Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Panevežyje

Kai pas irena buvau ir ji man pradejo komentuoti apie vaikinus. sako tamsus toks ir anoks. nu as paklausiau, sakau negi jus ji matot? sakau gal foto galiu parodyt ir jus gal pasakysit, kad taip cia jis. nea, as tik matau jo silueta ar kazka panasaus, bet is foto pasakyt tai jis ar nea, negaliu smile.gif


gal gintos telefoniuka turit? pakomentuokit kas nors jos burima. tikrai pildosi? noreciau sulygint su irena, bet kazkaip labai jau nemazai ji plesia. kiek pamenu, ti 100lt. o kiek laiko jos burimas trunka? ir ar ji irgi is foto ka pasako? smile.gif
Atsakyti
Merginos 4u.gif skaitykite tema mirksiukas.gif Vis tie patys klausimai ir atsakymai beveik kiekviename puslapyje. Net nebeidomu skaityti schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(saksana82 @ 2009 09 07, 06:44)
ir ar ji irgi is foto ka pasako? smile.gif

Jai foto sake nereikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(chemistry @ 2009 09 01, 11:44)
Lukrecija cia. Buvus mano kaimyne. Siaip nenoriu nieko sakyti, bet siaip ne is protinguju ji. Visiskai nepasitikiu ja. Visi ja aferiste vadino dar kai "burejos talentas" nebuvo atsirades pas ja unsure.gif  unsure.gif


Nezinau, kiek pas ja egzoteriniu, o kiek daugiau psichologiniu galiu, bet man kiek bure, tiek atsake teisingai (uzdavinejau klausimus), tik kad labai megsta nusigrybauti besnekedama ir beduodama patarimus.
Atsakyti
Buvau pas Irena Basinavičiaus gatvėje prieš Jonines. Daug visko pripasakojo. Iš praeities daug kas atitiko, tačiau tai, kas laukia.... Kaip čia pasakius... Arba dar ne laikas pildytis, arba kalbėjo į pievas smile.gif . Bet kaip žmogus ji man patiko. Kažkaip ir apie gyvenimą pakalbėjom, ir apie ekonominį sunkmetį lotuliukas.gif

O vat draugė yra buvusi pas Macienę. UCh, viskas išsipildė ir net su kaupu.

Aš prieš kokius 7-8 metus esu buvusi Stoties gatvėje pas tokią amžinaatilsį močiutę, kur žaliame namuke gyveno. Vat jos pasakytos pranašystės buvo tokios taiklios ir išsipildė tik po kokių trejų metų. Ir tai draugė priminė, nes buvau pamiršusi 4u.gif .

Tiesą sakant galvoju, kad jei jau aklai tikėsi jų žodžiais, tai ir ims pildytis arba tiesiog pati nesąmoningai ieškosi situacijų, kad galėtumei pateisinti pranašystes. Bet kartais, kai pasiklysti tarp savo minčių, sunkumų, manau, verta apsilankyti.
Atsakyti
QUOTE(Gebe @ 2009 09 12, 22:57)
Buvau pas Irena Basinavičiaus gatvėje prieš Jonines. Daug visko pripasakojo. Iš praeities daug kas atitiko, tačiau tai, kas laukia.... Kaip čia pasakius... Arba dar ne laikas pildytis, arba kalbėjo į pievas smile.gif . Bet kaip žmogus ji man patiko. Kažkaip ir  apie gyvenimą pakalbėjom, ir apie ekonominį sunkmetį  lotuliukas.gif

O vat draugė yra buvusi pas Macienę. UCh, viskas išsipildė ir net su kaupu.

Aš prieš kokius 7-8 metus esu buvusi Stoties gatvėje pas tokią amžinaatilsį močiutę, kur žaliame namuke gyveno. Vat jos pasakytos pranašystės buvo tokios taiklios ir išsipildė tik po kokių trejų metų. Ir tai draugė priminė, nes buvau pamiršusi  4u.gif .

Tiesą sakant galvoju, kad jei jau aklai tikėsi jų žodžiais, tai ir ims pildytis arba tiesiog pati nesąmoningai ieškosi situacijų, kad galėtumei pateisinti pranašystes. Bet kartais, kai pasiklysti tarp savo minčių, sunkumų, manau, verta apsilankyti.

O kiek dabar Irena ima? As pas ja buvau jau daugiau nei pries metus ax.gif
Nesenai lankiausi pas tokia Nastute, tai kol kas viskas pildosi ka pasake, cia kas liecia ligas... Taciau ji nelabai ka pasako apie tam tikrus svarbius dalykus, kazkaip noretusi issamiau g.gif manau, kad ji daugiau gali pasakyti tik apie zmogaus ligas, bet nelabai ka apie darba, seima, gyvenima g.gif
O gal kas esate girdeja apie tokia Stasele is Panevezio, ji lyg ir aiskeriage, bet sako, kad ir kortom buria g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmute7 @ 2009 09 14, 13:05)
O kiek dabar Irena ima? As pas ja buvau jau daugiau nei pries metus  ax.gif
Nesenai lankiausi pas tokia Nastute, tai kol kas viskas pildosi ka pasake, cia kas liecia ligas... Taciau ji nelabai ka pasako apie tam tikrus svarbius dalykus, kazkaip noretusi issamiau  g.gif  manau, kad ji daugiau gali pasakyti tik apie zmogaus ligas, bet nelabai ka apie darba, seima, gyvenima  g.gif
O gal kas esate girdeja apie tokia Stasele is Panevezio, ji lyg ir aiskeriage, bet sako, kad ir kortom buria  g.gif



Atrodo, kad mokėjau 40 Lt. O apie Staselę nieko negirdėjau. Įdomu visai būtų sužinoti smile.gif . Tiesa sakant, aš nedažna būrėjų ir aiškeregių lankytoja. Kai viskas tfu tfu gerai, tai kam tą likimą už ūsų tampyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gebe @ 2009 09 14, 15:21)
Atrodo, kad mokėjau 40 Lt. O apie Staselę nieko negirdėjau. Įdomu visai būtų sužinoti smile.gif . Tiesa sakant, aš nedažna būrėjų ir aiškeregių lankytoja. Kai viskas tfu tfu gerai, tai kam tą likimą už ūsų tampyti 4u.gif

As irgi nedazna ax.gif dabar ejau pas Nastute del sveikatos, o pas Irena ejau tuomet, kai buvo daug problemu seimoje ir darbe g.gif
Atsakyti
Gal kas adresa tikslu Macienes gali parasyt? ir tikrai pas ja 100 lt???? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kycca @ 2009 09 15, 09:58)
ir tikrai pas ja 100 lt???? blink.gif

Tikrai.
Atsakyti
neikit dabar pas ją unsure.gif sūnaus teismo procesas prasidėjo ne tas galvoje, manau unsure.gif
Atsakyti
O pas ka siulot eit? Kas pataiko?? As nesenai Panevezyje apsigyvenau tai daugiau kaip ir nezinau nei adresu, nieko apie burejas. Skaiciau forume dar kad Irena gera bureja. Tikrai ?? Gal galit jos kontaktus parasyti. Aciu butu.
Atsakyti