Įkraunama...
Įkraunama...

Kretingos mamyčių namai,

QUOTE(Kristulia86 @ 2013 03 06, 08:37)
Buna buna smile.gif Svarbiasia kad gavot darzeli. Kaip sekas mazajam?Kaip Gabi apsipranta?miega pakaituka?


Tai va, džiaugiuosi ir aš kad gavom darželį, ir kaip tik tuo metu kai jo labiausiai reikėjo thumbup.gif Yra posakis: "durniams sekasi", tai matyt mes ir esam iš to posakio biggrin.gif
Edvinui patinka darže, Gabi nuo kitos savaitės pradės, reikia iš gydytojos pažymą gauti, o pas ją tik kitai savaitei taloną gavom.
Atsakyti
panos ka pietums darysit?
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2013 03 06, 09:56)
panos ka pietums darysit?

nieko, iš vakar turiu clap.gif fuj kaip nekenčių tų ėdalų ir aplink puodus sukiotis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2013 03 06, 10:47)
nieko, iš  vakar turiu clap.gif fuj kaip nekenčių tų ėdalų ir aplink puodus sukiotis doh.gif


Aš irgi nieko nedarysiu, šiandien anksti iš namų išeisiu, grįšiu tik vakare assa.gif kai reikės vaikus praust ir guldyt. Tėvas šį vakarą galės savo kulinarinius sugebėjimus parodyt new_russian.gif
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2013 03 06, 11:47)
nieko, iš  vakar turiu clap.gif fuj kaip nekenčių tų ėdalų ir aplink puodus sukiotis doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Labdienis...
Atsakyti
GieNa- visiškai mano nuotaiką apie maisto gaminimą perteikei lotuliukas.gif
Nors šiandien šį bei tą gaminau- vyro nėr, tai vaikams varškėtukai buvo.
Atsakyti
Sveikos,
gal kas zinot, kas isnuomotu butuka 1-2 kambariu, skubiai.rasykit.

Atsakyti
Sveikos...

Su švente lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif
Atsakyti
sveikos lithuania.gif

bliam, žiema grįžo pas mus verysad.gif praėjusią visą savaitę džiaugėmės pavasariu, buvo apie +16, o dabar sninga doh.gif

abu vaikai namie, stogą baigia nukelt doh.gif dičkei vakar tempa sukilo, tai šiandien namie sėdi, ale energijos kiek doh.gif brolis vietoj 4 val. pietų miego tik 1 val. pamiegojo per jos triukšmą doh.gif o nuramint neina cool.gif ale mažius koks pasidarė šustriakas, nebeleidžia sesei ant galvos lipt biggrin.gif ta pastūmė jį, mažius apsisukęs tik taukšt jai atgal per galvą lotuliukas.gif o kalbos kiek duoda bigsmile.gif dičkė taip nevarė tokio amžiaus, o tas su kokiom intonacijom, skirtingais skiemenim bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alatėja_: 11 kovo 2013 - 15:05
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 03 11, 15:05)
sveikos  lithuania.gif

bliam, žiema grįžo pas mus  verysad.gif praėjusią visą savaitę džiaugėmės pavasariu, buvo apie +16, o dabar sninga  doh.gif

abu vaikai namie, stogą baigia nukelt  doh.gif dičkei vakar tempa sukilo, tai šiandien namie sėdi, ale energijos kiek  doh.gif brolis vietoj 4 val. pietų miego tik 1 val. pamiegojo per jos triukšmą  doh.gif o nuramint neina  cool.gif ale mažius koks pasidarė šustriakas, nebeleidžia sesei ant galvos lipt  biggrin.gif ta pastūmė jį, mažius apsisukęs tik taukšt jai atgal per galvą  lotuliukas.gif o kalbos kiek duoda  bigsmile.gif dičkė taip nevarė tokio amžiaus, o tas su kokiom intonacijom, skirtingais skiemenim  bigsmile.gif


Maniškiai irgi lupasi biggrin.gif O Edvinas kaip ir Lukas kalbėjimu irgi lenkia sesę. Bet jau tinginys tai nerealus doh.gif Liepi abiems susitvarkyti žaislus, tai jis vieną žaislą įmeta į dėžę, pamato kad Gabi puola tvarkytis, tas gražiai nusimuilina, atsisėda ant sofkutės ir laukia kol sesė baigs tvarkytis. Tas pats ir su valgymu, pradeda vagyt, porą kąsnių suvalgo ir sėdi, sako "maitink mane" doh.gif Darželyje auklytę jau išsidresavo pagal save doh.gif visada padeda jam pavalgyti blush2.gif
Atsakyti
Papasakokit ką nors apie Lyoness korteles. Naudojatės? Patinka, nepatinka? Gailitės kad įsigijot ar kaip tik džiaugiatės?
Atsakyti
Labukas naujuose namučiuose mirksiukas.gif
Ar buvot girdėjusios, o gal kurių vaikučiai serga infekcine eritema? Aš tik vakar sužinojau, kad mano mažoji pasigavo šią infekciją doh.gif Pagrindiniai požymiai - ryškiai raudoni skuostukai, o paskui išberia rankas nuo pat peties ir visą kūnelį verysad.gif O manėm, kad čia sukilo alergija, tai bijojom jau ką ir valgyt beduot unsure.gif Tai gerai, kad vakar nuvežiau į Klaipėdą pas alergologę, tai sakė, Klaipėdoj labai daug sergančių šia liga verysad.gif Užkrečiama, bet tik kol išberia unsure.gif
Atsakyti