Įkraunama...
Įkraunama...

Plungės mamyčiukai...

Labutis registruojuosi ir as naujoj temoj smile.gif
nervoja mane neatitinka laikas kai as prisijungiu cia jau tuscia ax.gif
Na mums einasi gerai apsipratom jau ir iki atostogu i Lietuva savaites skaiciuojam tiek planu visokiu kaip reiks suspeti smile.gif
kaip cia tylu doh.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Orai gerėja nebėra kada sėdėt prie pc

Na pas mus nieko gero....... po sanatorijos poros savaičių , savaitė ligoninė blink.gif su lašinėm antibiotikų leidimais. pagavom žarnyno virusą ir gripa, tai dabar jau namie su maišu vaistų bandom sveikt, imuniteto nulis, bijau jau ir eiti kur su Julium.

Jokubaite, gal iš aloe yra kas imunitetui stiprint, kažką girdėjau viena ausim apie sultis bet doh.gif galva lotuliukas.gif Gal turi aprašymą produktų, įmesk į az mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 26 balandžio 2012 - 07:05
Labas,
QUOTE(karsoniuke25 @ 2012 04 25, 22:09)
Labutis registruojuosi ir as naujoj temoj  smile.gif
nervoja mane neatitinka laikas kai as prisijungiu cia jau tuscia  ax.gif
Na mums einasi gerai apsipratom jau ir iki atostogu i Lietuva savaites skaiciuojam tiek planu visokiu kaip reiks suspeti  smile.gif
kaip cia tylu  doh.gif


kad čia dažniausiai tuščia mirksiukas.gif visos užsiėmusios, į darbus įsisukusios. Tik, kai pasiguodžiau dėl foto modelio, buvo atsigavusios lotuliukas.gif
Gal, norit kuri padėt mano fantaziją realizuot. Tik reikėtų, kad draugautumėt su muzika (tokia teminė FS galvoj dar plaukioja). Laikas saulėta diena (greičiausiai savaitgalis, nes atostsogos dar negreit doh.gif ). Jei kuri norit veltis į tą avantiūrą rašykit AŽ. Jei ne, reiks Ernesto drauges kalbint.

QUOTE(Vaima @ 2012 04 26, 06:56)
Labutis  4u.gif

Orai gerėja nebėra kada sėdėt prie pc

Na pas mus nieko gero....... po sanatorijos poros savaičių , savaitė  ligoninė blink.gif  su lašinėm antibiotikų leidimais. pagavom žarnyno virusą ir gripa, tai dabar jau namie su maišu vaistų bandom sveikt, imuniteto nulis, bijau jau ir eiti kur su Julium.

Jokubaite, gal iš aloe yra kas imunitetui stiprint, kažką girdėjau viena ausim apie sultis bet  doh.gif  galva  lotuliukas.gif  Gal turi aprašymą produktų, įmesk į az  mirksiukas.gif

4u.gif 4u.gif sveikatos. Taip jau būna, kai pristoja, po vieną nevaikšto. Bet jau šilumą žada, išsivėdins gal tos zarazos. Ar "Gintare" Palangoj buvot? Prieš kokius 5 -6 m. Ernestas buvo tokią zarazą iš ten parvežęs, kad Ema Klaipėdoj atsidūrė, o aš pati 1,5 mėn. biuliotenį turėjau doh.gif Bet po to karto ir nebesergu (tfu, tfu, ftu). Nes kokias 3 sav. temperatūra virš 38 laikės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubaite @ 2012 04 27, 09:11)
Labas,
kad čia dažniausiai tuščia  mirksiukas.gif visos užsiėmusios, į darbus įsisukusios. Tik, kai pasiguodžiau dėl foto modelio, buvo atsigavusios  lotuliukas.gif
Gal, norit kuri padėt mano fantaziją realizuot. Tik reikėtų, kad draugautumėt su muzika (tokia teminė FS galvoj dar plaukioja). Laikas saulėta diena (greičiausiai savaitgalis, nes atostsogos dar negreit  doh.gif ). Jei kuri norit veltis į tą avantiūrą rašykit AŽ. Jei ne, reiks Ernesto drauges kalbint.


vel masini su fotosesija smile.gif o tai cia sokant paveiksluosi kad su muzika.kad tureciau drasos pasisiulyciau as ax.gif blush2.gif bet liks tik paziuret fotosesios nuotraukas doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrita @ 2012 04 27, 08:46)
vel masini su fotosesija smile.gif o tai cia sokant paveiksluosi kad su muzika.kad tureciau drasos pasisiulyciau as ax.gif  blush2.gif bet liks tik paziuret fotosesios nuotraukas doh.gif  smile.gif

labas,

Ne senojoj muzikos mokykloj. trūksta dar foto iki serijos. tai reik žmogaus kito, ne Emos, nes ju jau nebeįdomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubaite @ 2012 04 28, 12:02)
labas,

Ne senojoj muzikos mokykloj. trūksta dar foto iki serijos. tai reik žmogaus kito, ne Emos, nes ju jau nebeįdomu  ax.gif

g.gif būtų įdomu, bet plaukai nedažyti, nekirpti, antakiai miškas ir darbo begalė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2012 04 28, 11:34)
g.gif  būtų įdomu, bet plaukai nedažyti, nekirpti, antakiai miškas ir darbo begalė  doh.gif

palauksiu mirksiukas.gif nieks nedega smile.gif
Atsakyti
Miegam mirksiukas.gif
Keliu temą į viršų
O dabar valstybinės reikšmės klausimas hihihi.gif
Kur geriausiai ausis praduria Plungėj mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2012 05 02, 16:00)
Miegam mirksiukas.gif
Keliu temą į viršų
O dabar valstybinės reikšmės klausimas hihihi.gif
Kur geriausiai ausis praduria Plungėj mastau.gif

mano kuklia nuomone visur panašiai su tuo aparačiuku kartu su auskarais... Ar aš jau visai atsilikus tuo klausimu g.gif
Atsakyti
Mano žalios jaunystės laikais su adata apsieidavom ir siūlu biggrin.gif

o kainos kokios dabar yra,visai esu atitrūkus nuo tokių reikalų blush-anim-cl.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2012 05 02, 16:39)
Mano žalios jaunystės laikais su adata apsieidavom ir siūlu biggrin.gif

o kainos kokios dabar yra,visai esu atitrūkus nuo tokių reikalų blush-anim-cl.gif  hihihi.gif

apie 25 lt., su auskariukais. Aš mažąjai "Sruogoj" veriau, labai maloni kosmetologė, užkalbino pradžioj vaiką, tai ta nė nesureagavo, kaip jau auskarai ausyse buvo, o išeinant ir lūpas padažė biggrin.gif

Labas

Apsikrovus darbais iki kaklo, nebelieka laiko net prie kompo prisėst. Pradėjau lietaus norėt, kad bent namus galėčiau apsikuopt, greit nebepereisim doh.gif , nes kol geras oras, laukekapstomės ax.gif
Atsakyti
Labas merginos, gal kuri zinot kurioj skelbimu lentoj yra plunges mamyciu turgelis? 4u.gif turiu keleta daiktu ispardavimui, bet jie yra plungeje, tai noreciau plunges mamytems ir pasiulyti 4u.gif
Atsakyti