Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos Universiteto auklėtinės (KU)

QUOTE(aistutėlė @ 2010 11 10, 20:07)
kokios tos uzduotys?

Laba 4u.gif ...Is viso yra 5 uzduotys: praktikos dienorastis, pedeutologine, psichologine, sociograma,bei projektas. Na man daugiau reiketu kaip pavydzio, kaip rasyti,kad lengviau mintis butu delioti. Nezinau ar aiskiai as cia issireiksiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2010 11 10, 20:17)
Laba 4u.gif ...Is viso yra 5 uzduotys: praktikos dienorastis, pedeutologine, psichologine, sociograma,bei projektas. Na man daugiau reiketu kaip pavydzio, kaip rasyti,kad lengviau mintis butu delioti. Nezinau ar aiskiai as cia issireiksiau g.gif

PRAKTIKOS DIENORASTI IR PSICHOLOGINE UZDUOTI RASIAU, BET, deja, teko palikti destytojam......

Cia praktika pradineje mokykloje? Koks destytojas tave kuruos?
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 11 10, 21:48)
PRAKTIKOS DIENORASTI IR PSICHOLOGINE UZDUOTI RASIAU, BET, deja, teko palikti destytojam......

Cia praktika pradineje mokykloje? Koks destytojas tave kuruos?

Ne mano prakika socialineje istaigoje (as edukologija studijuoju).
O tu viska rasei ranka, ne kompiuteriu?... Psichologine uzduoti reikia pristatyti [COLOR=yellow]Cepui
, va ji man ir atrodo sunkiausia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2010 11 11, 15:18)
Ne mano prakika socialineje istaigoje (as edukologija studijuoju).
O tu viska rasei ranka, ne kompiuteriu?... Psichologine uzduoti reikia pristatyti [COLOR=yellow]Cepui
, va ji man ir atrodo sunkiausia unsure.gif

taip viska rasiau ranka, gal dabar jau kitaip reikalauja....Didziausia sasiuvini buvau prirasiusi....
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 11 11, 16:38)
taip viska rasiau ranka, gal dabar jau kitaip reikalauja....Didziausia sasiuvini buvau prirasiusi....

Oho sitiek daug unsure.gif , as maniau nereikia daug labai rasyti, na trumpai kaip kas ir tiek... Dabar irgi galima ranka rasyti, sake kaip norit..bet man atrodo, kad spausdinant patogiau ir graziau smile.gif ..
O kaip parktikos dienorasti raset? Kiekviena diena ka veikiat ar kaip...net neissivaizduoju ka kaip rasyti...gal kas nors pavyzdi koki turi?,butu lengviau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2010 11 12, 14:11)
Oho sitiek daug unsure.gif , as maniau nereikia daug labai rasyti, na trumpai kaip kas ir tiek... Dabar irgi galima ranka rasyti, sake kaip norit..bet man atrodo, kad spausdinant patogiau ir graziau smile.gif ..
O kaip parktikos dienorasti raset? Kiekviena diena ka veikiat ar kaip...net neissivaizduoju ka kaip rasyti...gal kas nors pavyzdi koki turi?,butu lengviau blush2.gif

as pradineje mokykloje praktika atlikau, tai kai stebejau pamokas, fiksavau kiekviena pamoka, o kai pati vesdavau jau, tai irgi kiekvienai pamokai rasydavau plana - konspekta, taigi man gavosi tikrai daug.....
Atsakyti
QUOTE(_Aiscius_ @ 2010 11 09, 00:07)
Sveikos paneles, ar yra studijuojanciu visuomenes sveikata?  ax.gif

taip ax.gif

Noriu paklausti gal karais kas turit PSO gyvenimo kokybės trumpa klausimyną(anketa,berods 26 klausimų), arba nors PSO gyvenimo kokybės 100 klausimų klausimyną?
Atsakyti
as tikrai kad neturiu... saunu kad yra studijuojanciu ta pacia sriti... noreciau paklausti, gal kam teko susidurti su destytoju A. Martinkenu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Aiscius_ @ 2010 11 15, 19:06)
as tikrai kad neturiu... saunu kad yra studijuojanciu ta pacia sriti... noreciau paklausti, gal kam teko susidurti su destytoju A. Martinkenu? mirksiukas.gif

Man, ir ne karta ir ne du, labai fantastiskas dėstytojas, vienas iš geriausiuju, svarbu nepraleisk paskaitu mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas laiket Estetikos egzamina pas des. Piepaliu?
Atsakyti
QUOTE(Ajurekiuke @ 2010 11 17, 11:58)
Gal kas laiket Estetikos egzamina pas des. Piepaliu?

Laikem. Myli kysius.
Atsakyti
QUOTE(_Aiscius_ @ 2010 11 15, 19:36)
as tikrai kad neturiu... saunu kad yra studijuojanciu ta pacia sriti... noreciau paklausti, gal kam teko susidurti su destytoju A. Martinkenu? mirksiukas.gif




Labai fainas destytojas biggrin.gif
Papildyta:
[quote=linamog,2010 11 17, 13:30]
Laikem. Myli kysius.
[/q


O geras, tai reik tartis su grupe, o leidzia nusirasyti, labai ziuri?gal turit kokiu atliekamu konspekteliu blush2.gif
Atsakyti