Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželis Sakalėlis

mes irgi is Siauliu gatves. Vyresnioji kaip tik lanke darzeli sakalelis...Galiu pasakyti tik tiek, kad norincioms rasti priekabiu, ju ras visur. O mes buvom labai patenkinti, ir aukletojos atsakingos, ir renginiu suruose begale, ir siaip vaikams koncertu, spektakliu... net nebereikia galvoti, kur cia vaika nuvedus...ka parodzius...aisku, materialine baze ne ypatinga, bet vaikai ir is kur valgyti, ir kur miegoti tikrai turi.manau, svarbiausia, kad vaikas jaustusi saugus...o kad taip buvo, tai paliudija, jog nebuvo ne karto kad dukryte nenoret eiti i darzeli...
dabar auga sunus, tai tikrai vesiu i Sakaleli...
tiesa, del vaikuciu su negalia...tai ruosiami bendri renginiai, vaikai mokomi su jais bendrauti, o gyvenime, manau, tai irgi pravercia...

va, issipasakojau.......... ax.gif
Atsakyti
o mes lankom spec grupe tai nieko gero negaliu pasakyti, vaikai i lauka neina, o kai atnese man vaika aprengta po miego pasiziuriu apmautos sausos kelnytes marskinukai o po apacia visas slapias doh.gif tai net susirgo vaikas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantilija @ 2009 04 05, 19:09)
o mes lankom spec grupe tai nieko gero negaliu pasakyti, vaikai i lauka neina, o kai atnese man vaika aprengta po miego pasiziuriu apmautos sausos kelnytes marskinukai o po apacia visas slapias  doh.gif  tai net susirgo vaikas  schmoll.gif



Aš irgi gyvenu prie pat tai galvoju vest vaiką į šį darželį, tik niekaip nematau vaikų lauke ar jie išlenda kada nors?
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2010 01 10, 14:09)
Aš irgi gyvenu prie pat tai galvoju vest vaiką į šį darželį, tik niekaip nematau vaikų lauke ar jie išlenda kada nors?

Gal ne iš tos pusės žiūrit? mirksiukas.gif (Nes išlenda tai tikrai tongue.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiunčia: 23 sausio 2010 - 15:19
Mes bandėm eiti į šį darželį,spec.grupę-nepatiko visiškai schmoll.gif Viena auklėtoja-tikrai nuostabus žmogus,o kita-tai siaubas blink.gif nežinau,kur jai dirbti su tokia "auksine kantrybe" blink.gif muštravo tuos vaikus,kaip armijoj kokioj unsure.gif tie bevalgydami ten žiaukčiojo,verkaliojo unsure.gif Dar,kas man netiko,mano vaikas neturėjo grupėj su kuo bendrauti schmoll.gif (pas mus problema su vaikščiojimu,ne su mąstymu).Paskui,išvis,kažkas ten nutiko,nes kai reikėdavo palikt vaiką,verkdavo iki vėmimo unsure.gif Bandžiau aiškintis,kame reikalas-tai,tipo,antra adaptacija vyksta g.gif o direktorė pasakė,kad "neprisigalvočiau problemų,kurių nėra" g.gif doh.gif Žodžiu,"atsiėmiau" vaiką iš ten ir gailiuosi,kad išvis ten bandžiau vesti. doh.gif Tai tokia mano patirtis su šiuo darželiu rolleyes.gif
Atsakyti
norejau paklausti mamytes o tikrai reikia eit i ta darzeli uzsirasyti is anksto kad gaut vieta? nes kiek skaiciau tai sunkiai gaut veliau darzeli sekasi prie namu,o kaip siame darzelyje su laisvom vietele? smile.gif ar man ir jau eit dabar uzsirasyti kol vaikutis dar negimes? g.gif
Atsakyti
Mes irgi lankom Sakaleli spec. grupe smile.gif
nu nezinau, nieko blogo pasakyti negaliu, bet ir nedziugauju labai, tiesiog nelabai turiu pasirinkimo kur vesti vaika su negalia unsure.gif

Kaip sveiku vaikuciu grupese, nezinau, teko ivairiu atsiliepimu girdeti ir teigiamu ir neigiamu, cia matyt nuo daug ko priklauso mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(BeVi @ 2010 03 15, 19:11)
Žodžiu,"atsiėmiau" vaiką iš ten ir gailiuosi,kad išvis ten bandžiau vesti. doh.gif

o tai kur dabar vedate vaika? juk pasirinkimo kaip ir nera g.gif nu yra dar privatus "Svetleciokas" gal ten ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2010 03 26, 14:19)
o tai kur dabar vedate vaika? juk pasirinkimo kaip ir nera  g.gif  nu yra dar privatus "Svetleciokas" gal ten ?  g.gif

Kolkas,niekur nevedu schmoll.gif Taip,pasirinkimas nelabai platus,bet keli yra:tas privatus(nors net nežinau,kiek jis kainuoja),yra tas Giruliuose(giria jį,tik ne visiems patogu į jį važiuoti) ir yra "Versmės" darželis-logopedinis jis daugiau,bet žinau,kad ir ten priima vaikučius su negalia(nors priklauso nuo negalios formos).Ten,kiek žinau,nėra vaikučių su visiška negalia unsure.gif
Atsakyti
Nuostabus darzelis,ypac vaikams su negalia.
o kokios logopedes nuostabios-ne vienam darzelyje tokiu nerasit,pradejo vaikas lankyt nevaiksciojo,po triju men mes jau zygiavome smile.gif
Atsakyti
nekoks darželis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistepzn: 05 rugsėjo 2010 - 14:19
QUOTE(aistepzn @ 2010 09 05, 14:15)
nekoks darželis

Įdomu, kodėl?
Atsakyti
Mes va nuo spalio men pradejom lankyti si darzeli,spec.grupe niu nzn kol kas jokiu nusiskundimu,aukletojos lb maloniai bendrauja mirksiukas.gif tikrai lb geros logopedes thumbup.gif niu kol kas tfiu tfiu tfiu viskas thumbup.gif
Atsakyti