Įkraunama...
Įkraunama...

Elitinės, Trakai, prie Trakų, už Trakų,šalia Trakų

[quote=Dalyte:),2014 09 22, 12:58]
elitas pas mus, sostinę matom tik kartą per mėnesį biggrin.gif neskirtom žmonių, bet pradžiai reiktu dar fb susidraugauti nes kur kviesti ir ką?

kas mažiukui?


kazkoks virusas... siaip atrodo gerai, temperaturos ner tik gerkle vis dar raudona, geriam antibiotikus nuo ketvirtadienio, dabar dar ir gerklytei lasiuku papildomai israse. Man tai asmeniskai kaip ir nesinoretu duoti tu antibiotiku, nes vaikas atrodo kaip ir sveikas, bet gydytoja liepe...
o del FB, tai susidraugauti gal ir smagu butu, bet kai nezinai zmoniu nei vardu, nei pavardziu tikru tai ir ...
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2014 09 22, 08:37)

Papildyta:
bulves šiauduose? Galima truputį plačiau, nes pasidarė įdomu.


mama augino šįmet, įdomus eksperimentas. Be jokios žemės užaugo ant šiaudų. Sakė, kitąmet daugiau augins.
Atsakyti
sveikos,

pirmiausia sveikatelės ligoniukam. greičiau pasveikt 4u.gif

ilgokai nebuvau pas jus. Kol orai geri buvo tai mėgavomės saulute.
Papildyta:
QUOTE(Dalyte:) @ 2014 09 22, 12:15)

dabar bus įvairios rudens mugės, gal ten reikėtu žiūrėt, jai ne kombinuosim kažką smile.gif
o mugė Trakim Elektrėnuose bus 09 28 , bet aš ten nesilankau, gal vietinės pakomentuotu kiek ten ko būna


tai kad ten daugiau rudenelio šventė būna. Mugė būbna, bet tikrai nėra ko lyginti su Vilnium ar Kaunu. Keletą augalėlių, keletą suvienyrų, duonos gaminių ir t.t. Vyksta seniūnijų pasirodymai ir panašūs dalykai. mirksiukas.gif
Atsakyti
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
kas cia darosi... jau antra diena niekas nieko neparaso, net Dalyte tyli g.gif turbut kai fb i draugus pasiprasiau, tai ir nesirodo net SM, kad nereiketu aiskinti kodel nepriima lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o man panašu, kad tiesiog elementariai išsikraustė į FB smile.gif

kaimynka, kaip tavo burbulas? sveiksta? o dėl antibų, tai sakyčiau - nenori ir neduok! gi vaikas namučiuos būna ir nereikia skubėt jo valstybei priduot atseit sveiko smile.gif o gydytojams reikia farširuot nuo mažumės vaiką cheminiais vaistais - kaip kitaip užsitikrinsi farmacijos klestėjimą? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2014 09 25, 17:55)
ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif
kas cia darosi... jau antra diena niekas nieko neparaso, net Dalyte tyli


bet skaito smile.gif
O gydytoja pasakė kodėl išrašo antibiotikus mažiukui? koks amžius - dar vis neatsirenku tarp neseniai prisijungusių blush2.gif Viruso antibai neveikia, čia jau nenaujiena, tai turėtų kraujas rodyti uždegimą, arba gerklėj pulinga angina... mano Nojus pusės metų irgi gerai jautėsi iš pažiūros, o nuvežus gydytoja išklausė plaučių uždegimą, kurį patvirtino rentgenas - visko būna, kad ir prastai vaikas gali jaustis, bet jei tik virusas ir nėra komplikacijų kartais pakanka tik daug skysčių, ramybės, dietos, nes paprastai vaikai ir nevalgo kai prastai jaučiasi... kam ko smile.gif

QUOTE(venddetta @ 2014 09 25, 19:32)
o man panašu, kad tiesiog elementariai išsikraustė į FB smile.gif

kaimynka, kaip tavo burbulas? sveiksta? o dėl antibų, tai sakyčiau - nenori ir neduok! gi vaikas namučiuos būna ir nereikia skubėt jo valstybei priduot atseit sveiko smile.gif o gydytojams reikia farširuot nuo mažumės vaiką cheminiais vaistais - kaip kitaip užsitikrinsi farmacijos klestėjimą? sad.gif


nesakyčiau, kad labai judesys FB yra, būna tokių dienų, kad nesikalba ir tiek, plius negalim gi Dalytei užkabinti pareigos, kad pastoviai animuotų temukę smile.gif.

