Įkraunama...
Įkraunama...

Neramus kūdikis

sveikos mamytes,
kadangi tikslaus ats taip ir ngavau, nusprendziau uzvesti asmenine tema.
mano leliukui jau 1 men, taciau jis lb klykia, ypac kai pumpsi arba kakoja, taciau neviduriuoja, tustinasi 4-5 kart per diena.. maitinu ji tik savo pienu, duodu pankoliu ir krapu arbateles, taciau jos visaj nepadeda.. taip pat duodu espumisan l, bifolax, bet jie taip pat npadeda.. Valgau jau tik grynai ta ka gydytoja pasake, bet..
vaikutis, klykia diena nakti, jau ne nzn ka ir daryti, gal kuriaj buvo panasiai, ka daret, kas padedavo? verysad.gif
Atsakyti
o nebandei duoti smectos? g.gif pakeli istirpink puseje stiklines vandens ir po sauksteli, kas pusvalandi sugirdyk...vos uzpilkytos ramuneles tinka g.gif
Atsakyti
Tikriausiai čia bus pilvo diegliai ax.gif Maniškė irgi klykdavo pirmus 3 mėnesius,ko tik nebandėm,bet niekas realiai nepadėjo, galvojau nuo proto nušoksiu unsure.gif dažniausiai rėkdavo vakarais,bet būdavo,kad ir dienomis doh.gif ,dabar jau viskas praeity,bet šiaip net baisu prisiminti rolleyes.gif,o praėjo tai savaime...
Atsakyti
as taip pat mania kad diegliukai, bet kad tiek diena, tiek nakti klykia vienodai.. o nieko jaj neduodavai?jokiu zoleliu ar lasiuku?
Atsakyti
kazin ar kas pades.. tiesiog reikia isgyventi.. Mums jau metai, bet nakti pabundam ir verkiam, kai dujos iseina.. Ko tik nebandem..
Atsakyti
QUOTE(lince784 @ 2009 01 11, 20:04)
as taip pat mania kad diegliukai, bet kad tiek diena, tiek nakti klykia vienodai.. o nieko jaj neduodavai?jokiu zoleliu ar lasiuku?


Na,mes išbandėm viską... Espumisan, Saab simplex,pankolių arbatą,Bifolak,nešiodavom "lėktuvėliu",šildydavom pilvuką su šiltom palutėm,bet,kaip sakau,realiai niekas nepadėjo,tiesiog praėjo tie pirmieji 3 mėnesiai,dingo ir visi riksmai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lince784 @ 2009 01 11, 18:19)
sveikos mamytes,
kadangi tikslaus ats taip ir ngavau, nusprendziau uzvesti asmenine tema.
mano leliukui jau 1 men, taciau jis lb klykia, ypac kai pumpsi arba kakoja, taciau neviduriuoja, tustinasi 4-5 kart per diena.. maitinu ji tik savo pienu, duodu pankoliu ir krapu arbateles, taciau jos visaj nepadeda.. taip pat duodu espumisan l, bifolax, bet jie taip pat npadeda.. Valgau jau tik grynai ta ka gydytoja pasake, bet..
vaikutis, klykia diena nakti, jau ne nzn ka ir daryti, gal kuriaj buvo panasiai, ka daret, kas padedavo? verysad.gif

cia yra pilvo putimas pabandyk viburkolio zvakutes deti jos mums asmeniskai thumbup.gif kai buvo maziukas,o seip tai daug ka esu isbandzius nes mums ziauriai pilvuka pusdavo,kartais visai niekas nepadedavo,bet dazniausiai sios zvakutes pagelbedavo dar espumizanas numalsindavo,bet jo duodavau truputi daugiau nei priklauso pagal amziu,sekmes auginant mazuli 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 11, 19:43)
cia yra pilvo putimas pabandyk viburkolio zvakutes deti jos mums asmeniskai thumbup.gif kai buvo maziukas,o seip tai daug ka esu isbandzius nes mums ziauriai pilvuka pusdavo,kartais visai niekas nepadedavo,bet dazniausiai sios zvakutes pagelbedavo dar espumizanas numalsindavo,bet jo duodavau truputi daugiau nei priklauso pagal amziu,sekmes auginant mazuli 4u.gif  4u.gif

nemaisykit diegliai buna tik vakarais ir beveik tom paciom valandom,o putimas betkokiu paros metu ir gali klykti taip lyg butu diegliai
Atsakyti
dar pamirsau parasyti, kad jam lb lb gurguliuoja pilvuke, tarsi burbuliukai kyla..
Atsakyti
Mes irgi naudojom Viburcol žvakutes,bet ir jos nieko nepadėjo g.gif
Atsakyti
tai taip kiekvienam vis kitaip,su dukra beliko man tik laukt nes niekas nepadejo ir auginimas buvo tikras kosmaras,o sunui padedavo zvakutes,syldimas pilvuko nors jam retokai budavo su pilvuku bedos,kartais belieka islaukti doh.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lince784 @ 2009 01 11, 20:10)
dar pamirsau parasyti, kad jam lb lb gurguliuoja pilvuke, tarsi burbuliukai kyla..

kaip man daktarai paaiskino neikigalo issivyscius vyrskinimo sistema,truksta fermentu virskinimui,todel vaikiukam burbuliuoja pilvely,kai pienelis teka iki skrandelio putoja todel ir tempia zarneles,o jiems ir skauda verysad.gif
Atsakyti
Mums taip pat tik viburcolio zvakutes padejo, o buvom isbande labai daug ka. O siaip pradzioje verke tik vakarais, tiksliai nuo 20-23 val. Paskui ir dienom tam tikru metu. Suejo lygiai 3 menesiukai, viskas pasibaige, sulig pilvuko diegliukais. Dar Saab simplex kazkiek padejo, o espumisanas tai absoliuciai neveikdavo.
Atsakyti
as atsiprasau uz kvaila klausima blush2.gif bet truputi pasimeciau: kuom skiriasi diegliai ir pilvo putimas? g.gif
Atsakyti