Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(sleepy @ 2009 01 28, 13:35)
viskas prasidėjo nuo to, kad po baseino lankymo užpuolė karpos.ne tik tos paprastos puslelių tipo , bet ir tos kur liaudyje gaidžio pentinu ar kažkaip panašiai vadinamos.nepadėjo jokie tepliojimai ar grandymai,jos tiesiog atsirasdavo kitose vietose.bet cia turbut visiem žinoma..taigi, mano gyd homeopat man padėjo..pačiulpiau žirniukų, pagėriau lašiukų ir visos dingo per porą mėnesių..bet kadangi homeopatijoj nėra vaisto, tinkančio visiems žmonėms - tai nėra simptominis gydymas, todėl reikia individualios gyd homeopat konsultacijos, kuris pagal konstitucijos tipą ir dar daugelį dalykų parinks vaistukus..aš asmeniškai labai šiuo gydymu žaviuosi ir kuo toliau, tuo labiau jis mane stebina.. ax.gif


dėkui, mes turim vieną ir niekaip nesusidorojam doh.gif
QUOTE(IngaKate @ 2009 01 28, 16:51)
Kai kuriuose kosmetologijos kabinetuose arba pas dermatologą. Pvz.: Kaune man išpjovė II Kauno klinikinės ligoninės odos ligų konsultacinėje poliklinikoje.

tai va reiks jaučiu išbandyti šitą dalyką, nes tas raudonas flomasteris mums nenaikina , dar sakau pamėginti kur reklamuoja azotas lygtai namie kur galima deginti, nes jau tikrai sakyčiau ilgokai mums čia sekasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaKate @ 2009 01 28, 17:51)
Kai kuriuose kosmetologijos kabinetuose arba pas dermatologą. Pvz.: Kaune man išpjovė II Kauno klinikinės ligoninės odos ligų konsultacinėje poliklinikoje.

O tai man reikia is savo gydytojo siuntimo,ar siaip galiu i konsultacija nuvaziuoti?
Atsakyti
O kaip atrodo, kai karpa israunama su saknim. Kaip suprasti kad ten jos? palieka duobute kokia odoj ar kaip?
Atsakyti
Norejau sian jau eiti i vaistine,pirkti kokiu vaistu,nes karpa mano pradejo labai skaudeti. Pasakiau draugei,tai ji man dave Vartner purskala,jis uzsaldo ta karpa ir po 10-14 d. ji turetu isnykti. Turejo jos sunus,tai to purskalo pagalba issigydo.
Atsakyti
na va..antradieni man su lazeriu panaikino karpa ant kulno,labai didele ir skausminga buvo...tik tiek kad dabar gijimas labai skausmingas verysad.gif ,na bet vistiek jau bus geriau nei buvo... doh.gif
Atsakyti
As noriu papasakot karpu naikinimo buda.
Kai buvau ~10 metu - lankiau baseina, o kadangi ne visuomet slepetes pasiimdavau - pasigavau karpu ant pedu.
Buvo kazkas baisaus - visi padai nuseti karpomis, jos gilumines su saknim, skausmas nezmoniskas doh.gif
Tuomet mama mane nuvede i kosmetikos salona, kur jas prisalde azotu, nu patikekit asaros kaip pupos byrejo, savaite vaiksciot negalejau, o kartot proceduros nebebuvo nei jegu nei noro...
Zodziu tada, mano mamai viena bobulyte pasnibzdejo kaip tas nelaimingas karpas isnaikint.
Ogi labai paprasta - su savo mm krauju, tik reikia nutaikyt, kad tai butu ne pirmos ir ne paskutines dienos.
Isivaizduoju dabar jusu reakcija - fui kaip slykstu, negi tai gali padeti...
Man - padejo. Po mamos "gydymo" net pati nepastebejau kada, bet karpos visos dingo!!!
Ta pati buda isbandziau ir su savo vaikais - lygiai tokia pat situacija: baseine abi mano merginos ant padu prisigaude karpu. Isnaikinau lygiai taip pat kaip ir mano mama man.

Tai vat toks tat musu savotiskas karpu naikinimo metodas. Babandykit, gal ir jums pades, juolab, kad tai nieko nekainuoja.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Yra dar ir užkalbėjimai nuo karpų...
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2009 02 08, 14:19)
As noriu papasakot karpu naikinimo buda.
Kai buvau ~10 metu - lankiau baseina, o kadangi ne visuomet slepetes pasiimdavau - pasigavau karpu ant pedu.
Buvo kazkas baisaus - visi padai nuseti karpomis, jos gilumines su saknim, skausmas nezmoniskas  doh.gif
Tuomet mama mane nuvede i kosmetikos salona, kur jas prisalde azotu, nu patikekit asaros kaip pupos byrejo, savaite vaiksciot negalejau, o kartot proceduros nebebuvo nei jegu nei noro...
Zodziu tada, mano mamai viena bobulyte pasnibzdejo kaip tas nelaimingas karpas isnaikint.
Ogi labai paprasta - su savo mm krauju, tik reikia nutaikyt, kad tai butu ne pirmos ir ne paskutines dienos.
Isivaizduoju dabar jusu reakcija - fui kaip slykstu, negi tai gali padeti...
Man - padejo. Po mamos "gydymo" net pati nepastebejau kada, bet karpos visos dingo!!!
Ta pati buda isbandziau ir su savo vaikais - lygiai tokia pat situacija: baseine abi mano merginos ant padu prisigaude karpu. Isnaikinau lygiai taip pat kaip ir mano mama man.

Tai vat toks tat musu savotiskas karpu naikinimo metodas. Babandykit, gal ir jums pades, juolab, kad tai nieko nekainuoja.
Sekmes  4u.gif

šitą metodą žinau, bet nebandžiau , 4u.gif
Atsakyti
Duofilm -neblogas.Pries kelis metus padejo.
Warter -slamstas.Kelis sykius saldziau,o rezutato nera jokio.

Atsakyti
Saldziau pries savaite su Warter,bet rezultatu nera. schmoll.gif verysad.gif
Reikes pabandyti Duofilm.
Atsakyti
Gal zinote, kur Vilniuje butu galima karpas saldyti (ar tai neginti) su skystu azotu? Kokios kainos? Ir ar efektyvu? 4u.gif
Atsakyti
Ir kuriose vaistinese pirkot preparatus Cistotel ir Acetocaustin? Nes pati niekur nerandu sad.gif Ypac to Cistotel, vaistinese sako, kad apie toki net negirdeje...
Atsakyti