Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas nors gyvena Lenkijoje?

Aciu tau uz issamia informacija.Na as vi tiek viskuti bijau,kadangi mano MB kiles is nelaibai didelio miesta(Elbag)ar kaskas panasaus,tai kazin ar atsiras ten lietuvaiciu su kurim galesiu bendrauti,es kazin ar lenkaites labai nores priimti mane.na lenku kkalba truputka suprantu,Galvojau eiti i lenku kalbos kursus g.gif ,bet nzn ar tai labai pades santykiuse su MB,nes mes daznai nesusisnekame,Kadangi kalbame anglu kalba o pas mane anglu zinis silpnos tai...okaip tau ar tu pilnai moki lenku kalba ir laisvai kalbi?Kas tau cia lenkijoje buvo sunkiausia?kaip zmones ziuri i tave,kad tu is lt?
aciu
Atsakyti
QUOTE(laisvida22 @ 2008 02 01, 13:06)
Aciu tau uz issamia informacija.Na as vi tiek viskuti bijau,kadangi mano MB kiles is nelaibai didelio miesta(Elbag)ar kaskas panasaus,tai kazin ar atsiras ten lietuvaiciu su kurim galesiu bendrauti,es kazin ar lenkaites labai nores priimti mane.na lenku kkalba truputka suprantu,Galvojau eiti i lenku kalbos kursus g.gif ,bet nzn ar tai labai pades santykiuse su MB,nes mes daznai nesusisnekame,Kadangi kalbame anglu kalba o pas mane anglu zinis silpnos tai...okaip tau ar tu pilnai moki lenku kalba ir laisvai kalbi?Kas tau cia lenkijoje buvo sunkiausia?kaip zmones ziuri i tave,kad tu is lt?
aciu

postas ne man skirtas, bet vis tiek blush2.gif
aš su MB irgi angliškai bendrauju. Nors anglų žinios tiek mano, tiek jo gan stiprios, bet irgi labai dažnai nesusišnekam doh.gif
Atsakyti
Ash lenkishkai kalbu laisvai, nors ir taip ne visada cia susishnekam smile.gif Nes lietuvos lenku shiek tiek nuo lenkijos lenku skyriasi, bet cia tik kad kartais turim vieni kitiems tam tikrus zodzius aishkint smile.gif
Nezinau kokia yra Elblago bendruomene, bet cia Krokuvoj - ivairiu nuomoniu pasitaiko. Tego girdeti ir - ka tu ruse cia veiki, ir -kaip ten sovietu sajungoj gyvenasi, ir - daug ivairiu dalyku. Bet cia manau visur yra tokiu zmoniu.
Ash neieshkau labai artimu pazinciu - nes ash cia tik laikinai, o ir shiaip turiu cia nemazai uzsienieciu geru pazistamu - tai man uztenka:)
bet siaip visai draugishki tie lenkai gal smile.gif
Atsakyti
Na as dar bijau,kad darbo nesusirasiu,nes namie sedeti tikrai nenoriu doh.gif
Seip kiek esu buvusi pas MB Lenkijoje tai nesu girdejusi,kad va taip sakytu ruse ar dar kaip nors ax.gif
Galvoju dar pasimokyti anglu ir lenku truputi tada gal nebutu taip sunku susirasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(laisvida22 @ 2008 02 17, 11:14)
Na as dar bijau,kad darbo nesusirasiu,nes namie sedeti tikrai nenoriu doh.gif
Seip kiek esu buvusi pas MB Lenkijoje tai nesu girdejusi,kad va taip sakytu ruse ar dar kaip nors  ax.gif
Galvoju dar pasimokyti anglu ir lenku truputi tada gal nebutu taip sunku susirasti g.gif

bet kaip įdooomiai g.gif Lenkų gi ir kalba slaviška, tai jie labiau į rusus neša unsure.gif O tie okupacijos metai kaip ir užmaršty g.gif bent jau man taip atrodė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2008 02 17, 10:50)
bet kaip įdooomiai  g.gif  Lenkų gi ir kalba slaviška, tai jie labiau į rusus neša  unsure.gif O tie okupacijos metai kaip ir užmaršty  g.gif  bent jau man taip atrodė  cool.gif

