Įkraunama...
Įkraunama...

Kretingos mamyčių namai,

QUOTE(Madam W... @ 2014 09 03, 09:43)
Kaip Lijai, ar patinka klaseje?


Patinka labai, noriai eina, adaptavosi be problemu. Tik pirma diena valgykloj baisu buvo,nes nezinojo ne ka daryt reiks, su pinigais elgtis nelabai moka. Bet dabar jau viskas gerai.
Atsakyti
Daide, aciu 4u.gif
Jaukuciuk, saunu, kad pirmokele gerai adaptavosi...kad ir toliau taip 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, prieš kurį laiką atsikrausčiau į Kretingą, ar priimsite į būrelį? smile.gif 4u.gif
Tuo pačiu norėjau pasiteirauti, netyčia radau, jog Padvariuose yra kažkoks spa centriukas? Ar esate kas ten lankęsi? Gal turit atsiliepimų?
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 09 16, 13:16)
Sveikutės, prieš kurį laiką atsikrausčiau į Kretingą, ar priimsite į būrelį? smile.gif  4u.gif
Tuo pačiu norėjau pasiteirauti, netyčia radau, jog Padvariuose yra kažkoks spa centriukas? Ar esate kas ten lankęsi? Gal turit atsiliepimų?

Sveika, priimt priimsim tik labai jau apmirę čia verysad.gif
SPA LEvanda yra, esu buvus kelis kart, tik eiles ten ilgos, bent buvo anksčiau g.gif gal kitos daugiau žinos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(l-u-x @ 2014 09 16, 17:10)
Sveika, priimt priimsim tik labai jau apmirę čia verysad.gif 
SPA LEvanda yra, esu buvus kelis kart, tik eiles ten ilgos, bent buvo anksčiau g.gif gal kitos daugiau žinos ax.gif

Va taip, o galvojau Kretingoje jau tikrai jokiu eiliu nebus:-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skuba3: 16 rugsėjo 2014 - 15:25
Levandoj pasaka, seniau budavo eiles savaitgaliams, aip dabar nezinau.

Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 09 16, 14:16)
Sveikutės, prieš kurį laiką atsikrausčiau į Kretingą, ar priimsite į būrelį? smile.gif  4u.gif
Tuo pačiu norėjau pasiteirauti, netyčia radau, jog Padvariuose yra kažkoks spa centriukas? Ar esate kas ten lankęsi? Gal turit atsiliepimų?

Sveika sveika,
junkis drasiai, gal ir temute atgis smile.gif
Spa levanda super thumbup.gif savaitgali tikrai sunkiau gauti, bet savaites diena gal ir greiciau galima...
Papasakok daugiau apie save, kurioj vietoje gyvenate?
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2014 09 18, 10:47)
Sveika sveika,
junkis drasiai, gal ir temute atgis smile.gif
Spa levanda super thumbup.gif savaitgali tikrai sunkiau gauti, bet savaites diena gal ir greiciau galima...
Papasakok daugiau apie save, kurioj vietoje gyvenate?


4u.gif Tai būtinai išbandysiu ir aš Spa levanda, taip gerai atsiliepiat smile.gif
Mes gyvenam tame nuosavų namų rajone prie 3 tvenkinio, aš net tiksliai nežinau, kaip jį kretingiškiai ir vadina, žodžiu, tarp maximos ir tvenkinio biggrin.gif Šiuo metu esu motinystės atostogose, sėdžiu namuose ir auginu savo metukų zuikį biggrin.gif Gal yra mamų aplink gyvenančių ir einančių pasivaikščiot su panašaus amžiaus vaikučiais? Mudu dažniausiai vieni vaikštinėjam, o kartais smagu būtų ir kompanija smile.gif
Atsakyti
Sveikos, Kretingos mamytės 4u.gif Atėinu čia su dideliu prašymu - gal kurią sudomintų mano darbo pasiūlymas, ar netyčia pažįstate , ką galėtų sudominti.

Situaicja tokia - spalio 4-5 dienomis, savaitgalį (šeštadienis-sekmadienis) turiu darbinę kelionę į Kretingą. Noriu su savimi vežtis savo mažių, kadangi naktimis intensyviai maitinu krūtimi ir būtų mažiau streso tiek jam, tiek man. Taigi, labai reikėtų auklės, ar mamos, norinčios pabūti aukle dešimties mėnesių pakankamai ramiam berniukui.
Gal kuri galėtų/norėtų? Pagalbos reikėtų maždaug po 5 valandas dvi dienas, labiau į vakarą (maždaug iki 20 val). Vieta - spalio 4 d. Kretinga, spalio 5 - kol kas nepatikslinta, bet kažkur netoli Kretingos. Aš beveik visados būsiu šalia, pasiekiama, jums nereikės stresuoti, kad esate paliktos vienos su kūdikiu, kuris jūsų nepažįsta smile.gif Ieškau rūpestingos, atsakingos auklytės, ne moksleivės, mokėčiau už visą darbelį 100 lt (maždaug 10 valandų).

Jei ką, laukčiau žinučių į AŽ , ir atsiprašau, kad įlindau į jūsų temą 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės. Tikrai prajudinot temelę smile.gif vis pažiūrėdavau - niekas nieko nerašo, tai ir aš nerašydavau
Atsakyti
sveikos 4u.gif
Skuba 3 - isbandei levanda?musu cia nemazai gyvena naujajam rajone tik va su tokiais maziukais nelabai atsimenu kuri butu g.gif as turbut busiu greit su paciu maziausiu smile.gif bet kai pamaciau kad prie prudo aikstele pastatyta tai su dukryte mes megstam nueit iki ten, patinka jai palaipiot.
Gal kuria domina zieminiai batukai?27 dydzio, buvau pirkus is mamulkos, geri nesuplyse, labai silti, bet vat isplovus atsirado demes, tai parduot netinkami, perleisciau uz milkos sokolada ax.gif blush2.gif jei ka domis rasykit, imesiu nuoroda, kokius buvau pirkus...
reik konsultacijos del parosiamosios klases...ar as kazka maisau, ar klaidinga info gavau, kad yra parosiamoji klase ir mokyklose (konkreciai cia ant sankryzos, nezinau kaip ji vadinasi)...vaikai buna ten iki pietu...jokio pakaicio ir panasiai...mums kitais metais parosiamoji, darzeliuose vietos nieks nezada, nenusimato...dabar einam i palangos darzeli, bet kitus metus norim kad kretingoje lankytu jau...
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2014 10 19, 16:07)

Gal kuria domina zieminiai batukai?27 dydzio, buvau pirkus is mamulkos, geri nesuplyse, labai silti, bet vat isplovus atsirado demes, tai parduot netinkami, perleisciau uz milkos sokolada ax.gif  blush2.gif jei ka domis rasykit, imesiu nuoroda, kokius buvau pirkus...

reik konsultacijos del parosiamosios klases...ar as kazka maisau, ar klaidinga info gavau, kad yra parosiamoji klase ir mokyklose (konkreciai cia ant sankryzos, nezinau kaip ji vadinasi)...vaikai buna ten iki pietu...jokio pakaicio ir panasiai...mums kitais metais parosiamoji, darzeliuose vietos nieks nezada, nenusimato...dabar einam i palangos darzeli, bet kitus metus norim kad kretingoje lankytu jau...

Mane domina wink.gif

O delparuosiamos kazkaip negirdejau,klad butu Daujoto mokykloj...

Sveikutes 4u.gif
Atsakyti