Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškoma ne super bet GERA kirpėja KAUNE

Ačiū tau, Aferiste, kad atsiliepei. Parašiau Tau į a.d.

Papildyta @ [mergetime]1087248258[/mergetime]
DĖKUI TENELGA,
DĖKUI, PELEDIKE!!!!


Na va, pagaliau į naktį man akys prašviesėjo. Tikrai, manau, turėsiu iš ko pasirinkti.
Bandysiu ryt skambinti ir tartis.
Ar galėtum, TENELGA, man savo kirpėjos kordinates duoti?
Matau, kad forumietės nepaliko manęs bėdoje - VISOMS AČIŪ.
Juk nepaslaptis, kad nuo šukuosenos labai priklauso, pasitempimas, pasitikėjimas savimi. O pasitikinti moteris gali kalnus nuversti. Ar ne???
Beje, Peledike, o koks Tavo kirpėjos vardas?
Papildyta @ [mergetime]1087248495[/mergetime]
Sorry, PELEDIKE, nepastebėjau Tavo kirpėjos vardo.
Naktimis nelabai budri būnu - ne taip kaip Pelėdos - nakties paukščiai.
DAR KARTĄ AČIŪ.
Atsakyti
mano kirpeja karmelavoj dirba. sukuosenas progines nelabai turi ranka daryt, bet kas liecia kirpima ir modeliavima - thumbup.gif

siaip ir dazymo technika, spalvu derinimas - nuostabus.
ir dar prie viso to - nebrangu tikrai.
jei kam prireiks - privacia zinute brukstelkit wink.gif
Atsakyti
Balanda, moterų kirpėjos ir aš ieškau sad.gif , bet vyras mano yra sau susiradęs, gal ir taviškiam tiktų?

Ji dirba Taikos pr., netoli "Samsono", buvusios (o gal ir esamos?) "Svajonės", daugiabutyje. Kaina 8-10 Lt, nzn. tiksliai. Šiaip važinėja po visokius kirpėjų seminarus, maniškiam vis kitokį kirpimą ar bent sušukavimą išbando. jei reikia, paprašysiu vyro kirpėjos tel. smile.gif
Atsakyti
Zinau SUPER kirpeja. Ji ziauriai myli plaukus, dirba su labai gerom TIGI priemonem. Ja galima rasti netoli Soboro. Vienoj gatvelej (nezinau pavadinimo) ten kur prie Soboro yra. Ja paejus nuo Soboro, brome pamatysi MIRA GROZIO SALONAS, teiraukis kirpejos vardu Mirguole.
Atsakyti
QUOTE (Natalija @ 2004 07 05, 19:26)
O kur Kaune rasti gera ir nebrange kirpeja rolleyes.gif

man patinka pries IKI kitoje gatves puseje, kur knygynas nedidele kirpykla ir kirpeja Irena.Tau butu netoli wink.gif laugh.gif
Atsakyti
o pasakykit kas zino kokia nors gera, bet ne per daug lupancia kirpykla KAUNE ?????smile.gif
Atsakyti
zinau kirpykla prie topolio, pigi bet gera. o kur tas topolis tai gali pasakyti tik kaunietes tongue.gif
Atsakyti
As tai zinau viena toki nebloga kirpeja Aruna. Jis dirba Sv.Gertrudos gatvej (ten kur yra turbosoliariumas). As dariausi pas ji sukuosenas simtadieniui, vestuvems - man patiko. As dariausi su kasytem aplink galva(jis labai fainai pina), o drauge siaip vakarine sukuosena - labai thumbup.gif
Atsakyti
... galiu parekomenduoti kirpeja Kestuti is Femina BOnos Kaune. Vyras, bet nuostabiai pataria, parenka kirpima ir kerpa nepriekaistingai.
Atsakyti
Vilniuje nezinau... O kaune zinau, bet niekam nesakysiu. Tiek kad nekurie pas ja is Vilniaus vaziuoja smile.gif Ale vis tiek nesakysiu smile.gif Figushki! Ir taip uzsirasyt pries menesi reikia. O dar reklama padarysiu, tada pati visai nebepateksiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Cia mano tikrasis veidas pasimate laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Balanda @ 2004 06 15, 00:02)
Ačiū, mergičkos, už pagalbą. Jei galit, parašykit man savo kirpėjų tel. Nr.
Pabandysiu susitarti. Ech, landžiojau visą vakarą į forumą - niekas nesiskubino atsakyti. Toks jausmas, kad niekas niekur nesikerpa, arba nenori savo kirpėjos parekomenduoti.
...LABAI APSIDŽIAUGIAU, kuomet radau Strielkos ir Bea atsiliepimus.
Tikrai mielai pabandysiu kreiptis pas jūsų kirpėjas - ir vienos , ir kitos darbo vietos mane tenkina. O beje, kokios pas jas orientacinės kainos? Ar labai brangu, pavz. modelinis trumpų plaukų kirpimas, o dažymas? O kiek vyrą apskabyti kainuoja? Na, apie? Ar vaikus kerpa?
BEA, būk gera, parašyk.O kur Maironio g-vėj ta kirpykla? Dirbu netoliese, bet nežinau**********************

STRIELKA - o tavo kirpėjos koks vardas? Ar ji dirba toj mažoj kirpyklėlėj - tame pastate, kur dviračių parduotuvė, paštas, vaistinė ir II a. drabužiai dėvėti?
LAAAAAUKIU INFO.
Labanakt.

Praziopsojau atsakyti, labai atsiprashau sad.gif
bet gal geriau dabar nei niekada, gal ishbandysi?
Mano kirpeja Gitana, tel 8 699 98667, jos salonas Hansabanko kieme, antram aukste, telefonu tiksliau pasakys, bo numerio namo nepamenu. Tikrai puikiai kerpa ir dazo ir shukuoja tiek vyrus, tiek moteris, tiek vaikus. Mane kerpa kare, tai kainuoja 20 lt, sunaus kirpimas 5 lt, mano mamai nudazo sruogelem ir nukerpa uz 40 lt.
Atsakyti
Belanda, norėjau paklausti - tai pas kurią visgi kirpėją apsilankei ir kaip patiko kirpimas?

Aš ir pati ketinu keisti kirpėją - nes man nepatinka, kai kirpėja nieko nepataria, kas gali tikt, o kas ne mano plaukams, kai reikia pačiai nurodinėt, ko dorėčiau - o po paskutinio plaukų pakirpimo iš vis likau labai labai nepatenkinta sad.gif
Atsakyti