Atsakyti
laba vakara gelytes mirksiukas.gif

ligoniukams sveikatytes 4u.gif

kol viska perskaiciau, tai pamirsau ka ir pasakyt norejau biggrin.gif sleroznike as biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(jjurgitas @ 2014 09 25, 20:49)
laba vakara gelytes mirksiukas.gif

ligoniukams sveikatytes 4u.gif

kol viska perskaiciau, tai pamirsau ka ir pasakyt norejau biggrin.gif  sleroznike as biggrin.gif


Būna saulele ir taip smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Nekantrios tos naujokės smile.gif kai mes plepam pastoviai, jos tik paskaito ir savaitėmis/ mėnesiais neparašo, tai normos ribose, o kai tik kažkuo užsiėmė plepsės, tai jau viskas, išsikraustėm.

Venddetta, dėl antibiotikų vaikams- savo turėsi, galėsi teigti- nenori, neduok. Aš irgi tokia kategoriška buvau, iki netapau mama. Maniškė antra diena su 38 blaškosi, nenorėjau ir aš tų antibiotikų, bet ligos komplikacijų nenoriu dar labiau.

Jei ką įžeidžiau, nesupykit, bet žvelgt į viską reikia ne tik iš savo varpinės.
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 09 25, 22:03)
bet ligos komplikacijų nenoriu dar labiau.


nenoriu įžeist, tik retorinis klausimas - antibiotikų komplikacijų nebijai?

o dėl kategoriškumo, tai aš gi nesakiau "Ką tu darai??? dabar jau šakės!!!". Ji pati rašė, kad jai atrodo vaikas gan sveikas ir jai atrodo, kad nereikia antibiotikų. Mano požiūriu - mama geriausiai žino kas yra geriausia jos vaikui. Tai tiesiog turėjau omeny, kad yra pasirinkimas neklausyt gydytojų. Atsiprašau, jei ką nors įžeidžiau.
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2014 09 25, 20:14)
bet skaito smile.gif
O gydytoja pasakė kodėl išrašo antibiotikus mažiukui? koks amžius - dar vis neatsirenku tarp neseniai prisijungusių  blush2.gif Viruso antibai neveikia, čia jau nenaujiena,  tai turėtų kraujas rodyti uždegimą, arba gerklėj pulinga angina... mano Nojus pusės metų irgi gerai jautėsi iš pažiūros, o nuvežus gydytoja išklausė plaučių uždegimą, kurį patvirtino rentgenas - visko būna, kad ir prastai vaikas gali jaustis, bet jei tik virusas ir nėra komplikacijų kartais pakanka tik daug skysčių, ramybės, dietos, nes paprastai vaikai ir nevalgo kai prastai jaučiasi... kam ko smile.gif
nesakyčiau, kad labai judesys FB yra, būna tokių dienų, kad nesikalba ir tiek, plius negalim gi Dalytei užkabinti pareigos, kad pastoviai animuotų temukę smile.gif.

Mano vyrukui vakar suejo metai ir penki mėnesiai. Anti biotiku kursa paskyre del to, kad kraujo tyrimas parodė labai daug leukocitų. Bet kaip sakoma viskas praejo jr mes dabar sveiki.As atrodo jau taip seniai pas jus SM esu, bet Brashkiene primine, kad... verysad.gif
Kaimynka, o kur tu prapuolusi? Labai sportu uzsiemusi, kad neapsireiski tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(venddetta @ 2014 09 25, 22:51)
nenoriu įžeist, tik retorinis klausimas - antibiotikų komplikacijų nebijai?

o dėl kategoriškumo, tai aš gi nesakiau "Ką tu darai??? dabar jau šakės!!!". Ji pati rašė, kad jai atrodo vaikas gan sveikas ir jai atrodo, kad nereikia antibiotikų. Mano požiūriu - mama geriausiai žino kas yra geriausia jos vaikui. Tai tiesiog turėjau omeny, kad yra pasirinkimas neklausyt gydytojų. Atsiprašau, jei ką nors įžeidžiau.

Pasirenku mažesnę riziką.
Mūsų atveju- negydoma antibiotikais liga gali privesti prie meningito arba ilgalaikių regos sutrikimų. Ką rinktumeisi?

Kategoriškumas- tai ne rėkimas, o stabariškas pareiškimas nenori- neduok. Mama žino, kas geriausia vaikui, bet ji turi blaiviu šaltu protu priimti ir profesionalų patarimus, pasiūlymus. O mama, besilaikanti vien nuostatos- "aš žinau, kas geriausia mano vaikui", pati to nenorėdama gali būti vaikui pavojinga.
Atsakyti