Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Greiciau pjauk ir man gabaleli duosi blush2.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
Oi ,o aguoneje jau spejo pavaisinti ,kol srovei rasiau zinute clap.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 06, 17:26)
Koks cia pyragas ,cia jau visas tortas ir be galo skaniai atrodo thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  , tik nesuprantu ,kas ten per juodi pabarstymai,gal aguonos ?  mastau.gif

Sokoladas is pokeliu mirksiukas.gif
Aguonele, labai skaniai atrodo tortukas, reiks kada isigilinti, kaip ten su tuo maskarpones suriu daryti g.gif
Papildyta:
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 06, 17:32)
Greiciau pjauk ir man gabaleli duosi blush2.gif  mirksiukas.gif

Pati nekantrauju, nes, kai mane vaisino siuo skanestu negalejau sustot lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikuoliski muffinai 120 kcal kiekvienas:)
user posted image
Atsakyti
help.gif KUR PO GALAIS rasti damu pirsteliu g.gif . Perejau per visas IKI ir MAXIMAS silainiuose - NERA schmoll.gif ,ir turgu nisa isnarsiau - tas pats schmoll.gif ,ir dar - jie minksti ar kieti ( turiu omenyje ar sudziuve ) , nes MAXIMOI kaskas panasaus buvo ,bet jie man labai prasti pasirode . Ir ar jie sveremi ,ar pokeliuose? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 06, 18:01)
help.gif KUR PO GALAIS rasti damu pirsteliu g.gif . Perejau per visas IKI ir MAXIMAS silainiuose - NERA  schmoll.gif ,ir turgu nisa isnarsiau - tas pats schmoll.gif  ,ir dar - jie minksti ar kieti ( turiu omenyje ar sudziuve ) , nes MAXIMOI kaskas panasaus buvo ,bet jie man labai prasti pasirode . Ir ar jie sveremi ,ar pokeliuose?  g.gif

HyperMaximoje yra ju tose lentynose priesais pieniskus produktus, tikrai yra pakeliais fasuoti, ivairiu firmu mirksiukas.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 06 rugpjūčio 2008 - 18:34
NERYTE zemai lenkiuosi :notworthy !!!!!!
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 08 06, 14:27)
Kadangi tortus kepti dar tik pradedancioji ,tai vakar sumakliavojau sioki toki ... blush2.gif Emiau Daividijos sampano biskvita ir pertepiau anksciau mineta mascarpones torto mase.Dar idejau zeles nu ir galiu pasakyti kad skanu,net mb pagyre  lotuliukas.gif
prasau gabaleli  wub.gif

pasivaisinsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Biskvitas ir man labai patiko,purus ir lengvai pasigamina. thumbup.gif
Atsakyti
OBUOLIU KOSES IR AVIZINIU DRIBSNIU MUFFINAI

1puodelis (p- 240ml) aviziniu dribsniu
3/4 p miltu ( as emiau whole wheat )
1p. nesaldintos obuoliu tyreles
0.5 p pieno
2 kiausiniu baltymai
2 saukstai maltu linu semenu
2 saukstai aliejaus
1 s. kepimo milteliu
0.5 s kepimo sodos
0.5 s malto muskato riesuto
1 s cinamono
dziovintu razinu, spanguoliu ar kitu vaisiu


viska sumaisyti, ir kepti 190 C orkaiteje 20 min, isjungti orkaite ir palikti kol atsals.

1 muffinas = 120 kcal,

3 g baltymu, 3g riebalu, 20 g angliavandeniu, 3 g skaidulu (fiber).


user posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 06, 17:32)
Greiciau pjauk ir man gabaleli duosi blush2.gif  mirksiukas.gif


Prasau vaisinkis, labai skanu wub.gif

user posted image
Atsakyti
PYRAGAS SU UOGIENE
user posted image
3 kiaušiniai
1 stiklinė cukraus
1 st grietinės
2 st miltų
1 šaukštelis sodos
1 st uogienės (šįkart dariau su mėlynių uogiene. labiausiai tinka braškių wub.gif )

kiaušinius išplakti su cukrum, dėti grietinę, išmaišyti. galima įberti šiek tiek vanilinio cukraus. sodą nugesinti šlakeliu acto ir dėti į tešlą, įmaišyti miltus. galiausiai sudėti uogienę (tešla turi būti grietinės tirštumo).
supilti į kepimo formą ir kepti kokią valandą, kol nebelips tešla prie įkišto pagaliuko smile.gif
skanaus! blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti