Įkraunama...
Įkraunama...

Raseiniškių namai

QUOTE(@viol@ @ 2014 09 21, 14:23)
Patikek, tikrai is tu smile.gif Mane pajudint reikia ar pašaukt, kad pamatyčiau. turiu madą nesižvalgyt aplinkui, o ypač parduotuvėj ar kokioj minioj. Taip, kad nepykit, jei nematysiu ar nekreipsiu dėmesio. Pajudinkit, jei ką. smile.gif
Tiesiog dirbant tokį darbą  su žmonėmis ir vis besikeičiančiais veidais - susigadinau visai  doh.gif

nao as buna kad sveikinasi ir nezinau kas ,bet yra moteru kurios pareina po kazkurio laiko ir pavarde pamenu ,tada zmogus net nustemba biggrin.gif

mokykloj maciau kelis kartus Ingrica ,Tita pradejo leist i mokykla , tik nezinau i pirma ar i antra klase g.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2014 09 21, 11:20)
jurginux apsimeti kad  nematai  musu sventej?  salia atsistojo  ir  nuejo  biggrin.gif

as kol  namie tai rasom  ir  rasom  ,bet  kai iseisiu  dirbt kazin  kaip  su  tais mokslais  bus  unsure.gif  pamokas  laaabai  ilgai  daro  ,kol  issikalba  ,kol  susigaudo  , pasinervina  karts nuo  karto  kad  nenori  doh.gif

pietums  duodu  mokytojai  ji  nuperka  4u.gif paduodu  po 10  lt kazkur  ,tai  pravalgo  2 litus  kartais ir  virs 3  ,nes  valgo koki  blyna  ,plovo  ir  gert  smile.gif

Ai o tu labas pirma jau negali pasakyt? Garbės žodis nemačiau.Aš kaip ir viola dairausi ir pažystamų veidų ieškau.Va ir daivos iš darbo nemačiau kol nepačiupo už rankos ir labas nepasakė tongue.gif
Aš duodu 5lt tai jis pica arba dvi nusiperka.Pica 2lt.Sriubos kažkaip bliuduka nemokamai sakė duoda visiems.Ir atsigert. Ir tu 5lt nelieka.Kita karta parsineša 2 ar 3lt neišleidžia.

QUOTE(@viol@ @ 2014 09 21, 14:40)
Sveikos,
banot mūsų namus atgaivint  4u.gif
Mano pirmokui lyg ir neblogai, noriai atlieka namu darbus, sedet kartu nereikia beveik, viska pats noriai atlieka. Tikiuosi, taip ir toliau bus.  thumbup.gif

Na sasiuvinyje kaip skaičius raides rašo tai ir aš nelabai sėdžiu šale,bet kaip pratybes daro tai jau reikia ir perskaityti nors moka ir pats skaityti ir paaiškinti ka reik daryt.

Išsitapetavom kambari beveik visa .Dabar duris idės ir pabaigsim dar viena siena tapetuot. doh.gif Visa diena beveik užtrukom.
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2014 09 21, 18:00)
Aš duodu 5lt tai jis pica arba dvi nusiperka.Pica 2lt.Sriubos kažkaip bliuduka nemokamai sakė duoda visiems.Ir atsigert. Ir tu 5lt nelieka.Kita karta parsineša 2 ar 3lt neišleidžia.

as duodu pinigus mokytojai ir esu rami kad valgys silto maisto biggrin.gif
o rasyti mokysimes paildomai , nes jam ne mokslai o zaidimai tik rupi ,reikia imtis griezciau su juo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2014 09 21, 19:11)
as duodu pinigus mokytojai  ir esu  rami kad  valgys silto  maisto  biggrin.gif
o  rasyti  mokysimes  paildomai , nes  jam ne mokslai  o zaidimai  tik  rupi  ,reikia  imtis griezciau  su  juo  blush2.gif

