokia ir as jauciuosi. Dregme namie jauciasi. Saltis krecia. doh.gif
Atsakyti
nu panos, neisisirkit 4u.gif nors orai dabar tokie palankus ligoms doh.gif

Atsakyti
Aha, vietoj namai, kur palikom ten ir radom, kaimynas gerai saugojo biggrin.gif

Kas per ligos vasara, baikit tik sirgt 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heida: 27 rugpjūčio 2015 - 23:08
Mrs Patranka, gaila labai 4u.gif o skelbimus iškabinėjot? Jau esu čia rašiusi, kad draugei atvežtas pasaugoti katinukas dingo pernai per Kūčias. Atsirado po 3 savaičių pas kaimynus kieme. Kadangi draugė visur skelbimų buvo pridėjusi ir vienas iš jų ant namo lango kabojo (su katino foto), kaimynai iškart jai paskabino būtent dėl to skelbimo, sako panašus katinas pas juos kieme. Va taip ir atsirado, netikėtai.

Heida, sveika sugrižus 4u.gif aš iš LT irgi sunkiai šį kartą išvykau unsure.gif gal dėl to, kad orai buvo puikūs ir laikas nuostabus.
Atsakyti
LAbas ....dėkui už temą,giega 4u.gif
Gotte,ir skelbimai buvo,ir local parduotuvėse foto prie kasų laikė...tyla.
Žodžiu,jei kas pasivogė,lazda turi du galus,o jei pasimirė kur sužeista,dėkui jam,kad buvo su mumis ir dalino mums tiek teigiamų emocijų.

Ilgas savaitgalis namie...nenoriu nieko... schmoll.gif
O su mašina kažkokia anomalija...va dabar kai važiavau,nu nafik..pliusas tik tas,kad prisivežiau visokių medų,uogienių,agurkų ir t.t.....tik tiek kad reikėjo,nes bilietų kainos skristi tai jopapą doh.gif
Atsakyti