Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius vystosi per lėtai

Man nuo pat pradziu atsilieka savaite su trupuciu. Ir per visus echo tas atsilikimas toks pat, bet auga tolygiai, organiukai vystosi gerai, tai kiek ramiau. Nors vis vien visa laika sukasi galva, ar viskas ten gerai ir kodel cia nepataikom i normas, nes mmm daugmaz reguliarios budavo. g.gif Dabar prognozuoja, kad vaikelis nebus is didziuju, bet man ir nereikia 4,5 kg, svarbu, kad sveikas butu.
Atsakyti
QUOTE(Jangaja @ 2011 12 19, 16:27)
Man nuo pat pradziu atsilieka savaite su trupuciu. Ir per visus echo tas atsilikimas toks pat, bet auga tolygiai, organiukai vystosi gerai, tai kiek ramiau. Nors vis vien visa laika sukasi galva, ar viskas ten gerai ir kodel cia nepataikom i normas, nes mmm daugmaz reguliarios budavo.  g.gif  Dabar prognozuoja, kad vaikelis nebus is didziuju, bet man ir nereikia 4,5 kg, svarbu, kad sveikas butu.

Jums tikrai viskas gerai ir nepergyvenkit 4u.gif
Man irgi su pirmu mažyliu buvo atsilikimas ant poros savaičių, vaikas gimė kaip kad turėjo gimt pagal mėnesines, o užrašė, kad šiek tiek per anksti gimė. O vat su antru nėštumu baigėsi liūdnai sad.gif nors aš beveik nepergyvenau, kai po pirmo echoskopo buvo atsilikimas ant poros savaičių, buvau įsitikinusi, kad čia man bus taip pat kaip ir su pirmu, todėl man buvo šokas, kai apsilankius pas gydytoją dar po poros savičių išgirdau, kad nėštumas nesivysto verysad.gif
O pas jus nieko čia tokio tikrai, juo labiau jau nėštumas į pabaigą ir vaikutis visalaik auga, gal pastojote šiek tiek vėliau todėl taip ir yra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikadi: 19 gruodžio 2011 - 17:32
Sveikos busimos ir esamos mamytes,
Pirma karta kai nuėjau pativirtinti ziniu apie pastojima gydytoja ech nustate, kad mums jau 8 savaites, sake viskas gerai, sirdute plaka, nors pati nezinau kada buvo paskutines mm, bet itariau kad mano nestumas yra kokiu 4-5 savaiciu.
Tyrimai buvo geri, sake ateiti 12sav. Tai va buvau siandien pas gydytoja echo rodo, kad nestumas atitinka 9 sav. verysad.gif gydytoja silpnai mato sirdute, pasake ateiti po savaites... labai baisu, kad galiu netekti mazylio... verysad.gif
Raminu save, kad gydytoja pirmo echo metu apsiriko...
Atsakyti
QUOTE(IIIona @ 2012 02 07, 13:55)
Sveikos busimos ir esamos mamytes,
Pirma karta kai nuėjau pativirtinti ziniu apie pastojima gydytoja ech nustate, kad mums jau 8 savaites, sake viskas gerai, sirdute plaka, nors pati nezinau kada buvo paskutines mm, bet itariau kad mano nestumas yra kokiu 4-5 savaiciu.
Tyrimai buvo geri, sake ateiti 12sav. Tai va buvau siandien pas gydytoja echo rodo, kad nestumas atitinka 9 sav. verysad.gif  gydytoja silpnai mato sirdute, pasake ateiti po savaites... labai baisu, kad galiu netekti mazylio... verysad.gif 
Raminu save, kad gydytoja pirmo echo metu apsiriko...


