Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Klaipedoje

Ir paprastom ir Taro, is kavos tirščių ir delno.
Tik nemanau, kad jei man pas ją viskas atitiko, atitiks ir kitai ax.gif
Mano draugė po apsilankymo pas ją liko labai nepatenkinta schmoll.gif Taip, kad kaip čia daug rašoma, reikia atrasti savo būrėją smile.gif

Beje, Zoja yra labai puiki psichologė, daug duoda patarimų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorette: 11 gegužės 2009 - 21:28
Sveikos 4u.gif Aleksandras turėtų 15d. grįšt, gal kuri eisit? Būtų įdomu sužinot kaip seksis.
Atsakyti
Parašau jums Aleksandro nr., kad nereikėtų kiekvienai atskirai į a.ž. rašyt 861855099 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelie* @ 2009 05 16, 18:01)
Parašau jums Aleksandro nr., kad nereikėtų kiekvienai atskirai į a.ž. rašyt  861855099 4u.gif


Kiek ima?
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2009 05 19, 17:08)

50lt.
Atsakyti
Sveikutės. Aš irgi susidomėjau būrėjomis. Va mano draugė praeitą savaitę buvo pas būrėją Mokyklos g. Tai sakė, kad gera. Is praeities nieko daug nepasakojo. Sakė, kad žmogų turi dominti ateitis, kad nors kiek isvengti kvailų situacijų. Na o jos problemą iš karto atspėjo. Ir pasakė jos baigtį. Na nzn. liek čia tos tiesos, bet aš planuoju pas ją apsilankyti. smile.gif
Atsakyti
Buvau pries metus mazdaug pas bureja Reikjaviko gatvej. Praeiti nusake tiksliai, o su ateitim nelabai. Nors buvusio draugo charakteri tiksliai nusake.
Atsakyti
QUOTE(Butė1 @ 2009 05 26, 16:37)
Sveikutės. Aš irgi susidomėjau būrėjomis. Va mano draugė praeitą savaitę buvo pas būrėją Mokyklos g. Tai sakė, kad gera. Is praeities nieko daug nepasakojo. Sakė, kad žmogų turi dominti ateitis, kad nors kiek isvengti kvailų situacijų. Na o jos problemą iš karto atspėjo. Ir pasakė jos baigtį. Na nzn. liek čia tos tiesos, bet aš planuoju pas ją apsilankyti.  smile.gif

Tai gal gali pasakyt jos kordinates, telefoniuką ir kiek ima ?
Atsakyti
QUOTE(zina74 @ 2009 05 27, 17:54)
Tai gal gali pasakyt jos kordinates, telefoniuką ir kiek ima ?






Šiandien susiskambinau ir rytoj einu. Sakė, kad ima 40,00 Lt Taigi rytoj pati viską ant savęs išbandysiu.
Atsakyti
Tai va. Noriu pasidalinti savo nuomone. Šiandien buvau pas būrėją Mokyklos g. Tai ji buria metams. Ir tikrai atspėjo mano bėdą. O ar išsiptldys, ką numatė, per metus - pamatysiu. Šiap buvau beveik visą valandą. Ji bendravo tok, kol klausimų rurėjau. Kiekvienam klausimui papildomai būrė kortas. Nu vienu žosžiu, mano nuomonė gera. jeigu issipildys, po metų vėl eisiu.
Ai, dar girdėjau, kad ji amuletus daro ir burtais užsiima. Bet aš šito jos nedrysau klausti, o ji man nieko nepasiūlė.
Atsakyti
Labai viliojančiai viską nupasakojei... Tai gal telefoniuką tos ponios iš Mokyklos gatvės galima, ir kiek jinai ima už išbūrimą ?
Atsakyti
QUOTE(zina74 @ 2009 05 29, 15:19)
Labai viliojančiai viską nupasakojei... Tai gal telefoniuką tos ponios iš Mokyklos gatvės galima, ir kiek jinai ima už išbūrimą ?




Ji paėmė 40,00 Lt O telefonas 8 63464530
Atsakyti