Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvaitės su albanais 3

Oooo! svieziena, pandukas 123 biggrin.gif labai smagu kad prisijungei i musu buri drinks_cheers.gif

Mes vaziuojam Liepa. Maniskis nors ne paciam Kosove bet salia ir mes visada i Kosova vaziuojam kazko tai nors po pora kart per atostogas...



Atsakyti
Na mes UK gyvenam,siuo metu nedirbu, o planu yra visokiu, bet ziuresim smile.gif

o ka veikiat Kosove raudonnage? gal po vietoves vaziuojat apsidairyt? smile.gif as busiu kosove visa liepa bigsmile.gif
Atsakyti
Tai valgyt vaziuojam ten, diedui labiau ten patinka restoranai, tai ana kart kazkoki ten miestuka man rode su daug padirbtu tasiu parduotuvese blush2.gif , labai patiko, toks senovinis biski, grazus (miestas tongue.gif ). parasyk kur tiksliai Kosove jus, smagu butu susitikti tik tiesa sakant bijau pasizadeti sikart nes mano tetis dar bus ten tai lakstysim kaip akis isdege visur itariu 4u.gif

visa Liepa ilgos atostogos thumbup.gif
Atsakyti
raudonage: tai nelòakstykit,nieko nepamatysit smile.gif geriau is leto,kaip yprasta albanams:kavos puodelis 2 valandos,pilies apziurejimas kitos dvi valandos............
mes tai turbut rugpjucio vidury busime skodroje iki pacio menesio pabaigos.jei kas pro skodra vaziuos:rasykit,jei busime zonoje :kavos puodeliui susitikti galima bus ...
Atsakyti
padirbtu tasiu yra visur biggrin.gif viena turiu biggrin.gif

o mes tai lipjan, bet siaip tai Pristinoj galetume jei ka ax.gif

o tu su vaikais??jums lb toli vaziuot iki kosovo, o dar pristinos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandukas123: 07 birželio 2013 - 19:28
ech, darbai prispaude 4u.gif

niu tai kuo mes cia baigem? taip, as su vaiku vienu kolkas dar ax.gif toli visgi jus mum nes mes tai is kuksi tai prie pat vakarines kosovo sienos o jus jau centriau. reiskias sia vasara tai tikrai nepasimatysim. nors jei busim tuoj pusej, duosiu zinot 4u.gif

kas dar vyskta naujo?
Atsakyti
kas cia vyks naujo:+34° uzpyskino,tai ner kuom kvepuoti.....va dabar ,jau ir vakaras ,o lauke dusna ir kambary ner kuom kvepuoti.......
siaip tai nieko naujo ir pa smane:tvarkau buta,darau skelbimus,norime parduoti,tai reikia bandyti kuom geriau padaryti viska
kuksi:ir mums tolokai.....mes skodroje sedesim.......manau ka i razem pasoksim, o daugiau tai prie juros i velipoja............
jau laukiu nesulaukiu.....norisi pabegti is cia............
Atsakyti
nagi merginos : susirasysime rugseji....gal pavyks pasijungti is albnijos ,o kol kas tai geru likusiu atostogu visoms ,geru zoliniu ir iki sekancio smile.gif jei kas bus skodroje nuo rytojaus iki rugsejo: parasykit:) iki
Atsakyti
Tetos vel apsnudom 4u.gif

Panduk,o kur jus gyvenate cia? Ar jau sakei gal?

Visos atostogaujat dabar jauciu...o mes jau po atostogu ir vel darbuose verysad.gif
Atsakyti
Niu dabar aisku kol Volpe mano negris is atostogu tai nieks ir neatsakys, bet man vel klausymai kyla apie ta gyvenima su albanais rolleyes.gif

Kaip jums mergaites su ju intonacijom gyvenasi tongue.gif ta prasme kad maniskis tai megsta pasukaliot neblogai. Ar apie sriuba ar apie rimtesnius dalykus vis ziu jau ir saukia blink.gif

Ne tai kad piktavaliskai bet labai jau garsus zmogenas....o Albanijoj jau po daug apsilankymu irgi kazkaip pastebejau kad jie tokie megejai garsiau pasneketi.

Ar cia tik maniskis toks reksnys?

Daznai ir ragus tenka sudauzt nes man vis atrodo kad jis ant manes rekia...nes ir rekia unsure.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Mes UK gyvenam. wink.gif

manasis zinok nesukauja isvis biggrin.gif jauciu as garsesne uz ji koki 100 kartu hihihi.gif bet kartais kai snekasi su kitais albanai tada kazkodel garsiau sneka smile.gif
Atsakyti
Tai va va, pradzioj ir maniskis tylesnis buvo bet dabar jau tubrut nusibodau baisiai per tiek metu tai nesicackina. saukia ant manes issijuoses blink.gif lygiai kaip ir su kitais albanais snekedamas.

Mes irgi uk. Nedaug cia musu ne UK ir yra su jais, isskyrus volpe aisku
Atsakyti