Įkraunama...
Įkraunama...

Svečiuose pas 2005m. Klaipėdos rudeniukus,

Mano mašiną užpustyta, pagal prognozes sniego dievulis dar iki savaitgalio duos, tai aš už pasibuvimą kur centre, su vaikais ar be nesvarbu rolleyes.gif
Atsakyti
Tai jei neišeina i pirtį, siūlau penktadienį 18val., su vaikais ar be jų centre cili picerijoje pasisėdėjimą.? Kas už.?
Atsakyti
Laba,

kadangi mūsų visų tempai lėti, galim tartis pvz.kt penktadieniui-gal tada pirtelė bus laisva? g.gif Ta savaitė greit prabėgs blink.gif

Jei jau nesigauna su pirtim, tadu aš UŽ pasisedėjimą kur nors centre. Būt gerai jau žinoti ar renkamės, bo reik susiderint dėl Augustės grafiko su tėčiu. ax.gif
Atsakyti
O kur tas Klaipėdos centras? biggrin.gif Kuri picerija centrinė?
O gal pirštelių?
Atsakyti
Labas,

Tai kaip dėl to džiakuzi, aš ten nebuvvau buvusi, ar ten užtektų vietos su vaikais ar jau atkrenta tas variantas? ar kas skambinotės ten?

O kažkada mes Rimkuose buvom visos pirtyje? Kaži kaip ten?


Atsakyti
QUOTE(gita @ 2013 01 16, 08:55)
O kur tas Klaipėdos centras?  biggrin.gif  Kuri picerija centrinė?
O gal pirštelių?

Aš už pirštelius 4u.gif 4u.gif
Centre Čili pica prie Muzikinio teatro lotuliukas.gif lotuliukas.gif aš ten siūlau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Piršteliams taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai kaip suprantu apie pirtis minties neberutuliuojame, gražiai nutylime biggrin.gif

Ar į pirštelius su vaikais? Ten šiaip fainiausia vasarą, kai kiemelyje galima sėdėti ir vaikai gali palakstyti.

Jei einame su vaikais, tai siūlyčiau vaikučius palikti papramoigauti vaikų kambaryje, o pačios eitume kavos pagerti.

Na bet kokiu atveju, dalyvausiu bet kur, kur nutarsime smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurma: 16 sausio 2013 - 10:24
QUOTE(Jurma @ 2013 01 16, 10:15)
Tai kaip dėl to džiakuzi, aš ten nebuvvau buvusi, ar ten užtektų vietos su vaikais ar jau atkrenta tas variantas? ar kas skambinotės ten?

O kažkada mes Rimkuose buvom visos pirtyje? Kaži kaip ten?

Džiakuzi yra džiakuzi, keliems vaikams vietos ten jau būtų mažoka mirksiukas.gif .

O į Rimkus daugiau kojos nebekeliam, po paskutinio bajerio. Tokios nešvaros, kaip tą kartą mums paliko dar nesu niekur mačiusi. Gal tada tik atsitiktinumas buvo, bet daugiau nebesinori ten schmoll.gif .

Žiūriu neapsisprendžiam lotuliukas.gif Su vaikais, be vaiku, picerija ar piršteliai lotuliukas.gif

Aš už pirštelius su vaikais drinks_cheers.gif Kiemelyje jie galės ir žiemą padūkti. Nu sakykit, iš esmės man tas pats 4u.gif
Atsakyti
Ten kur dziakuzis tai vaikam nebus ka veikt, Rimkuose kiek zinau baseinas nešildomas ax.gif

Aš ir masčiau apie Akropolį g.gif vaikus į vaikų kambarį , o mes kavos ax.gif

O iš kitos pusės pabūtume ir ten, pasėdėtų paplepėtų, juk nebūtina siust , o užkandę ir kieme galės pabūt jei bus noro ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amrina: 16 sausio 2013 - 10:49
Eina sau, prakalbom apie pirštelius, tai pagatava jau dabar važiuot jų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2013 01 16, 10:55)
Eina sau, prakalbom apie pirštelius, tai pagatava jau dabar važiuot jų  doh.gif


laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti