Įkraunama...
Įkraunama...

Kotletai, šniceliai, zrazai

As tai taip darau suktinius/zrazus:
Reikia jautienos. Jautienos gabaliukus pabarstau druska, pipiras ir patepu garstyciom. Tada dedu plonai pjaustyta rukyta sonine su lasinuku ir plonai pjaustitus raugintus agurkus. Viska suviniojam ir kepam keptuvej. Apkepintus zrazus reikia sudeti i puoda. O keptuve kur jie kepe (neplauta) supilti 200 ml. raudono vyno, ji trumpam uzvirti ir tada pilti ant zrazu, ir dar ant virsaus buljono, kad apsiamtu. Ir virti 1,5 val. Pries baigiant virt reikia ydet milteliu (Mondamin), kad padazas sutirstetu. Ir mums l. patinka. valgom su bulviu kose ir darzovem.
Atsakyti
QUOTE(Slibiniukas @ 2006 02 13, 12:25)
As tai taip darau suktinius/zrazus:
Reikia jautienos. Jautienos gabaliukus pabarstau druska, pipiras ir patepu garstyciom. Tada dedu plonai pjaustyta rukyta sonine su lasinuku ir plonai pjaustitus raugintus agurkus. Viska suviniojam ir kepam keptuvej. Apkepintus zrazus reikia sudeti i puoda. O keptuve kur jie kepe (neplauta) supilti 200 ml. raudono vyno, ji trumpam uzvirti ir tada pilti ant zrazu, ir dar ant virsaus buljono, kad apsiamtu. Ir virti 1,5 val. Pries baigiant virt reikia ydet milteliu (Mondamin), kad padazas sutirstetu. Ir mums l. patinka. valgom su bulviu kose ir darzovem.

oi labai skanus receptukas essen.gif tik man iskilo toks klausimas: kas per Mondamin milteliai g.gif
Atsakyti
"Mondamin" tai seip nezinau ar LT yra. O jie tai padazams sutirstinti. Yra sviesiems ir tamsiems padazams. Kvapas ju tai kazkuo krakmola gal primena. Tai gal Lietuvoj yra kokiu milteliu padazams sutirstinti, is bedos ir miltai tinka, bet ten terliotis... O tie milteliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Slibiniukas @ 2006 02 13, 18:44)
"Mondamin" tai seip nezinau ar LT yra. O jie tai padazams sutirstinti. Yra sviesiems ir tamsiems padazams. Kvapas ju tai kazkuo krakmola gal primena. Tai gal Lietuvoj yra kokiu milteliu padazams sutirstinti, is bedos ir miltai tinka, bet ten terliotis... O tie milteliai thumbup.gif


hmmmm g.gif , pirmą kartą ir aš girdžiu apie tokius tirštiklius
Atsakyti
QUOTE(Slibiniukas @ 2006 02 13, 17:44)
"Mondamin" tai seip nezinau ar LT yra. O jie tai padazams sutirstinti. Yra sviesiems ir tamsiems padazams. Kvapas ju tai kazkuo krakmola gal primena. Tai gal Lietuvoj yra kokiu milteliu padazams sutirstinti, is bedos ir miltai tinka, bet ten terliotis... O tie milteliai thumbup.gif


reiks miltus tada dėti, nes tokių miltelių nei mačiau, nei girdėjau apie juos ax.gif Matyt Lietuvoje jų nėra
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2005 01 07, 13:50)
balandėlius irgi darau orkaitėje..

Padarai balandėlį ir dedi kept į orkaitę, ane? o įpilt į keptuvę ką nors reikia?

QUOTE(Venecija @ 2005 01 09, 17:02)
Veiname formue buvo pasiulytas stai toks receptukas, koteletamas kepti orakaitej. As bandziau man tai  thumbup.gif Viską daryti kaip kotletams su malta mėsa. Paskui iš tos mėsos formuoti kotletą ir viduryje išspausti duobutę. Į tą duobutę dedame griežinėliais pjaustytą svogūną ( galima porą), majonezo, petražolių, tomato. Ant viršaus tarkuoto sūrio. Ir dar žalumynų.

Va tokį teko ragaut, bet duobutėj buvo tarkuotos morkos. Skanu
Atsakyti
Čia pasiskaičius kepiau kotletukus orkaitėje. Gavosi tikrai skaniai - man keptuvėje dažnokai gaunasi sausi, o čia gavosi sultingi ir tokie apkepe skaniai thumbup.gif Į faršą dėjau majonezo ir piene mirkytos batono riekelę. aišku prieskonių pagal skonį. į indą su dangčiu dėjau suformuotus kotletukus ir į orkaitę. galima į tarpus ir bulvytes sukaišiot, bet aš dariau su bulvių koše. tai vat kai jau iš kotletukų paspaudus bėga baltos sultys, tada ant viršaus dar uždedu tarkuotų pievagrybių, svoguniukų, česnakų ir majonezo - aš mėgstu vilniasu pikantišką majonezą, kai truputį pasitroškina dedu tarkuoto sūrio ir viskas - patiekalas paruoštas - skanaus good.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2006 02 18, 23:10)
Čia pasiskaičius kepiau kotletukus orkaitėje. Gavosi tikrai skaniai - man keptuvėje dažnokai gaunasi sausi, o čia gavosi sultingi ir tokie apkepe skaniai thumbup.gif  Į faršą dėjau majonezo ir piene mirkytos batono riekelę. aišku prieskonių pagal skonį. į indą su dangčiu dėjau suformuotus kotletukus ir į orkaitę. galima į tarpus ir bulvytes sukaišiot, bet aš dariau su bulvių koše. tai vat kai jau iš kotletukų paspaudus bėga baltos sultys, tada ant viršaus dar uždedu tarkuotų pievagrybių, svoguniukų, česnakų ir majonezo - aš mėgstu vilniasu pikantišką majonezą, kai truputį pasitroškina dedu tarkuoto sūrio ir viskas - patiekalas paruoštas - skanaus good.gif


essen.gif hmmmmm.....kaip skaniai valget... ax.gif
As kepu keptuveje ant silpnos ugnies kotletus, tai irgi sultingi gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2004 06 08, 23:53)
Labutis! Noriu pasidalinti nauju receptuku(na gal tik man jis naujas) apie tai, kaip issikepti laaabai skanu sniceli. I 1 kilograma farso idedame kokiu norime prieskoniu, pakepinto svoguno, puse stiklines vandens ir du saukstus krakmolo, suformuojame snicelius ir kepame orkaiteje kol apskrunda. Jokiu kiausiniu, batonu ir pan. dalyku nedeti .Pabandykite!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

labai skanus sniceliai thumbup.gif ,gaila,kad tik dabar atradau,aciu smile.gif
Atsakyti
Gal kas galit man padėti.
Noriu padaryti vakariene, bet nežinau kaip iškepti šnicelį verysad.gif
Atsakyti
Nagi receptas po nosimi wink.gif
Atsakyti
Sveikos,
viena diena buvau "Cili kaime" labai patiko patiekalas "mamos kotletai", kotletai- fantastiski, tik nezinau kaip tokius pasidaryti, gal kas zinote? smile.gif
Atsakyti