Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Sakykit, kurios naudojot Daktarina, ar isnakinus baltas apnasas nuo liezuvelio, jos "nebegrizo" ?
Mano maziuikui uzteko 3 dienu kazkur, kad issivalytu liezuvelis, bet profilaktiskai tepiau dar 4 dienas. Vliau nebetepiau.. Po kazkur 3 dienu, pastebejau kad liezuvis vel baltas doh.gif Nors seiliu maziukas jau turit, bet vis tiek...
Ka patartumet?
Atsakyti
Trumpai turėjau pienligę, bet labai greitai suvokiau, kad ją sukelia vienkartiniai įklotėliai į liemenėlę. Nepagailėjau savo pačios ploniausios medvilninės paklodės, suplėšiau, prilanksčiau kalną servetėlių. Šiuos savadarbius įklotus keisdavau beveik po kiekvieno maitinimo. Su pirktiniais įklotais važiuodavau tik į svečius, tomis dienomis vėl pajautrėdavo ir niežėdavo speneliai.
O nukramtytus spenelius geriausiai man gydė Multi-Mam kompresai. Naudojant juos, pora pirmųjų dienų atrodo viskas tik dar blogiau, nes speneliai ištisai drėgni ir minkštučiai, ištižusios žaizdelės, bet dingsta tas klaikus žindymo pradėjimo skausmas, neatsiranda naujų žaizdų. Po poros savaičių speneliai kaip nauji. P.S. Kompresai brangūs, tai galvojau sutaupysiu ir nusipirksiu tos pačios firmos tepaliuką - nepadėjo schmoll.gif .
Atsakyti
Pienligė yra grybelinis susirgimas, dažniausiai mažiukai juo užsikrečia natūralaus gimdymo metu. Bent jau taip man paaiškino mano ginekologė, kuri paskutinį nėštumo mėnesį liepė gerti probiotikus, tam, kad panaikinčiau pienligę makštyje. Turiu pasakyti, nors pirmojo nėštumo metu turėjau labai stiprę pienlygę, sugėrus kelis probiotikų kursus, ji dingo, o antrojo nėštumo metu, net nelaukiau kada ši nemaloni problema prasidės. Abu savo vaikelius gimdžiau natūraliai, bet nei vienas, nei kitas pienligės neturėjo. Taigi remdamasi tiek savo gydytoja, tiek savo patirtimi, ir ne tik, nes draugės taip pat pasinaudojo šiuo patarimu, turiu pasakyti, kad reikalinga profilaktika prieš gimdymą, kad išvengti šios ypač nemalonios grybelinės ligos.
Atsakyti
O man toks klausimas kilo, nes dabar kaip tik bandau įveikti spenelių pienligę Daktarin gelio pagalba. Kaip Jūs, kurios taip pat juo gydėtės ar dabar gydotės, darot išsitepusios? Jei tepti 3-4 kartus per dieną, tai vaikščiot pusnuogei kiaurą dieną? Juk jis toks lipnus! Kaip jūs darot, juk labai sudėtinga, tai vaiką į lauką išvesti reikia, tai kas nors į svečius užsuka.. O pas mu užuolaidos šiek tiek persimato, tai šviesą įjungus vakare išvis nekas.. O prisidengus aplimpa viskas visokiais pūkais.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemirea @ 2014 02 12, 15:34)
O man toks klausimas kilo, nes dabar kaip tik bandau įveikti spenelių pienligę Daktarin gelio pagalba. Kaip Jūs, kurios taip pat juo gydėtės ar dabar gydotės, darot išsitepusios? Jei tepti 3-4 kartus per dieną, tai vaikščiot pusnuogei kiaurą dieną? Juk jis toks lipnus! Kaip jūs darot, juk labai sudėtinga, tai vaiką į lauką išvesti reikia, tai kas nors į svečius užsuka.. O pas mu užuolaidos šiek tiek persimato, tai šviesą įjungus vakare išvis nekas.. O prisidengus aplimpa viskas visokiais pūkais..  g.gif

imeskite nuoroda koki daktarina naudojate. Nes ju yra keli.
Atsakyti
Daktarin 20mg/g valgomaji geli naudoju.
Atsakyti
QUOTE(Nemirea @ 2014 02 12, 16:44)
Daktarin 20mg/g valgomaji geli naudoju.

as su valgomuoju tepiau spenelius pries maitinant. O atskirai turejau Daktarin krema, nzn ar jo LT yra g.gif

Gal daug pasakys , kad budas pasenes. Bet man kaip pienlyges kankinamai 4 menesius mamai padedavo soda . As kelis kart i diena su ja apiplovinejau . Bet as ir kremus naudojau ir 2 kursus vaistu isgeriau .
Atsakyti
Sakykit o tas Daktarin receptinis?
Atsakyti
QUOTE(Dezza @ 2014 03 17, 23:47)
Sakykit o tas Daktarin receptinis?

Mums rašė receptą. Ir internete rašo, kad receptinis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 03 18, 10:16)
Mums rašė receptą. Ir internete rašo, kad receptinis smile.gif

Bent anksčiau (praeitą vasarą) pirkom be recepto. Bet vaikams virš 6 mėn jis berods kompensuojamas tai ir receptą rašo. Bet gal situacija pasikeitus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikute_b @ 2014 03 18, 16:09)
Bent anksčiau (praeitą vasarą) pirkom be recepto. Bet vaikams virš 6 mėn jis berods kompensuojamas tai ir receptą rašo. Bet gal situacija pasikeitus smile.gif

na, man seselė sakė, kad dabar nebekompensuojamas g.gif
Turbūt dažniausiai jį skiria vaikams iki 6 mėn.

Turėjo ir mano krupis baltą liežuvį. "Išrašė" valyt liežuvį sodos tirpalu. Bat aš matyt nemokša, prieit neina, reikia kuo giliau, dar patrint liežuvį. Kelis kartus pabandžiau ir mečiau cool.gif
Pasakiau gydytojai, kad prieit neina normaliai, išrašė Daktariną. Na, ir ką. Tepiau sąžiningai dienų, kiel priklauso, kaip baltas liežuvis, taip baltas. Ir nebetepiau niekuom, o paskui išaugo. Manau, liežuvis nuo pieno buvo baltas, o ne nuo pienligės
Atsakyti
Net baisu darosi pasiskaičius kiek mamų (tame tarpe ir aš) gydo pienligę sau ir savo vaikui, kuria iš tikro visai neserga...gydytojų kompetencija tiesiog pasibaisėtina.
Atsakyti