Jo bet matai kaip pasakojo Layla,kad tipo sako ka tu ruse cia veiki,bet tas ir man keista,gi mes ne savo noru buvom susieti su Rusija ir tas buvo jau senai,bet jie kazka vis vien galvoja.Gal del to kad daugelis ir rusu kalba zino,daug kam patinka rusiski filmai ir muzika ir del to galvoja,kad Rusejam g.gif nzn negaliu pasakyti
Atsakyti
QUOTE(laisvida22 @ 2008 02 18, 10:59)
Jo bet matai kaip pasakojo Layla,kad tipo sako ka tu ruse cia veiki,bet tas ir man keista,gi mes ne savo noru buvom susieti su Rusija ir tas buvo jau senai,bet jie kazka vis vien galvoja.Gal del to kad daugelis ir rusu kalba zino,daug kam patinka rusiski filmai ir muzika ir del to galvoja,kad Rusejam  g.gif nzn negaliu pasakyti

gal ir dėl to g.gif
mano draugas kairtais atvykęs į LT pasako "pas jus tarybinė dvasia sklando" blink.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Kiek man teko pastebeti - Lenkai turi "alergija" viskam kas rusishka. Jie jauciasi tiek nuskriausti (net tie kurie del jauno amziaus to net neatsimena), kad sugeba savo neapykanta stipriai parodyti. Aishku ne visi - nenoriu apibendrint, bet man per tuos 2 metus teko nemazai shito pamatyt. O jei pabandai cia paklausti - kuom tie laikai buvo blogi - tai be argumentu pilasi negrazus zodziai smile.gif Ash tai ipratau ir man net juokinga - ash tai gan maloniai prisimenu bandeles po 3 kapeikas ir gazirovkes automatus biggrin.gif
Atsimenu praeitais metais buvo bishki gincu del kovo 8. Nes cia visi riekia, kad cia tarybine shvente ir kaip cia ishvis galima shvest. Man tai pasidare shlykshtu. Ishreziau savo kursiokams kalba, apie tai kaip jie negerbia savo moteru, kad tokia diena gali tik su blogais dalykais asocijuot. Tai susimaste ir graziai visom geliu nupirko. biggrin.gif
O shiaip - man cia geriausiais draugais patapo zmones butent ish buvusios sovietu sajungos - visada geri, blogo zodzio nepasakys, visada pades, uzjaus..jokios vaidmainystes, jokios apgaules ar tushcio zvilgsnio.. Na vel gi, gal cia man taip pasitaike, nezinau.
Atsakyti
o as ilindau pagalbos prasyti blush2.gif
Sveikos, Lenkijos mamytes ir ne tik

planuojam kelione i lenkija su seimyna, labai su atstumais sunku susigaudyt gal yra koks puslapiukas kur atstumus tarp lenkijos saliu butu imanoma suzinoti, norime apvaziuoti Gdanska, Vroclava, zakopane, Varsuva, Krokuva, Malborka bet neaisku kaip geriau marsuta susideliot kas pro kur arciau smile.gif buciau labai dkeinga
Atsakyti
QUOTE(Layla @ 2008 02 18, 23:03)
Kiek man teko pastebeti - Lenkai turi "alergija" viskam kas rusishka. Jie jauciasi tiek nuskriausti (net tie kurie del jauno amziaus to net neatsimena), kad sugeba savo neapykanta stipriai parodyti. Aishku ne visi - nenoriu apibendrint, bet man per tuos 2 metus teko nemazai shito pamatyt. O jei pabandai  cia paklausti - kuom tie laikai buvo blogi - tai be argumentu pilasi negrazus zodziai smile.gif Ash tai ipratau ir man net juokinga - ash tai gan maloniai prisimenu bandeles po 3 kapeikas ir gazirovkes automatus biggrin.gif
Atsimenu praeitais metais buvo bishki gincu del kovo 8. ..

na man draugas ir sako va kovo 8 ruskiu svente ir t.t ir jam taip pat alergija nuo visko rusuko,nors jis bovo mazas ir taI jo per daug nepaliete.MB sesei tai atvirksciai ji mkykloje mkosi rusu kalbos ir jai labai patinksa ir rusiska muzika ji dievina.man tai patiko gira is backu drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=vaidicita,2008 02 19, 11:59]
o as ilindau pagalbos prasyti blush2.gif
Sveikos, Lenkijos mamytes ir ne tik

planuojam kelione i lenkija su seimyna, labai su atstumais sunku susigaudyt gal yra koks puslapiukas kur atstumus tarp lenkijos saliu butu imanoma suzinoti, norime apvaziuoti Gdanska, Vroclava, zakopane, Varsuva, Krokuva, Malborka bet neaisku kaip geriau marsuta susideliot kas pro kur arciau smile.gif buciau labai dkeinga
[/quote/]

Man labai patiko http://map24.interia.pl/. Pati daznai naudoju, galima pasirinkti ir patogiausia ir trumpiausia kelia. Virsuje galima pasirinkti kalbas, jei ka smile.gif
Beje - keliaujant po Lenkija, reik atsimint kad trumpiausias kelias ne visada yra greiciausias. Keliu bukle dazniausiai nelabai gera, daugelis ju eina per kaimelius ir del to kelias labai pailgeja. Geriausiai, jei yra tokia galimybe, pasirinkti autostras arba siaip didesnius kelius.
Atsakyti
Jo geriau rinktis ilgesni gelia svarbiausia ,kad jis butu didesnis nes tada ten ir greitis yra didesnis,o per gyvenvietes ie kaimelius tai keli ir bukle prasta ir greitis leistinas yra mazas
Atsakyti