Stiprybes. Kai pirmais menesiais gulejau ligoninej, tai gydytoja tiesiai sviesiai pasake, kad iki 12 savaiciu gamta atrinkineja, kurie kudikeliai pasiliks ir niekas nieko padaryti negali. Belieka tik laukti, o tuo tarpu kuo daugiau ilsetis ir bandyti islikti ramiai, nes kas labiausiai kenkia kudikeliui, tai stresas.
Atsakyti
QUOTE(hipolite @ 2012 02 07, 17:00)
Stiprybes. Kai pirmais menesiais gulejau ligoninej, tai gydytoja tiesiai sviesiai pasake, kad iki 12 savaiciu gamta atrinkineja, kurie kudikeliai pasiliks ir niekas nieko padaryti negali. Belieka tik laukti, o tuo tarpu kuo daugiau ilsetis ir bandyti islikti ramiai, nes kas labiausiai kenkia kudikeliui, tai stresas.



aciu už palaikima 4u.gif zinau, kad reikia kuo maziau pergyvent, bet tai taip suku, kai laukiau sio stebuklo ilgai...o cia va...
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif As irgi su tokia situacija,sia savaite buvau pas daktariuka jis echoskopa padare ir pasake kad nemato nestumo,liepe pasidaryti hcg,o atsakymas 297 buvo,tai sake kad neatitinka savaites,nes man palei viska jau 5 savaite butu,tai issigandau labai sad.gif sake ateiti po 15 dienu vel apziures,na bet paskaicius kelis forumus supratau kad mano zirniukas letai vystosi,arba veliau buvo uzmegstas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintariuske: 24 vasario 2012 - 14:46
man irgi dviem savaitem mazesnis negu turetu buti pagal mmm tai ginius sake kad gal mmm nereguliarios,o as sakau veliau pastojau.tai va ziuresim ka geguzes pradzioj pasakys kada ekoskopa darys,tai va jau gerai matosi ir pilvukas musu tikiuosi ir zinau ,kad mums viskas bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes mano nestumas atsilieka 6dienom visda buvo gerai o dabr parode kad 6dienomis mazesnis ,dabar tureu but 16.4dien o rodo 15.5 dien verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2012 12 28, 12:31)
sveikutes mano nestumas atsilieka 6dienom visda buvo gerai o dabr parode kad 6dienomis mazesnis ,dabar tureu but 16.4dien o rodo 15.5 dien  verysad.gif


Baik juokus, gali atsilikti ir 2 savaites, nebent jau daugiau nei 2 atsilieka savaites...jau biski sunereimti,
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2012 12 28, 10:31)
sveikutes mano nestumas atsilieka 6dienom visda buvo gerai o dabr parode kad 6dienomis mazesnis ,dabar tureu but 16.4dien o rodo 15.5 dien  verysad.gif

QUOTE(PaulaL @ 2012 12 28, 23:06)
Baik juokus, gali atsilikti ir 2 savaites, nebent jau daugiau nei 2 atsilieka savaites...jau biski sunereimti,

Na, aš ir sunerimčiau, ypač kai pirmas nėštumas ir nežinai, kas yra normalu, o kas nebe.. Ir ne kiekvienas gydytojas nuteikia geram, dauguma net nieko nepaaiškina. Pati gyvenu nuo vienos echo iki kitos...
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2012 12 29, 00:06)
Baik juokus, gali atsilikti ir 2 savaites, nebent jau daugiau nei 2 atsilieka savaites...jau biski sunereimti,

Nemanau kad cia juokai ,juk betkoks nukrypims nestumo metu neduoda ramybes ,ir sukelia baime kad tik viskas butu gerai ..
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2012 12 29, 10:20)
Nemanau kad cia juokai ,juk betkoks nukrypims nestumo metu neduoda ramybes ,ir sukelia baime kad tik viskas butu gerai ..


Savaites atsilikimas nera nukrypimas, nevisi mes vienodi ir vaisius skirtingai auga. Iki 2 savaiciu atsilikimas nelaikomas nukrypimu.
Viena savaite atsilieka,o po keliu jau lenkia.
Jeigu plaka sirdele ir vaisius malasi pilvuke, nera ko nerimauti, pavalgyk daugiau baltymu, varskes, daug vandens pagerk...pamatysi pasivys.
Kodel tau daktare nepasiskino? Kai neramu..,reikia klausti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PaulaL: 30 gruodžio 2012 - 16:21