Įkraunama...
Įkraunama...

30 metų jubiliejus

QUOTE(harambele @ 2008 04 11, 09:44)
Tai tik vasara bus ax.gif O gal dar pasakytumet pries kiek laiko reiktu rezervuoti? g.gif


prieš kiek laiko rezervuoti tai nzn, nes ne aš tada užsakinėjau ir organizavau blush2.gif bet manyčiau kad bent jau prieš kokį mėnesį tai tikrai reikėtų g.gif bet geriau pasiskambinkit ir jums tiksliai pasakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elvyrrr @ 2008 01 15, 00:30)
nezinau kur gyvenate,bet labai saunu Anyksciu r. Arklio muziejuje. Senovineje troboje su edukacine pamokele- duoneles kepimo ar zvakiu liejimo. Zodziu neseniai sventeme kaip tik 30 tai visiems sveciams ir is Vilniaus ir is Panevezio fantastiskai patiko. Reikia tik is anksto uzsisakyti...


hmmm, galvojau ir as apie Arklio muzieju, programa gera, bet man "neisipaiso". kaip jus daret? sveciai patys turi nukakt i Anykscius ar samdet koki transporta? o kur po to detis? i kaimo turizmo sodyba? g.gif namo? g.gif man variantas, kai isvezi svecius i kita miesta atrodo baisiai sudetingas... doh.gif pasidalinkit patirtim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rrudoji @ 2008 04 13, 20:01)
hmmm, galvojau ir as apie Arklio muzieju, programa gera, bet man "neisipaiso". kaip jus daret? sveciai patys turi nukakt i Anykscius ar samdet koki transporta? o kur po to detis? i kaimo turizmo sodyba?  g.gif namo?  g.gif man variantas, kai isvezi svecius i kita miesta atrodo baisiai sudetingas...  doh.gif pasidalinkit patirtim  ax.gif


žinokit, aš nelabai ką galiu ir pasakyti, nes pas mus buvo kita situacija: darbo kolektyvo balius blush2.gif mes važiavom i tą Arklio muziejų, ir ten po visos programos važiavom i kaimo sodybą- ten baliavojom, o kita diena grįžtant namo dar kažkokiuose keliuose muziejuose buvom ir tada grįžom namo. vežė mus užsakytas autobusas.. o tos sodybos pavadinimo dabar kažkaip nepamenu g.gif jei rasiu kur vizitkę parašysiu 4u.gif
Papildyta:
radau vizitkę tos sodybos smile.gif internete čia
vadinasi Barono vila. ten mums visiems labai patiko thumbup.gif ir sutvarkyta ir aptarnavimas super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwulencija @ 2008 04 13, 20:46)
žinokit, aš nelabai ką galiu ir pasakyti, nes pas mus buvo kita situacija: darbo kolektyvo balius  blush2.gif 


nu tada ir biudzetas kitas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwulencija @ 2008 04 13, 15:35)
prieš kiek laiko rezervuoti tai nzn, nes ne aš tada užsakinėjau ir organizavau  blush2.gif  bet manyčiau kad bent jau prieš kokį mėnesį tai tikrai reikėtų  g.gif  bet geriau pasiskambinkit ir jums tiksliai pasakys  smile.gif

Taip ir padarysiu, aciu smile.gif
Atsakyti
mano 30-metis gegužės gale,darysiu kaime-sodyboje su pirte.vienkemis-tad galėsim siausti,miegot bus kur,tai kaip ir 2 dienos gaunas.nes labai nenoriu kavinei-nusibodę. schmoll.gif .o dar radau įdėję čia-apsirenkti kaip buvo mada prieš 30 metų. thumbup.gif tik 1 minusas-jau uodų tai bus,teks priemonių krūvą vežtis verysad.gif
Atsakyti
Aš taip pat užsisakiau sodyba su tvenkiniu ir pirtele sodyboje. Nes vasarą norisi į gamtą prie vandens. Bet dabar suku galvą dėl maisto paruošimo. g.gif Gal turite patirties dėl maisto 30 žmonių. Šventė bus su nakvyne, tai vien šašlykais svečių nemaitinsi...
Atsakyti
QUOTE(Nanata @ 2008 05 13, 13:32)
Aš taip pat užsisakiau sodyba su tvenkiniu ir pirtele sodyboje. Nes vasarą norisi į gamtą prie vandens. Bet dabar suku galvą dėl maisto paruošimo.  g.gif  Gal turite patirties dėl maisto 30 žmonių. Šventė bus su nakvyne, tai vien šašlykais svečių nemaitinsi...


