Įkraunama...
Įkraunama...

Reabilitacija po Japonų

Labas rytas,

na, aš iš tų savo priaugtų po dietos 1.5 kg netekau jau 0.5 kg... Na, tai kaip tik savaitės vidurys toks pusiau, tai po savaitės bus pilnas kilogramas, gal net ir visi pusantro. Bet jei ir kilogramas per savaitę nusiimtų, tai būtų puikus rezultatas. thumbup.gif
Atsakyti
pas mane -0,2 kg siandien. krenta po biskutuka, bet principas gaunasi toks - jei savaitgali nors kiek pasilepini, tai paskui 5 dienas turi save labai riboti, kad atstatytum nukritusi svori. tai dabar gaunasi kad metau ka priaugu per savaitgali, o kaip dar +5 kg virsaus numesti doh.gif pamirsti savaitgalius verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotra @ 2014 10 22, 09:04)
pas mane -0,2 kg siandien. krenta po biskutuka, bet principas gaunasi toks - jei savaitgali nors kiek pasilepini, tai paskui 5 dienas turi save labai riboti, kad atstatytum nukritusi svori. tai dabar gaunasi kad metau ka priaugu per savaitgali, o kaip dar +5 kg virsaus numesti doh.gif pamirsti savaitgalius  verysad.gif


drinks_cheers.gif Man irgi dabar kol kas tas pats gaunasi - metu tai, ką priaugau. doh.gif
Man rodos, atitrūkt vieną dieną galima, svarbiausia - su saiku. Jei šeštadienį su šeimyna suvalgysim viršaus picos du gabaliukus (nu tai bus kokie 500 kalorijų), tai kitom dienom stenktis reiks tas perteklines kalorijas numinusuot nuo bendro kalorijų kiekio... Aš taip kažkaip savo šviesią ateitį įsivaizduoju. lotuliukas.gif
Šiaip dėl to ir sverdavausi kartą per savaitę, nes jei vieną dieną prisilapnodavau kokių bulvinių blynų, tai per likusias šešias dienas riboto valgymo tas perteklius nunykdavo, per savaitę vis tiek bendroj sumoj nukrisdavo apie 1 kg, o kasdien tai net neverta savęs nervint. 4u.gif
Atsakyti
Na, aš jau iš karto sakau, kad šiandien nueisiu į kairę - eisim su draugais į kinų restoraną... Na, bet planuoju apsieiti tik liesa jūros gėrybių sriuba, antro patiekalo dviem šaukštais tik ir... alaus bokalu. lotuliukas.gif doh.gif Bet bendroj dienos sumoj gal ir šoktels kalorijų kiekis iki 1600, nes vakarienės dietinės nevalgysiu, tai biškį pasidengs skirtumas. Bet nieko baisaus dar, visai normalus kalorijų kiekis tie 1600, vis ne 2500 kokie. doh.gif Čia, vadinasi, guodžiuosi taip. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tūla @ 2014 10 22, 15:55)
Na, aš jau iš karto sakau, kad šiandien nueisiu į kairę - eisim su draugais į kinų restoraną... Na, bet planuoju apsieiti tik liesa jūros gėrybių sriuba, antro patiekalo dviem šaukštais tik ir... alaus bokalu.  lotuliukas.gif  doh.gif Bet bendroj dienos sumoj gal ir šoktels kalorijų kiekis iki 1600, nes vakarienės dietinės nevalgysiu, tai biškį pasidengs skirtumas. Bet nieko baisaus dar, visai normalus kalorijų kiekis tie 1600, vis ne 2500 kokie.  doh.gif Čia, vadinasi, guodžiuosi taip.  lotuliukas.gif

skaniai cia tau nusimato ax.gif as galvoju sis meniu su sumazintu kaoriju kiekiu dar efektyvus tuo, kad normaliai paskutini karta valgai 16 val, o ne kaip pvz. as ipratus 19 val. speja organizmas viska suvirskinti.
Atsakyti
Labas,

na, vakar kadangi nuėjau į kairę tik labai saikingai, tai šiandien svoris tiesiog stovi vietoje. thumbup.gif
Atsakyti
gerai, kad neauga smile.gif man siandien -0,6 mirksiukas.gif ir tiek atrodo prisveiciau troskinio, paskui sriubos nestuke.gif
ir dar mintis kilo pasportuoti kazkiek. esu sitam reikale didele tingine, bet kazka minimalaus reikia prisiversti. ieskau kazka efektyvaus, naminio ir paprasto, bet...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kotra: 23 spalio 2014 - 07:27
QUOTE(Kotra @ 2014 10 23, 08:25)
ir dar mintis kilo pasportuoti kazkiek. esu sitam reikale didele tingine, bet kazka minimalaus reikia prisiversti. ieskau kazka efektyvaus, naminio ir paprasto, bet...


Na, aš tai kiekvieną dieną mankštą darau, išskyrus savaitgalius, nes išeiginė gi. blush2.gif Šiaip mankšta trunka apie 40 min., bet šiandien nubaudžiau save už vakarykščius nuklydimus ir visas 1.5 h prasimankštinau. blink.gif Taip gera buvo. thumbup.gif
Atsakyti
Labas,

man šiandien vėl 500 g į minusą nuėjo. thumbup.gif
Aš žadu ir toliau laikytis riboto kaloringumo meniu. Tik jau pati sau susidarinėsiu - visai įdomu, kai pabandžiau. thumbup.gif
Viriau šeimynai trintą daržovių sriubą, suskaičiavau visus kiekius, svorius, kalorijas, tai gaunasi, kad porcija (250 ml arba 2 samčiai) tokios sriubos yra tik 100 kalorijų. thumbup.gif Aišku, jei pridėt mėsos, grietinės ir valgyt su duona ar daržoves prieš verdant apkepinti eliejuje, tai visas kaloringumas išauga, bet vis tiek įdomu žiauriai man tas kalorijas skaičiuot. Kablį pagavau. lotuliukas.gif
Ir valgyt galima beleką, svarbu tik kalorijų limito neviršyti bendro. thumbup.gif
Atsakyti
man tai cia aukstasis pilotazas - suskaiciuoti kiek sriubos samtis turi kaloriju doh.gif
siandien svoris stovi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotra @ 2014 10 24, 15:27)
man tai cia aukstasis pilotazas - suskaiciuoti kiek sriubos samtis turi kaloriju  doh.gif
siandien svoris stovi  unsure.gif


Man irgi atrodė nepasiekiama, paskui pasiskaičiau temas apie kalorijas čia, tada pabandžiau, tada dar atsiklausiau, ar tikrai taip gali būti, pasirodė, kad gali, tai ir valio. lotuliukas.gif
Aš tai šiandien vėl nukrypau - vakarojam su vynu. doh.gif Tik gerai tiek, kad užkandai rūkytą ešerį ir krabų lazdeles pasiėmiau, žvengia čia iš manęs visi, bet vis mažiau kalorijų nei kokiuose kepiniuose, sūriuose riebiuose ar alyvuogėse ir užtepėlėse. doh.gif lotuliukas.gif
Ale vynas irgi kalorijų pridės. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tūla: 24 spalio 2014 - 17:20
na va - iki siandien nukraciau ano sestadienio 1,5 pliusa, o siandien dukros gimtadienis doh.gif uzdaras ratas gaunasi. kaip suprantu keliausim i kitas temas pagal savo poreikius, as gal prie dukanieciu prisijungsiu, su kalorijom man per sudetinga biggrin.gif
Atsakyti