Jo jo arturas irgi suranda priežasčių dėl ko jam ruošiant pamokas 5 kartu į lauka matai trumpam nubėgti reikia doh.gif Kai užšuminu tai nieko nebereikia biggrin.gif
Atsakyti
o as dairiaus dairiaus bet laaaabai mazai pazystamu sutikau. arba nebuvo arba irgi nemaciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2014 09 21, 19:52)
Jo jo arturas irgi suranda priežasčių dėl ko jam ruošiant pamokas 5 kartu į lauka matai trumpam nubėgti reikia doh.gif Kai užšuminu tai nieko nebereikia biggrin.gif

o maniskis biski apnaglejo ,reikes biski jau ant zemes ji nuleist biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(saulute32 @ 2014 09 21, 20:03)
o as dairiaus dairiaus bet laaaabai mazai pazystamu sutikau. arba nebuvo arba irgi nemaciau biggrin.gif

o as man atrodo tave maciau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2014 09 21, 21:09)

o as  man atrodo tave  maciau  tongue.gif

o tai kur tu buvai kad tu visas matei o taves niekas nemate, nes as tai irgi nemaciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 09 21, 20:33)
o tai kur tu buvai kad tu visas matei o taves niekas nemate, nes as tai irgi nemaciau biggrin.gif

turiu itarima kad manes niekas nebepazysta lotuliukas.gif net ginitaa paziurejo ir nusisuko lotuliukas.gif nebeatpazystama tiesiog
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2014 09 21, 21:36)
turiu  itarima kad  manes niekas nebepazysta  lotuliukas.gif  net  ginitaa paziurejo  ir nusisuko  lotuliukas.gif  nebeatpazystama  tiesiog

lotuliukas.gif
Atsakyti
labas. kadangi guliu lovoje, sergu, tai paskaitinejau. visos sventeje buvo, bet mazai ka maciau, t.y. tik tuos kas man uz rankos timtelejo lotuliukas.gif is cia bunanciu kazkuria diena mieste ingrica atrodo maciau,bet nebuvau garantuota tai ne nebandziau sveikintis biggrin.gif
Atsakyti
labas mergiotes 4u.gif

na dabar savaite toliau savo laukiniu duru neiseisiu unsure.gif vakar is ligonines bet gyvensiu biggrin.gif tai sedziu prie kompo tiksliau pusiau guliu arba knyga skaitau ax.gif savaitgali geriau nereikia su mazium sedet prie knygu smile.gif
apie ingrica suzinau nuejus koju tvarkyt ,bet galetu ir pati uzeit pasipasakot , nes is tikruju idomu kaip jos Titas , kaip jai su tuo vaikiuku ,nes matau tik jos vyra su vaiku g.gif

na inguse tik laukia kada pasakysiu kad galiu priimt lankytojus atvaziuos ax.gif
tai va kiek zinau apie SM bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(ginitaa @ 2014 09 27, 19:25)
visos sventeje buvo, bet mazai ka maciau,

mama tavo mate ir Vilte mus su Titu mate cool.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2014 09 27, 20:52)
labas  mergiotes  4u.gif

na  dabar  savaite toliau  savo  laukiniu  duru neiseisiu  unsure.gif  vakar is ligonines  bet  gyvensiu  biggrin.gif tai  sedziu prie  kompo  tiksliau  pusiau  guliu  arba  knyga skaitau  ax.gif savaitgali geriau  nereikia su mazium  sedet  prie  knygu  smile.gif
apie  ingrica suzinau  nuejus koju  tvarkyt ,bet  galetu ir pati  uzeit pasipasakot  ,  nes  is tikruju  idomu  kaip  jos Titas  ,  kaip  jai  su  tuo vaikiuku ,nes matau  tik  jos vyra su  vaiku  g.gif

na  inguse tik laukia  kada  pasakysiu kad galiu  priimt lankytojus  atvaziuos  ax.gif
tai  va kiek  zinau  apie SM  bigsmile.gif
Papildyta:

mama tavo  mate  ir Vilte mus su Titu  mate  cool.gif

apie vilte tyliu ji daug ka mate,ko nepasakyciau apie save lotuliukas.gif sake,kad tita mate, bet as arba nepazinau arba nemaciau.

Beje, gal kuri zinot kaip namie isnaikinti tas mazas musytes? kosmaras kas darosi,obuolius ismeciau visa kita i saldytuva sukisau,o jos nenyksta doh.gif
Atsakyti