Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniu sukneliu salonai Alytuje

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svaigutis @ 2008 03 14, 09:21)
pabandykim isvardinti visus salonus , esancius alytuje:
1. rasa, esantis netoli ligonines
2. balta dama
3. rotuses aiskteje 2 aukste
4. putinuose, nepamenu pavadinimo
5. priesais buvusia egles parduotuve, kitoj pusej pagrindinio kelio, pirmam auskte, nezianu pavadinimo

tesiam toliau g.gif  4u.gif  biggrin.gif

sveikos merginos ir as prisijungsiu prie jusu smile.gif zinau dar viena salona kauno gatvej kur anksciau buvo kirpykla feje kaip buvau gryzus gruody y lt buvau uzsukus y tenai bet aisku nieko nebuvo tik vizitine uzskista uz duru biggrin.gif bet faktas tas kad paskambinau paklausti del sukneliu tai suzinojau toky daykeli,kad jie ju ten visai neturi biggrin.gif bet sake kad balandzio menesy jie jau uzsivez ir vestuviniu sukneliu thumbup.gif tai bandykim laime tenai gal ka naujo surasim ydomaus thumbup.gif
Atsakyti
Dar vienas salonas sukneliu yra kur anksciau buvo juvelyrika man rodos, na kur anksciau buvo zaisline tai nuo zaislines einant link Varsos... Niekas nematet?? g.gif Na, kad Alytuje nera is ko rinktis tai tikrai... doh.gif
Atsakyti
o jums teko mamtyti ir girdeti kazkoki salona nauja jaunimo gatveje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(svaigutis @ 2008 03 15, 22:52)
o jums teko mamtyti ir girdeti  kazkoki  salona nauja jaunimo gatveje? g.gif

Na, as tai nezinau...senokai ten buvau ax.gif
Atsakyti
Dar savaitgali maciau salona tvirtoves gatvej pries 1 vidurine nuosavam name....
Oi jaunimo gatvej tai tikrai nezinau.... 4u.gif
Atsakyti
zodziu kazkas kazkur sake, kazka minejo, kad neseniai atsirado tas salonas, neiznau ir as g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš Naujojoj gatvėj žinau tik tą, kur kitoj kelio pusėj kaip Rimi. ten man atrodo šalia knygynas yra.
Pati gyvenu Naujojoje gatvėje, bet daugiau nuomons salonų ten nemačiau g.gif . gal aš labai nepastabi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2008 03 16, 20:48)
Dar savaitgali maciau salona tvirtoves gatvej pries 1 vidurine nuosavam name....
Oi jaunimo gatvej tai tikrai nezinau.... 4u.gif




aha zinau ta salona, jis jau nesniai ten isikures, as mokiausi 1-oje vidurineje, tai is ten dar kazka kazkada nuomojausi. kiek prisimenu gana malonios moterys ten dirba, bet nezinau ar ten kas grazaus yra ax.gif
Atsakyti
po balandzio men galesiu pateiksti kaip zurnaliste ataskaita apie siuos salonus biggrin.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Dar vienas Alytuje Topoliu g. 5-22 :

http://www_diora_lt/

Pati dar nebuvau, bet irgi balandi pasistengsiu pralekti per kelis salonus wink.gif
Atsakyti
Sveikos,esu naujoke,ir nutariau prie jusu prisijungti.naujojoj gatvej yra Sarlina,teko ten apsilankyti,visai nieko,bet net pati nezinau kodel apsistojau ties Balta dama. Aptarnavimas nieko visai,gerai tai,kad uzsirasius suknele,gali kas menesi ja keisti,nes vis gaunamos 2-3 naujos.Blogai tai,kad kiekviena karta atejus,vis galva labiau susisuka.Tai dabar,kuri laika neinu,likus porai menesiu nueisiu ir galutinai apsipresiu,gal bus lengviau unsure.gif
Atsakyti