o as kaip tik ieskau sodybos su pirtele .... jei nesunku, ga galetum pasidalinti kontaktais? Tiesa, ieskau aplink Vilniu arba paciam mieste.. blush2.gif
Del meniu, tai siulyciau misrainiu, salotu ivairiu.. mesytes papjaustyk, darzoviu, gali ir vistos sparnelius ar slauneles pries tai pamarinavus, kepti... Vieno kasnio sumustiniai labai puosia stala... skanu bulves folijoje, keptos ant lauzo... na, kas dar g.gif -zuvis tesloje, idaryti pomidorai ir pan.
del meniu siaip irgi esu zalia dar ... bet per daug nesiparinu .. mat MB virejas lotuliukas.gif jo stichija -ruostis banketams ir pan. biggrin.gif be to, mano jubiliejus rugsejo 6... kada tavo?
Atsakyti
[quote=Domke,2008 05 13, 18:08]



Mano gimtadienis liepos 7 d. Švęsiu Šiaulių raj. Radau keletą puslapių apie sodybas aplink Vilnių, gal kas nors tiks... 4u.gif
http://www.viskastur...k...461&so=rank
http://www.vilniaus-...dex.php?id=1039
http://kaimoturizmas...turizmo-sodybos
Atsakyti
QUOTE(Nanata @ 2008 05 13, 13:32)
Aš taip pat užsisakiau sodyba su tvenkiniu ir pirtele sodyboje. Nes vasarą norisi į gamtą prie vandens. Bet dabar suku galvą dėl maisto paruošimo.  g.gif  Gal turite patirties dėl maisto 30 žmonių. Šventė bus su nakvyne, tai vien šašlykais svečių nemaitinsi...

mūsų ir 2 dienom bus,tai antrą dieną sugalvojom į didelį dubenį ant laužo prideti bulvių,morkų,žirnių šankauliukų ir t,t turėtų būt skanu thumbup.gif o pirmai dienai tai viską pirksiu gatavą-mišrainės...,įvairių užkandžių į rankas prisigaminsiu. smile.gif
Atsakyti
Artėja mano 30-metis. Labai jau aš jo nenoriu. Ir pinigų daug neturiu. Taigi niekaip neapsisprendžiu ar švęsti man jį, ar ne. Gal ir norėtųsi šventės, bet butas nedidelis ir be to namuose tikrai neįdomu. Galbūt norėčiau išsinuomoti kokią pirtelę, salytę ar kavinę, bet kad būtų nelabai jau brangu, gal kad leistų ir savo maisto atsinešti ar ten prieinamomis kainomis užsisakyti. Gal kas žinote gražių ir šaunių vietelių smile.gif
O gal dar kokių idėjų turite 30-mečio proga?
Ačiū.
Atsakyti
Sveika 4u.gif as taip pat 30-meciui ieskojau pirteles, nes vietos namie neturiu, o kavinese man nepatinka tas oficialumas.. ax.gif norejau gamtoj, prie Vilniaus, kad visi galetu jaustis laisvai, be vakariniu sukniu ir makiazu biggrin.gif tiesa, radau tokia gan nepigia.. nes man buvo labai svarbu, kad butu erdvu, su nakvyne ir pan. maista ir gerimus atsivesiu savo....
O atsakant tau i klausima, tai - ziurint, koks tavo biudzetas gimtadienio sventimui.. kas yra nebrangu, cia salyginis dalykas.. g.gif
Atsakyti