Įkraunama...
Įkraunama...

BodyFlex klubas,,

QUOTE(rapoja @ 2013 03 12, 15:23)
Lauksim įspūdžių po pirmo užsiėmimo 


Sveikos 4u.gif


Na štai aš ir po pirmosios treniruotės biggrin.gif Man patiko labai! Kažkodėl labai panašu buvo į pilates, kalanetikos ir jogos mišinį smile.gif

Nors niekada per daug nesportavau, ir tą dariau prieš kokius 5 metus, trenerė pagyrė thumbup.gif Sakė, kad ne visos dar ir 3 mėnesius lankančios, padaro tiek, kiek aš per vieną treniruotę padariau blush2.gif
Prisipažinsiu nesigiriant, kad su kvėpavimu problemų neturėjau, kur galvojau tikrai nesuprasiu, ką ir kaip daryti doh.gif lotuliukas.gif Bet man labai priminė šis kvėpavimas gimdymą lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai, kadangi prieš 7 mėnesius turėjau garbės 18 val. taip prakvėpuoti per sarėmius, tai sunku nebuvo thumbup.gif

Aišku ryte viską išsimatavau, tik nematavau viršutinės pilvo dalies, bet pridėjau keleta kitų matmenų - rankas ties storiausia vieta ir blauzdas smile.gif Taip pat diena dar keliavau į limfo masažą atliekama rankomis thumbup.gif Nu žinokite pasaka kažkokia drinks_cheers.gif thumbup.gif Eisiu visą 10 kartų kursą, tai masažistė sakė, kad užteks man tikrai, nes celiulitas tik I lygio dar, labai nežymus, o antsvorio aš neturiu, tereikia sustangrinti kūną thumbup.gif Toks mano tikslas ir yra smile.gif Ir tikiuosi jo pasieksiu bodyflexo, limfomasažo ir mitybos dėka thumbup.gif

Beje, gal ir kvailokai pasirodžiau moterims, kai atėjau į Bodyflexą, nes buvau kūdžiausia iš visų blush2.gif Net nejaukiai jaučiausi kažkaip.. Kai kurios gan kreivokai žiūrėjo.. Bet mano tikslas ir nėra svoris, o stangrumas ir gera savijauta thumbup.gif

Taigi duosiu žinoti kitą savaitėlę, kaip man sekasi toliau drinks_cheers.gif Ir kaip supratau, prisiduoti su duomenimis reikės.
Atsakyti
QUOTE(Kliurka @ 2013 03 11, 09:55)
Prisiduodu po BF savaitės:
Liemuo 72cm (-2cm)
APD 84cm (-2cm)
Klubai 95cm (-1cm)
Šlaunis 51cm (0cm)
thumbup.gif

Na jau po 5sav BodyFlexo:
Liemuo 70cm (-2cm)
APD 83cm (-1cm)
Klubai 94cm (-1cm)
Šlaunis 51cm (0cm)

Išviso:
Liemuo -7cm
APD -9cm
Klubai -4cm
Šlaunis -3cm

-23cm ir -1,5kg thumbup.gif
http://public.fotki....urka/body-flex/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliurka: 18 kovo 2013 - 13:50
Sveikos smile.gif

as kvepuoju saleje dvi savaites, bet nzn kokie rezultatai nes neismatavo pakartotinai g.gif bet Kliurka tai saunuole, kaip matosi rezultatai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliurka @ 2013 03 18, 13:47)
Na jau po 5sav BodyFlexo:
Liemuo 70cm (-2cm)
APD 83cm (-1cm)
Klubai 94cm (-1cm)
Šlaunis 51cm (0cm)

Išviso:
Liemuo -7cm
APD -9cm
Klubai -4cm
Šlaunis -3cm

-23cm ir -1,5kg  thumbup.gif
http://public.fotki....urka/body-flex/


Ohohoho thumbup.gif Sveikinimai didžiausi! Rezultatai ne tas žodis, kaip matosi! drinks_cheers.gif Iškart klausimai:

* kiek kartų per savaitę užsiiminėjate Bodyflex'u?
* ar tai darote pati namuose ar salėje?
* ar kažką papildomai sportuojate, dietos laikotės?

