Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvaitės su albanais 3

user posted image
user posted image
Albania e i suoi grandi personaggi:
ANNA OXA
anna oxa- donna con te
LAOSVE
LIETUVA -BRANGIAUSIOS SPALVOS!!!
STASYS POVILAITIS!!!!!!!!!!!!
JAMES BELUSHI
user posted image
KURIAM NEATSILIEKA MUSU KERNAGIS
user posted image
IR KAIP GI LIETUV ABE VARNAITES!!!!!!!
user posted image

O DABAR TRUPUTI RECEPTU:
griebiu baklazanus,juos supjaustau i 3-4 dalis ir isverdu.kai minksti,tada nukosiu ir nuspaudziu vandeni.tada dedu fetos suri,nu ta graikiska,kiausiniu,druskos ir prieskoniu.ismaisau viska gerai ,idedu sausos tarkuotos bulkos(galima miltu,bet man lieka per daug miltingas skonis).nu ir ka ?pasidaro tokia nei blynams skysta mase,nei kotletams....tai imu su saukstu ir dedu i karsta keptuve.apkepu is abieju pusiu ir skanaus:
user posted image
SKANAUS!!!!!!!!!!!!
O VAT JEI NORITE KAZKO GARDAUS IR GAIVAUS VASARAI:PASAKISKAI GARDU SURIO TORTAS :
RECEPTAS......
user posted image


nuretumem priminti,kad cia renkames paplepeti ir gerai praleisti laika,prasome i musu buri,tik be izeidinejimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo volpe: 21 gegužės 2013 - 20:24
Pagaliau senoji tema pabaigta thumbup.gif

Kraustomes i nauja troba biggrin.gif Aciu Volpe 4u.gif
Atsakyti
persikraustykite visos!!!!!!!!!!!!jei ne ,seimininke supyks.................
nepykite,dabar zvelgiu ir randu klaidu manajame poste...o atrode ,kad visas istaisiau....na tiek to.........
gero sekmadienio!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
i svecius reikes pakviesti?°
kur dingusios visos ?
na tai ka tada,kveiciu svieciuosna ir vaisinu:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo volpe: 04 birželio 2013 - 11:15
Aš prisijungiu, tik sesija dabar užpuolus kankina doh.gif
Atsakyti
zinojau,kad neatsilaikys kas nors .....
sekmes sesijoje:)
Atsakyti
oo kokia tema radau biggrin.gif Sveikos 4u.gif

o idomu yra su albanais is Kosovo mamyciu?? gal kas vaziuos atostogauti vasara? bigsmile.gif
Atsakyti
labas,panduk.kokie vejai tave pas mus atpute?papasakok,p'apasakok.....
mes rugpjuti vaziuosim pro visa ex jugoslavija i skodra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo volpe: 05 birželio 2013 - 09:33
O atpute tas pats albaniskas vejelis biggrin.gif

Esu su B albanu is Kosovo jau 5 metai, 4 susituoke. Auginam dukryte 8.5 menesiu wub.gif Kosove jau buvau lyg 3 kartus, sia vasara irgi vaziuojam. butu idomu pabendrauti su jumis, merginomis, o gal ir susitikti kokiam Kosove wink.gif 4u.gif

Ar yra cia pas jus kosovieciu zmonu? g.gif
Atsakyti
tikrai kazkas buvo,bet dabar nepamenu kas............as i albanija vaziuoju jau.....kokie 5 metai...
pravaziuojam visa ex jugoslavija ir mes jau pas uosvius...
dabar ruosiames statyti namuka,sia vasara turetu prasideti statybos...laikykite kumscius...
tada jau galesim kada noresim vaziuoti i savo namus ir svecius kviestis smile.gif
Atsakyti
o jus zadat kraustytis i Albanija?smile.gif o kur db gyvenat?
Atsakyti
NE,NEZADAM KRAUSYTTIS.KOL KAS .....tik vat namuko ten noretumem:vis tik yra zemes sklypas,tai kodel neisnaudoti,juolab,kad kas karta kai vaziuojam reikia visiems susispaudusiems buti arba nuomotis kazkur butuka.
mes gyvename italijoje,befveik visa mano vyro seima gyvena italijoje,kai kas londone,kas dar kur ,tai kai griztame vasarai,tai visi vienu metu ir vietos mazai lieka ..........stai kodel noretumem namuko sau,tik sau ir musu sveciams.
lietuvoje ta ipas brolius apsistoti galime,pas tetas,o vat ten jau beveik nieko nbelike..........
tu kiek matau gyveni UK? ka gero veikineji?
apart mamos darba,kuris toks mielas........mes jau 12 metu kartu,turime 2 mergaites:vienai 6 metukai,kitai 3 metukai...........ir italijoje gyvenu jau 12 metu..........tuoj 13-kti prasides..............as dirbau iki antro vaiko gimimo,o paskui man epaliuosavo,dabar dirbu siek tiek privaciai ir darau prezentacijas kvepalu ir kosmetikos .taip ir traukiame i prieki.aciu dievui vyras dirba.
jei jis netektu darbo,tai tas namukas albanijoje butu visai ne prosali.............
Atsakyti