Įkraunama...
Įkraunama...

Iššūkis: 30 dienų be saldumynų ir kvietinių miltų!

Jungiuosi ir aš, jei dar galima 4u.gif
Tiesa, aš tai darydavau tik per Adventą ir Gavėnią, pasninko metu, ketinau pradėti didžiausią 'susilaikymą' nuo lapkričio 30 d iki Kalėdų, bet nieko tokio, jei pradėsiu ir dabar smile.gif Rasiu ko atsisakyt tuo laikotarpiu, jaučiu reiks bandyt didįjį išbandymą - arbata be cukraus (be kruopelytės rolleyes.gif ). Čia būtų man tas pats, kas pagyti alkoholikui..

Esu baisi saldumynų mėgėja - juodas eko šokoladas (85 proc kakavos), nat.jogurtiniai ledai ir saldūs kukurūzai, tai didžiausios silpnybės blush2.gif Kasdieninės praktiškai. Kepinių nel.mėgstu, bet iš bado ir šuo žievę graužia biggrin.gif

Kvietinių miltų, produktų su glitimu ir soja praktiškai stengiuosi nevartoti.
Naudoju avižų, ryžių ir kukurūzų miltus (tik retai, nes kept iš jų - bjaurus reikalas ax.gif ). Ruginius miltus duonai, nors dabar kepu rečiau, dažniau perku paprastą, gryną ruginę duoną (bet su cukrumi rolleyes.gif ). Gryna ruginė ir be cukraus, kepta su raugu duona tikrai yra pardavime, pvz. "Rimi" ūkininkų skyrelyje.

Makaronus kokius, tai valgau tik ryžių ir kukurūzų (bet retai taip pat, nes tai sunkus maistas man).

Daugiausia turbūt suvartoju daržovių, vaisių ir žuvies. Žuviai jaučiu neapsakomą trauką, galiu valgyt valgyt ir valgyt doh.gif
Iš kruopų, tai tik grikiai einamiausi.

Jungiuos ne dėl svorio, kiek dėl bendros dvasios. Bet jei ką numesiu - nesiskųsiu, visad yra pora kg, kurių gali ir nebūti biggrin.gif
Atsakyti
Oho Rasma, šaunuolė, kaip matau pačios jau tos visas gyvenimo būdas, tiek daug nenaudingų produktų esi atsisakiusi! 4u.gif Kažkaip net smalsu pasidarė, komentare neminėjai mėsos nei prie atsisakytų, nei prie vartojamų produktų, kaip su ja tavo kasdienėje mityboje?

Na dėl saldžių kukurūzų, kaip ir pasiginčyčiau ar jie tokie jau blogi, nes jie saldūs patys iš saves, o ne pasaldinti papildomais dirbtiniais saldikliais ir cukrumi. Didžiąja jų blogybe laikyčiau nebent tai, kad jie yra konservuoti... Kaip žinia, daržovės naudingiausios šviežios, bet aš irgi labai labai juos mėgstu ir leidžiu sau, net ir šį mėnesį blush2.gif


Aš kažkada taip pat negalėjau įsivaizduoti, kaip galima gerti arbatą be cukraus, bet kažkada pamėginau per prievartą ir per kelias dienas pradėjau jausti malonumą ir atrasti visai kitokį arbatos skonį. Dabar net negaliu gerti arbatos su cukrum, tuomet atrodo, kad tik cukraus skonis jaučiasi, o arbatos skonis užgožtas. Linkiu taip pat ilgainiui pajausti tokį skonio suvokimą 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(me2zza @ 2014 11 04, 09:45)
Kažkaip net smalsu pasidarė, komentare neminėjai mėsos nei prie atsisakytų, nei prie vartojamų produktų, kaip su ja tavo kasdienėje mityboje?

Na dėl saldžių kukurūzų, kaip ir pasiginčyčiau ar jie tokie jau blogi, nes jie saldūs patys iš saves, o ne pasaldinti papildomais dirbtiniais saldikliais ir cukrumi. Didžiąja jų blogybe laikyčiau nebent tai, kad jie yra konservuoti..

