Įkraunama...
Įkraunama...

Dvyliktokų išleistuvės

O ką dovanoti mokyklos baigimo proga? g.gif . Kokių mielų , įsimintinų dovanų esat gavusios ar norėtumėt gauti? Laužau galvą jau pusmetis ką padovanot giminaitei... mestelkit idėjų 4u.gif . Pati galvojau, gal padaryt nuotrauką 3 d stikle, kaip jaunystės tongue.gif atminimui... net nežinau
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2009 06 07, 12:43)
O ką dovanoti mokyklos baigimo proga?  g.gif . Kokių mielų , įsimintinų dovanų esat gavusios ar norėtumėt gauti? Laužau galvą jau pusmetis ką padovanot giminaitei... mestelkit idėjų  4u.gif . Pati galvojau, gal padaryt nuotrauką 3 d stikle, kaip jaunystės  tongue.gif  atminimui... net nežinau

Man irgi reiketu dovanu ideju 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

jei esate is abiturientu ar ju teveliu burio, gal ir jus jau apniko ne tik egzaminu, bet ir isleistuviu rupesciai?

Gal butu lengviau rasti sprendimus pasidalinus mintimis apie tai, kur ir kaip svente musu seses, broliai, draugai ir kiti pazystami pernai, ar dar anksciau,...
Kokiu buvo klaidu, kuriu geriau butu nekartoti siemet, gal kas buvo labai grazaus ir isimintino...

Butu puiku kad parasytu patys abiturientai - kaip jie isivaizduoja idealias isleistuves, ko jiems norisi tai progai?
Gal parasys ir patys pedagogai?
Ar vis dar dalyvauja isleistuvese mokytojai, o gal tik klasiu aukletojai?

Ar buna taip, kad svenciama be aukletoju ir be tevu?
Ar tai imanoma ju neizeidziant?

Ar tiesa, kad dauguma abiturientu tevu bijo tokiu sventimo vietu, kurios yra uz miesto ir dar salia kokio nors vandens telkinio? Kaip iveikti ta ju baime?
Ar galima issedeti kokioje nors patalpoje mieste, kai karsta ir tvanku?

Gal praejusiu ir ankstesniu metu isleistuvininkai gali patarti kokiu puikiu vietu siai sventei, kur butu galimybe iseiti i kiema, i gamta, bet tureti kazkokia pastoge nuo netiketo lietaus virs galvos?

Kokios isleistuviu tradicijos yra islike, isskyrus rytini saules pasitikima?
Ar organizuojamos bendros pramogos tarp abiturientu, tevu ir mokytoju?
Gal galite pasidalinti idejomis kas tiktu ir tiems ir tiems?

jei dalyvauja tevai ir mokytojai - kiek laiko skirtyi bendram pasibuvimui, o kada jau palikti abiturientus vienus?
Ka tada veikia tevai ir mokytojai?
Ar juos uzima koks nors vedejas? Gal zinote kurie geriausi isleistuviu vedejai?

Aciu visiems is anksto uz patarimus ir komentarus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Austeja7: 03 vasario 2010 - 22:22
Klausimelis vilnieciams:

ar teko kam nors is Jusu artimuju / pazystamu svesti abiturientu isleistuves (ar kita svente) Elniakampio sodyboje arba salia jos esanciame Elniakampio slenyje?

Gal galetumet ivardinti pliusus ir minusus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Austeja7: 09 vasario 2010 - 16:12
QUOTE(Austeja7 @ 2010 02 09, 17:11)
Klausimelis vilnieciams:

ar teko kam nors is Jusu artimuju / pazystamu svesti abiturientu isleistuves (ar kita svente) Elniakampio sodyboje arba salia jos esanciame Elniakampio slenyje?

Gal galetumet ivardinti pliusus ir minusus?

Elniakampyje mes su kolegomis kažką buvom susiorganizavę. Vietos daug. Yra stalai lauke, Šašlykinė, pirtelė normali, upelis šale. Yra šokių aikštelė. futbolo aikštelė, tinklinis. vidui keliatas kambarių miegojimui, tvarkingi, bent mūsų buvo didelis. Kitų nemačiau. Lyg normaliai
Atsakyti
QUOTE(Evelina & CO @ 2008 01 10, 18:21)
o gal zinai kas organizavo tokias isleistuves ? kokia organizatoriaus pavarde, ar gal siaip turi kokius kontaktus ?????


pagal stiliu, tai sakyciau kad linksmadieniai.lt

as maciau video dukterecios isleistuviu, tai super thumbup.gif
Atsakyti
sveiki,

gal kas galėtų pasiūlyti kokią kulminaciją vidurnakčiui? Skrenadantys degantys žibintai atpuola.
Fejerverkai? g.gif Kaži kokia kaina galėtų būti? Bijau, kad jie gali daug kainuoti

O gal dar yra kokių įdomybių?
Atsakyti
Žinot nebeatsimenu kada tos išleistuvės buvo gegužę ar birželį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankara @ 2010 05 13, 21:09)
Žinot nebeatsimenu kada tos išleistuvės buvo gegužę ar birželį  doh.gif



Liepą 4u.gif tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano antroji mergaitė, kaip tik šiemet baigia mokyklą 4u.gif
Mano dovanos tokiomis progomis būna tokia banalios....
Ir vyresniąjai baigus mokyklą, apsigynus bakalaurą, magistrą dovanojau po knygą.
Ir šiemet antrąjai dovanosiu, tik dar neišsirinkau kokią. Būtinai parašau tai ką jaučiu ta proga...
Negalvojau, kaip dukros tai priima, bet buvau maloniai nustebinta, kai vyresnioji važiuodama gyventi į užsienį pasiėmė būtent dovanotas knygas ir kaip man sakė, ne tiek dėl pačių knygų, kiek dėl žodžių, parašytų ir skirtų jai.
Na o visi priedai, kaip pav. 500,00Lt , ar kokia kelionė , taip ir vadinasi, priedai prie dovanos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 10 birželio 2010 - 10:14
O man labai reiketu ideju, ka mokytojai dovanoja 12-tokams isleistuviu diena? 4u.gif
Atsakyti
Nejaugi šiemet nieks išleistuvių nešvenčia? biggrin.gif matai kaip..
o mane tai labiausiai domina kokį daiktą visai dvyliktokų laidai galima padovanoti ,kuris turėtų simbolinę prasmę ir primintų šią dieną?Kai ankščiau prisimenu tai visi medalius darydavo,o kaip dabar gal kažką originalesnio? g.gif
Atsakyti