Įkraunama...
Įkraunama...

Čeburėkai

isbandziau, super thumbup.gif
tikrai labai mazai terliojimosi ir labai skanu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(vijolytė @ 2006 10 22, 15:07)
Taip paprasta ir labai skanu... thumbup.gif  pabandykit vietoj faršo , varškę  thumbup.gif



dar labai fainai su vafliais ,,taleriais" - paimi du vafliukus, pertepi farsu, suglaudu, i tesla ir kepi.Labai patogu- pjaustyti nereikia:)
Atsakyti
QUOTE(lipke @ 2006 10 23, 16:42)
dar labai fainai su vafliais ,,taleriais" - paimi du vafliukus, pertepi farsu, suglaudu, i tesla ir kepi.Labai patogu- pjaustyti nereikia:)

o farsa zalia ar pakepinta tept g.gif
Atsakyti
Mes irgi gaminam netikrus ceburekus,nusiperki TORTILIJU meksikonisku,tik reikia rinktis miltu,nes is kukuruzu miltu buna karstelejas blynas.Uzdedi tikro cebureko farsa, aplink blyna sudrekinti vandeniu perlenkti, paspausti krastus ir i karsta alieju,bet reike prisukti ugni,nes blynas greitai kepa.Si recepta suzinojau is anksciau atvaziavusiu lietuvaiciu.
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2006 10 26, 00:57)
o farsa zalia ar pakepinta tept g.gif



zalia zalia- ji gi ten nedaug reikia, kokio0,5 cm sluoksnelis kad butu.Iskepa gerai, na gal ugni reikia ne pacia didziausia nustatyti.Tokia, vidutine.
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2006 08 25, 13:30)
dariau as ir vel ceburekus  ax.gif
sikart su vafliais  rolleyes.gif o tesla dariau kaip blynams  ax.gif
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif gavosi  ax.gif
tiek pridariau, kad su vyru 3 dienas valgem  doh.gif
o kas svarbiausia, nenusibodo  rolleyes.gif

Aš irgi jei darau čeburėkus, tai tik su vafliais, man legviausia ir greičiausia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(olantukas @ 2006 10 18, 21:57)
Vafliu lakstais 1pak. Vištienos faršo 200g, svogūnas, prieskonių, 2 kiaušiniai, pieno, druskos, miltų, aliejaus kepimui.
Į faršą sudėti pakepintą svogūną, prieskonius, vandens. Viska gerai išminkyti. Iš pieno, kiaušinių, miltų ir druskos sumaišyti tešlą, kaip blynams. Vaflių lakštą pertepti faršu, uždėti kitą lakštą ir vėl pertepti faršu, ir vėl uždėti vaflį. Tada supjaustyti norimo dydžio gabalėliais, pavolioti į tešlą iš abiejų pusių, ir kepti keptuvėje, su įkaitintu aliejum.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tikrai skanu, aš irgi taip darau, tik į faršą vietoj vandens grietinėlės dedu thumbup.gif
Atsakyti
Patikrinta ,labai skanu thumbup.gif Kartais faršą maišau su grybais,o svogūnus tarkuoju žalius -skonis geresnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasute @ 2004 10 18, 14:39)
Jau kepiau du kartus pagal si recepta. Tikrai neblogai gaunasi ir panasu i valdiskus  thumbup.gif Ir vyrui labai patiko  clap_1.gif




Ir aš vakar kepiau pagal šį receptą ,tik į faršą pridėjau česnakų,ir prieš užlengdama čeburieką, patepiau sviestu faršą .Nu pasaka gavosi,tik tešla biški kietoka turbūt miltukų padauginau smile.gif ir vyrui skanu buvo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 12 08, 20:09)
As tai pagal sita recepta bandysiu daryti.Patinka man aprasymai su nuotraukom ax.gif

siandien dariau pagal si receptuka, na labai patiko thumbup.gif tik vietoj mesos dejom fermentinio surio, nes vegetarai blush2.gif ir vistiek labai skaniai gavosi wub.gif gal tik kokiu prieskoniu i suri reikejo pabarstyt, nes lyg truko kazkokio surumo g.gif reiks dar su grybais ir soja isbandyt bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Sumasciau pasigaminti si vakar cebureku, turiu farso ir pirkau vafliu lakstu, bet beda nebeprisimenu kaip kepti tokius ceburekus ir ka dar i juos deti, i ka apvolioti schmoll.gif . Jie gal vadinasi tinginiu ceburekai. Niekur nerandu recepto, gal kas pagelbesit?
Atsakyti
As darau taip:
I viena kubeli istirpinto sultinio sudedu farsa, ismaisau.
Paimu vafli( as perku apvalius tokius) dedu plonai farso, dar viena vafli ir vel plonai farso ir trecia vafli. Tada pjaunu pusiau, kad gautusi puse apskritimo.
Tesla padarau kaip tirstu blynu. Apvolioju pusapvalius ir dedu i verdanti alieju. ax.gif
Atsakyti