Įkraunama...
Įkraunama...

Maroko lietuvaitės

Sveikos istekejusios uz marokieciu smile.gif

Man irgi kyla toks noras, tik nezinau kokius dokumentus tvarkytis Lietuvoje, kad galeciau tuoktis Maroke. Pasidalinkit patirtim... Nuo ko pradeti?
Atsakyti
QUOTE((spalvota) @ 2012 03 12, 21:49)
As taip labai laukiu zinuciu:) Labai dziaugciausi galedama pabendrauti su krastietemis:)
beje, gal yra gyvenanciu Rabate? Kad ir ne Rabate vistiek laukiu smile.gif

Atsakyti
Sveikos Maroko lietuvaites..Pats laikas atnaujinti sia aktualia tema..Esu mamyte, su vyru marokieciu ir gyvenu Rabate..Ar yra lietuvaiciu cia gyvenanciu ar kad ir kitam mieste, butu malonu pabendrauti..atsiliepkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(etazerka @ 2015 06 05, 02:49)
Sveikos Maroko lietuvaites..Pats laikas atnaujinti sia aktualia tema..Esu mamyte, su vyru marokieciu ir gyvenu Rabate..Ar yra lietuvaiciu cia gyvenanciu ar kad ir kitam mieste, butu malonu pabendrauti..atsiliepkit smile.gif


Labas etazerka,

Kiek man būtų buvę džiaugsmo jei būtum parašius kiek anksčiau smile.gif gyvenau Rabate pora metų.
Ar seniai Rabate įsikūrei?
Atsakyti

Sveika :)na as Rabate jau beveik metai, ir bent jau kol kas turbut liksiu cia..Bet tik dabar kazkaip sove I galva ideja paieskoti krastieciu...O jus kur issikraustet? Tikiuos maroke tebesi.. ax.gif
Atsakyti
As esu 50 km nuo taves ir karts nuo karto atsiduriu sostineje, parasysiu i AZ.
Atsakyti
Laba diena! po keliu dienu atsikraustau i Maroka, gal but, net netoli Rabato busiu. Maloniai pabendrauciau su lietuvaitemis!!!! Sakykite, ar kas zino, imanome Maroke isversti dokumentus is lietuviu kalbos i prancuzu?
Atsakyti
Sveikos lietuvaites,as irgi ne uz kalnu keliuosi i Maroka,ir sudarysiu ten santuoka.Gal pasidalins kuri mergina kuri istekejo Maroke,kokiu dokumentu reikia?? labai praverstu! 4u.gif
Atsakyti
Malonu, sveikos abi. Del dokumentu, paieskokit sitame forume, esu jau rasiusi.
Atsakyti
Labas visoms smile.gif
Dziaugiuosi, kad jusu pokalbius radau! Vien tik del to ir prisiregistravau cia thumbup.gif
As planuoju teketi uz marokiecio Maroke. Butu labai faina jei kuri nors galetu pasidalinti savo lietuvisku-marokietisku vestuviu ispudziais bei patarimais smile.gif
Aciuuuu thumbup.gif
Atsakyti
Labux,

Maroke netekejau, bet esu buvusi keliose vestuvese. Bus daug sveciu, daug buciniu, daug sveikinimu, daug norinciu su tavimi nusifotografuoti, garsi muzika, du karsti patiekalai vienas po kito, vaisiai ir sausainiai su arbata. Ir kelios moteriskes, kures lydes tave kiekviename zingsnyje, taisys tavo suknele, parodys kaip sudet rankas fotografuojantis. Patarimas- paprasyk kosmetikes, kad parodytu nuotraukas jos dazytu nuotaku, labai baisius ryskius makijazus daro,turek savo krem pudra ar pan, nes isteps baltai, busi kaip lele, ir lupdaziu savu turek. Issipesiok antakius pati, nes gali nuskusti. Ir megaukis tavo svente!
Atsakyti
Sveikos merginos, manau būtų nebloga idėja temą vėl atnaujinti ax.gif Mano vaikinas taip pat marokietis, abu gyvename/studijuojame Vokietijoje. Na, gyvenamoji vieta mus pilnai tenkina ir greičiausiai Vokietijoje ir liksime. Kur vestuvės kėlėte? Ar tuokėtės kas nors Lietuvoje ir ar nebuvo kultūros problemų švenčiant? blush2.gif
Atsakyti