Su mėsa tokie santykiai, kad aš jos jokios nemėgstu. Šeimai gaminu, bet jei galiu jos nevalgyti - nevalgysiu.
Bet jei pakliūsiu kur į restoraną, kur negalėsiu ir nebus galimybės susitikimo organizatorių iš anksto įspėti rinktis, tai ką dabar darysi - nemėgstu išskirtinio dėmesio savo personai prie stalo ax.gif

Kartais, bet tik kartais, jaučiu labai stiprią trauką rūkytiems lašiniams. O kadangi namie pastoviai turiu ančiuvių, tai ta trauka užmušama stovint prie šaldytuvo ir suryjant visą stiklainėlio turinį iškart be jokių ten garnyrų ir priedų doh.gif

Aš kalbu apie tuos kukurūzus, kur dėžutėse, vaikams - tie pūsti su cukrumi "Aha", "Chrustik" ir pan. (kur dar ir visokių skonių būna, pvz. pastaruoju metu kasdien su vaiku vieną dėžę suryjam citrinų skonio doh.gif ).

Tiesa, aš absoliučiai nieko nevalgau kas su kiaušiniais blush2.gif Tai kepiniai labai atkrenta vien dėl to ax.gif

Oi, su saldinta arbata pakraupinsiu..kad man mažiausiai 2 šaukštelių su kaupu reikia. Vienintelės arbatos kur dedu 1 šaukštelį ir pakenčiu gerdama - pankolių, melisų, čiobrelių..
Juoda arbatą išvis geriu labaistiprią, balintą su ožkos pienu ir 3 šaukšteliais cukraus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 11 04, 11:20)
Su mėsa tokie santykiai, kad aš jos jokios nemėgstu. Šeimai gaminu, bet jei galiu jos nevalgyti - nevalgysiu.

Aš kalbu apie tuos kukurūzus, kur dėžutėse, vaikams - tie pūsti su cukrumi "Aha", "Chrustik" ir pan. (kur dar ir visokių skonių būna, pvz. pastaruoju metu kasdien su vaiku vieną dėžę suryjam citrinų skonio doh.gif ).

Oi, su saldinta arbata pakraupinsiu..kad man mažiausiai 2 šaukštelių su kaupu reikia. Vienintelės arbatos kur dedu 1 šaukštelį ir pakenčiu gerdama - pankolių, melisų, čiobrelių..
Juoda arbatą išvis geriu labaistiprią, balintą su ožkos pienu ir 3 šaukšteliais cukraus blush2.gif


Na tiesiog, kaip ir begirti nežinau dėl tokio gyvenimo būdo, tiek visokių blogybių atsisakiusi esi. Manau tie du šaukšteliai su kaupu į arbatą, kuomet jie yra tik viena iš kelių ydų (jeigu ydai priskirtume minėtuosius kukurūzus), tai tikrai nieko tokio, kai visi kiti blogieji produktai nėra tavo mitybos racione. Na man tai dar toli toli iki tokio sveiko gyvenimo būdo...

Na o jeigu tas noras atsisakyti cukraus yra (bet kaip taip nepasilikti jokio pasilepinimo galimybės? doh.gif ), tai pradžiai gal patarčiau po truputi mažinti dedamo cukraus kiekį į arbatą, o ne taip kategoriškai nuo saldžios saldžios arbatos iki visai becukrės pereiti?
Atsakyti
Antra diena be saldumynų, jau abstinenacija pradeda kaulus laužyti. Kavą, arbatą jau daug metų geriu be cukraus, bet taip norisi ko nors saldaus, ypač po pietų. Gal kaip nors ištversiu, o po to bus tik lengviau ir lengviau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2014 11 04, 15:27)
Antra diena be saldumynų, jau abstinenacija pradeda kaulus laužyti. Kavą, arbatą jau daug metų geriu be cukraus, bet taip norisi ko nors saldaus, ypač po pietų. Gal kaip nors ištversiu, o po to bus tik lengviau ir lengviau.  smile.gif


Laikykis!
Manau labai motyvuotų susigalvotas koks nors saldus prizas, kuriuo save palepinsi po to abstinencijos mėnesio:)

Beje prieš kelias žinutes parašiau šokolado receptą, manau reiks išmėginti pasigaminti, kai jau visai nebegalėsiu tverti be saldumo smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Labai šauni tema, tik šiandien radau, tai gal nuo dabar priimsit ax.gif
Arbatą ir kavą senokai jau geriu be cukraus, kartais įsidedu šaukštelį medaus. Kaip tik bandau atsikratyt įpročio tai kokį sausainį, tai šokolado gabaliuką sugraužt. Duoną ir iki dabar stengiaus juodą valgyt, sau atskirai nusipirkdavau, šeimynai tai balta ir batonai labiau tinka. Geras laikas susilaikyt nuo visokių nereikalingybių visais atžvilgiais.

