Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta

Na manau jei leido sekmingai nusiusti anketa ,tai viskas sekmingai praeis.
Turiu omenyje del nuotrauku ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo infene: 21 spalio 2009 - 14:52
QUOTE(infene @ 2009 10 20, 13:40)
Aciu uz nauja tema aciuks.gif


Kad tik padėtų 4u.gif

QUOTE(giedrusėlis @ 2009 10 21, 11:54)
turiu toki klausimuka - seniau buvo reikalavimas, kad foto butu daryta ne seniau nei 6 men, dabar instrukcijose http://www.travel.st...nstructions.pdf sito reikalavimo specialiai ieskojau, bet neradau. Ar as cia ziopla, ar tikrai tokio reikalavimo nebeliko? Nes jei nebera reikalavimo, tai as siusciau ta pacia fotografija kaip ir pernai, nes nusibodo kasmet fotkintis ir turiu jau gana daug tokiu atliekamu nuotrauku, ir paskui nera ju kur deti smile.gif

Kaip manote, pernykste foto praeitu?


Mūsų ne pernykštė, bet daryta seniau nei pusmetis... siunčiau ax.gif
Atsakyti
padekite negaliu niekaip patikrinti nuotraukos, ar az kazka netaip darau ydedu y skilty
Photo Validator savo foto bet kraunasi ir nutruksta risys verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(estrela79 @ 2009 10 26, 13:42)
padekite negaliu niekaip patikrinti nuotraukos, ar az kazka netaip darau ydedu y skilty
  Photo Validator savo foto bet kraunasi ir nutruksta risys verysad.gif



Gali buti del to kad narsykle ne ta ,man irgi taip buvo,jei naudojat Explorer,tai pabandykite per Mozilla
Atsakyti
QUOTE(infene @ 2009 10 26, 13:13)
Gali buti del to kad narsykle ne ta ,man irgi taip buvo,jei naudojat Explorer,tai pabandykite per Mozilla

man tas pats,naudoju Mozilla unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajoraitė @ 2009 10 26, 14:14)
man tas pats,naudoju Mozilla unsure.gif



As naudojau explorer ,neuzkrove ,per mozilla viskas puikiai pavyko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(infene @ 2009 10 26, 14:16)
As naudojau explorer ,neuzkrove ,per mozilla viskas puikiai pavyko. smile.gif


Pas mane per Explorer, Opera, Mozilla ir Safari viskas gerai eina. Gal kaltas internetas? O gal nera kokios nors Java? Pabandyk darbe ar dar kur, kitame kompe
Atsakyti
isbandziau su visom narsyklem per jokia man neykrauna foto, bandziau ir is kito PC nieko nesigauna, gal paaiskinkit kaip ten ta nuotrauka patikrint , as gal ka netaip darau
Atsakyti
QUOTE(estrela79 @ 2009 10 26, 17:32)
isbandziau su visom narsyklem per jokia man neykrauna foto, bandziau ir is kito PC nieko nesigauna, gal paaiskinkit kaip ten ta nuotrauka patikrint , as gal ka netaip darau



gal labai didele nuotrauka?

reikia 600X600
Atsakyti
QUOTE(estrela79 @ 2009 10 26, 17:32)
isbandziau su visom narsyklem per jokia man neykrauna foto, bandziau ir is kito PC nieko nesigauna, gal paaiskinkit kaip ten ta nuotrauka patikrint , as gal ka netaip darau


o kur nuotrauka darei?Foto atelje ar pati?
Atsakyti
jau viskas gerai prieme nuotrauka, paprasciausia pabandziau velu vakara,
Atsakyti
QUOTE(estrela79 @ 2009 10 27, 11:50)
jau viskas gerai prieme nuotrauka, paprasciausia pabandziau velu vakara,



sekmes losime smile.gif
Atsakyti