Labai optimistiškai nuteikėte thumbup.gif Nes matosi, koks gražiai sustangrėjęs kūnas!
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2013 03 18, 18:29)
Ohohoho thumbup.gif  Sveikinimai didžiausi! Rezultatai ne tas žodis, kaip matosi!  drinks_cheers.gif  Iškart klausimai:

* kiek kartų per savaitę užsiiminėjate Bodyflex'u?
* ar tai darote pati namuose ar salėje?
* ar kažką papildomai sportuojate, dietos laikotės?

Labai optimistiškai nuteikėte  thumbup.gif  Nes matosi, koks gražiai sustangrėjęs kūnas!


* 7kart per savaitę, po 50min-1h kartą per dieną, apie 17val pavakary
* Darau namuose
* Daugiau nieko nesportuoju, dietų nesilaikau, valgau normaliai pirmoj dienos pusėj, antroj daugiau skysčių maistas lengvesnis. Šiaip jau nuo anksčiau nevalgau duonos, bandelių. Pastarosiom savaitėm sausainių nevalgau, saldumynų, tiesiog poreikio nėra, jei būtų žinoma valgyčiau, baisiai neriboju savęs smile.gif Tiesiog mano meniu maždaug toks:
Ryte (apie 8val) kiaušinis su majonezu/ blyneliai 2-3/ karšti sumuštiniai 1-2 ir pan
Popiečiai (apie 10val) vaisius kažkoks (obuolys/ bananas/ apelsinas)
Pietūs (apie 12-13val) cepelinas su grietine, spirgiukais/ žemaičių blynas su padažu/ makaronai su faršu ar mėsa žodžiu normalus maistas tik maža porcija (man tai maža)
Pavakariai (apie 15val) vaisius
Vakarienė (apie 19val) varškės sūris su uogiene/ kefyro stiklinė/ pomidorų sulčių/ samtis pieniškos sriubos stiklinė ar kažkas panašiai
Dar geriu žaliają arbatą, daug vandens. Kažkaip daržovių be bulvių visai nevalgau, ne sezonas dabar, o pirkt kažkaip neperkam g.gif
Atsakyti
labas merginos 4u.gif
BF sportuoju jau nuo sausio 24 dienos. Stengiuosi daryt kasdien rytais. kol kas pavyksta.
apimtys sumazejo viso per visa laika 28 cm. paskutine savaite nei cm. neneukrito, bet gal toks laikas atejo... smile.gif
rytoj vel sverimosi ir matavimosi diena, tikiuos, kad bus bent 1 cm.... blush2.gif

smagu, kad yra ir daugiau sportuojanciu.....

pabandziau ir as po visu gimdymu atsikratyti apimciu, ir pavyko....svoris tai nelabai krenta, bet reikia mityba ziuretis, gal bus geriau....

BF uzkreciau is drauge.... pirma savaite neteko 17 cm. o antra 15 cm.... tai jau daugiau neteko nei as per 9 savaites tongue.gif

sese irgi jau nuo pirmadieio pradejo....tikiuosi, kad patiks ir bus poveikis, nes svoris 104 kg. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancikas: 21 kovo 2013 - 00:09
QUOTE(Jolancikas @ 2013 03 21, 00:08)
labas merginos  4u.gif
BF sportuoju jau nuo sausio 24 dienos. Stengiuosi daryt kasdien rytais. kol kas pavyksta.
apimtys sumazejo viso per visa laika 28 cm. paskutine savaite nei cm. neneukrito, bet gal toks laikas atejo... smile.gif
rytoj vel sverimosi ir matavimosi diena, tikiuos, kad bus bent 1 cm.... blush2.gif

Sveikos!

Oj kaip džiugu, kad ši tėmelė po truputi atsigauna! thumbup.gif
Aš jau lygiai 1 savaitė kaip einu į limfomasažus (6 kartai), darau bodyflexą po 1 val. (4 kartai) ir susireguliavau mitybą (atsisakiau saldumynų, bandelių, bulkų, daug salotų, vaisių).

