Įkraunama...
Įkraunama...

Grybai.

QUOTE(Ulė @ 2011 09 19, 08:54)
Grybų mišrainė žiemai





O kokius grybus maisote - mataui nuotr voveraites yra... kokie dar toje misrainyteje atsigula ? bandysiu siemet meistrauti kazka...
Atsakyti
turiu klausimą grybų žinovėms 4u.gif nes nežinau kaip geriau pasielgti smile.gif
vyras pririnko didelį kiekį tikrų baravykų.
Kaip geriausiai man dalį jų pasilaikyti Kalėdoms...? konservuoti nelabai moku, o ir prietaisų tam neturiu... gal džiovinti ar šaldyti. Kas patartų turinti patirties, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elijaaa @ 2013 08 06, 06:55)
Nanita, sia misraine dariau pernai, skonis dieviskas, laikiau rusyje ten tikrai vesu, netgi skayciau, kad slata, bet vistiek daugiau negu puse issaude, o like prarugo. Nezinau, gal ne taip ka padariau, bet bute manau butu per silta jiems, nors gal ne  g.gif  g.gif



viliojančiai atrodo Ulės receptas, bet tikiu, kad negali stovėt rūsy, ten beveik nėr konservuojančių medžiagų g.gif Tik šaukštas druskos trims kg daržovių g.gif
Ule, atsiliepkit, gal patobulinote receptą? ax.gif
Atsakyti
Labutis.Nors as ne Ule,bet pasisakysiu.Druskos dejau daugiau biskuti ir tikrai gerai issilaiko iki pat naujo sezono.Pas mane daugiabucio rusys ir tikrai nera labai saltas.
Atsakyti
QUOTE(kvarta @ 2014 09 02, 10:59)
turiu klausimą grybų žinovėms 4u.gif nes nežinau kaip geriau pasielgti smile.gif
vyras pririnko didelį kiekį tikrų baravykų.
Kaip geriausiai man dalį jų pasilaikyti Kalėdoms...? konservuoti nelabai moku, o ir prietaisų tam neturiu... gal džiovinti ar šaldyti. Kas patartų turinti patirties, ačiū 4u.gif

Per velai pamaciau.
Bet tikrus baravykus nuvalykit ir sudekit i kamera. Kai noresit valgyt - issitraukiat, palaukiat 10 minuciu, kol jau galima pjaustyt. Tokius dar susalusius supjaustot riekelem (as pjaunu per puse isilgai), ant keptuves, ant sviestuko, padruskinat, papipirinat.... Man jau seiles bega.
Atsakyti
O sakykit gal kas is jusu saldet grybus?Ar verta?Pvz .man braskes saldytos yra neskanu bet avietes thumbup.gif o kaip du grybais g.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2014 09 19, 16:14)
O sakykit gal kas is jusu saldet grybus?Ar verta?Pvz .man braskes saldytos yra neskanu bet avietes thumbup.gif  o kaip du grybais g.gif

Kaip tik šiemet pabandžiau pirmąkart užšaldyt kelmučius, žiūrėsiu, kas gavosi smile.gif
Atsakyti
a siemet dar niekas negrybaujat ar negaminat ziemai ?
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2014 09 02, 13:37)
viliojančiai atrodo Ulės receptas, bet tikiu, kad negali stovėt rūsy, ten beveik nėr konservuojančių medžiagų  g.gif Tik šaukštas druskos trims kg daržovių  g.gif
Ule, atsiliepkit, gal patobulinote receptą?  ax.gif



QUOTE(aneta23 @ 2014 09 02, 15:01)
Labutis.Nors as ne Ule,bet pasisakysiu.Druskos dejau daugiau biskuti ir tikrai gerai issilaiko iki pat naujo sezono.Pas mane daugiabucio rusys ir tikrai nera labai saltas.



Pernai dariau pagal Ulės recepta - šauniai gavosi ir tikrai puikiai laikosi paprastame nešaltame rusyje wub.gif atsidarius nori šaltus nori šildyk 4u.gif
Kai atsivežiau recepta ir ruošiausi daryti mama prisiminė savo studijų laikus ir kad būtent taip darydavo jos "mergautiniais" laikais - taigi senas patikrintas receptas wub.gif
P.S. konservuojanti medžiaga kaip suprantu yra pomidorų padažas -jis turėtų būti rūgžtokas - na kaip tarybiniais laikais (aš naudojau Kėdainių -tradicinį).
4u.gif







Gal kas žino paprasta marinavimo recepta grybams savo sultyse?
Papildyta:
Kažkada kažkur skaičiau receptą apie prieskonius naminius žiemai su džiovintais grybais g.gif ten kiek pamenu džiovinti grybai, sviestinės žolelės, krakmolas ar kažkas panašaus - gal kas tiksliau žino tokį receptą ir jo proporcijas ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a-s-t-u-l-e: 01 spalio 2015 - 14:16
QUOTE(a-s-t-u-l-e @ 2015 10 01, 15:28)
Kažkada kažkur skaičiau receptą apie prieskonius naminius žiemai su džiovintais grybais  g.gif ten kiek pamenu džiovinti grybai, sviestinės žolelės, krakmolas ar kažkas panašaus - gal kas tiksliau žino tokį receptą ir jo proporcijas  ax.gif

Dziovintu grybu milteliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 02 spalio 2015 - 20:59
Ačiūūūū, kaip tik kažko panašaus ir ieškojau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirilova: 04 liepos 2016 - 19:16
kas tie kalpokai ?
Atsakyti