Šokolado receptas labai įdomus, bandysiu ir koleges vaišinsiu, jei pačiai patiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me2zza @ 2014 11 04, 14:33)
Laikykis!
Manau labai motyvuotų susigalvotas koks nors saldus prizas, kuriuo save palepinsi po to abstinencijos mėnesio:)

Beje prieš kelias žinutes parašiau šokolado receptą, manau reiks išmėginti pasigaminti, kai jau visai nebegalėsiu tverti be saldumo smile.gif


Ačiū už palaikymą, motyvuos mane geriausiai po 2 savaičių jubiliejus (ne mano), kai pasipuošusi pati sau patiksiu, nebereiks įtraukti pilvo, tikiuosi
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2014 11 04, 16:11)
Sveikos  4u.gif
Labai šauni tema, tik šiandien radau, tai gal nuo dabar priimsit  ax.gif

Šokolado receptas labai įdomus, bandysiu ir koleges vaišinsiu, jei pačiai patiks  biggrin.gif


Sveika prisijungus! Kiekviena pradeda, kada patogiausia ir kada moraliai subręsta šiam žingsniui smile.gif

Šokolado pati dar neragavau tokio, bet planuoju artimiausiu metu pasigaminti, gal savaitgalį pasilepinsime? ax.gif


Beje dar vienas rastas ir dar neišmėgintas receptukas, kuriuo galima pasinaudoti šį mėnesį toms, kurioms labai labai sunku be pasisaldinimo.

Veganiški ledai.

Reikės:
1 banano
medaus (arbatinis šaukštelis ar dar mažiau)
šiek tiek natūralios kakavos (nepilnas arbatinis šaukštelis)
riešutai

Gamyba:

Bananą sušaldome kameroje. Sušaldytą bananą "sublenderiuojame" kartu su medum ir kakava. Gausis patižusių ledų konsistencija. Ant viršaus pabarstome riešutais.


Na jau pradedu labai laukti savaitgalio ir įtarti, kad laukia saldi mini puota be cukraus ir saldiklių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(me2zza @ 2014 11 03, 22:59)
Gali mėginti keisti į klevų sirupą, jis natūraliai saldus, neturi dirbtinių saldiklių.
Papildyta:

Na aš tai atsisakiau būtent kvietinių miltų, nes jie nenaudingi žmogaus organizmui, turi daug glitimo yra kaloringi, o tarkime ruginiai, avižiniai ar grikių miltai netgi naudingi.
Nors ruginė duona, kuri parduodama parduotuvėse dažniausiai kepami iš 2/3 kvietinių ir tik 1/3 ruginių miltų, o visas etiketes perskaičius neradau ir tokios, kurioje nebūtų cukraus. Tad šiandien pirmą kartą gyvenime kepiau ruginę duoną, tik iš ruginių miltų ir žinoma be cukraus:)

Kitaip tariant kažko atsisakius, atradau naujų galimybių ir skanių patiekalų, tad jau net nebejaučiu silpnumo.. tik saldaus užkandžiavimo šiek tiek trūksta:)

Beje, draugė, kuri jau du kartus tokį iššūkį atlaikė ir kuri mane įkvėpė tam, pasidalino leistino natūralaus saldumyno receptu, cituoju :

"Šokolado receptas, kuris gelbėdavo, kai užpuldavo silpnumas:
saują datulių nuplikyti ir sutrinti su didoku minkštu avokadu iki košės, įdėti 3 sriubinius šaukštus kakavos miltelių (aišku ne Mix Fix, o tos karčios:-) na, ir skanaus. Gydytoja sakė, kad žiauriai sveika. neišsiplėsiu, kuo, tiesiog pamėginkit :-)"
Tai sakiau dar reiks pasiaiškint kuo ten taip jau sveika:)

Yra didesnėse parduotuvėse duona rugelis be cukraus ji duona rugelis
Atsakyti
Bent jau manęs tokie saldumynų receptai neįkvepia, jau geriau suvalgyti kelias datules arba tą patį bananą. Gal kam ir padės.
Atsakyti
oi, kaip sunkiai sekasi sad.gif PMS laikas _ saldumynai net vaidenasi. Laikausi, oi kaip laikausi. Bet vis sukramsnoju tai kelias datules, tai keletą džiovintų abrikosų. Žadėjau bandyti išsiversti su džiovintomis slyvomis ir mažais kiekiais, bet kol kas neišeina sad.gif

Pagal receptą tas šokoladas tikrai nebus labai saldus. Avokado skonis neutralus, truputį prigesins datulių saldumą, o kakavos milteliai kartoki - saldumą prigesins gerokai. Pabandysiu kada nors. Avokadą labai mėgstu smile.gif
Atsakyti