Ir štai prisiduodu:

Liemuo -3 cm
Apatinė pilvo dalis -3 cm
Klubai -0 cm
Šlaunys -1 cm
Blauzdos -1 cm
Rankos (žąstai) -0 cm
Svoris -1,2 kg

Viso -8 cm. ir -1,2 kg.
http://public.fotki....my-first-album/
Aišku, gal ne taip dar žymiai kas ir matosi, bet jaučiasi tikrai ir oda tapo lygesnė, mažėja celiulitas thumbup.gif Tuo labiau dariau bodyflexą ne kasdien, šią savaitę darysiu kasdien. Žiūrėsim, ką kitą savaitėlę turėsim drinks_cheers.gif

Sėkmės visoms!!! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SviesatamsojE: 21 kovo 2013 - 15:57
QUOTE(SviesatamsojE @ 2013 03 21, 16:49)

Sėkmės visoms!!! 4u.gif


Šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif Kaip įdomu kitų pokyčius pažiūrėt, smagu, kad fotkini ne tik išsimatuoji, daug tai motyvacijos suteikia bigsmile.gif Man kokias 3sav beveik pokyčių nesimatė, nors cm nemažai apmažėjo, nes tiesiog visur po polygiai cm nusiėmė, tai taip ant drabužių jautėsi, bet vaizdas nelabai g.gif va dabar nuo klubų, kojų ima nebekrist (nes manau nebėra nuo ko blush2.gif ) tai pilvukas dabar jau gal kažkiek pasimatys, nes kol kas su drabužiais tokia lygi atrodau, na nėra jokių linkių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliurka @ 2013 03 21, 16:54)
Šaunuolė  thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif Kaip įdomu kitų pokyčius pažiūrėt, smagu, kad fotkini ne tik išsimatuoji, daug tai motyvacijos suteikia  bigsmile.gif Man kokias 3sav beveik pokyčių nesimatė, nors cm nemažai apmažėjo, nes tiesiog visur po polygiai cm nusiėmė, tai taip ant drabužių jautėsi, bet vaizdas nelabai  g.gif va dabar nuo klubų, kojų ima nebekrist (nes manau nebėra nuo ko  blush2.gif ) tai pilvukas dabar jau gal kažkiek pasimatys, nes kol kas su drabužiais tokia lygi atrodau, na nėra jokių linkių  doh.gif


Dėkui! Fotkinimas man dar gal net geriau, nei matavimas apimčių smile.gif

O pas tave Kliurka tai pilvukas, man bent jau, labiausiai ir matosi thumbup.gif Pažiūrėk į bambą, šonus drinks_cheers.gif Nu man pasakiški išvis tavo pasiekimai thumbup.gif labai tikiuosi, ir mano bent kažkas panašaus bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2013 03 21, 18:17)
Dėkui! Fotkinimas man dar gal net geriau, nei matavimas apimčių smile.gif

O pas tave Kliurka tai pilvukas, man bent jau, labiausiai ir matosi  thumbup.gif  Pažiūrėk į bambą, šonus  drinks_cheers.gif  Nu man pasakiški išvis tavo pasiekimai  thumbup.gif  labai tikiuosi, ir mano bent kažkas panašaus bus  ax.gif

Bet va užsidedu džinsus ne itin aukštu liemeniu, truputi žemiau bambos tai šonai vistiek iškrenta doh.gif kad ir raumenukai jau net matos, ir pilvukas stangresnis, tie lašekai gyvatės šonuose vistiek susikaupę doh.gif labiausiai tai iš tiesų ant kojų matosi raumenukai tokie ryškūs, pas mane jie čiut matydavos ir nuo nieko neveikimo pasportavus išvis išryškėjo bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
labukas... va vakar vel apimtis issimatavau, tai ir vel nei 1 cm... nu bet svorio 1 kg. netekau... dabar darau pratimus is interneto, kartu su kitom sportuoju gyvai smile.gif. pratimai kiti, tai gal ir vel prades krist....sekmes visoms smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancikas @ 2013 03 22, 10:47)
labukas... va vakar vel apimtis issimatavau, tai ir vel nei 1 cm... nu bet svorio 1 kg. netekau... dabar darau pratimus is interneto, kartu su kitom sportuoju gyvai smile.gif. pratimai kiti, tai gal ir vel prades krist....sekmes visoms smile.gif 4u.gif

Aš jaučiu man irgi apstojo krist g.gif tai bandau du kart dienoj daryt, noriu gerų rezultatų nors tu ką thumbup.gif dabar jau tik mano tikslai stangrint kojas ir užpakaliuką, kad nieko nebekristų, nuo liemens bent 2-3cm nuimt, ir nuo šonų ir pilvo apačios kokį 10cm doh.gif tai vien šonams darau 30min, kitkam dar 20-30min, bet vos krenta
Atsakyti