Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10

QUOTE(L'aurore @ 2014 11 02, 20:43)
nu, man tas kotas grindims ir kilimams tai gal mažiausiai reikalingas arba aš dar neįkirtau...

Kai iššvabruosi grindis ir kilimus, ateik susideklaruoti. Man aktualiausia, kaip valo laminatą.
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 02, 21:39)
bigsmile.gif tai gali traukt į sąrašą, Senis, jei reiks, gali ir mano kortele pasinaudot , tik švilptelkit mirksiukas.gif aha, dar kranus ir kriaukles  nuo kalkių super išvalė  schmoll.gif

tipo topšop? oj kad primerkta akim į juos žiūriu, nu bet jeigu tu sakai g.gif

QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 02, 21:39)
1. Jėtau, kaip tu gražiai moki  wub.gif Būtum diedas, atsiduočiau nedraugavus  ax.gif
2.. O man, durnei, viskas, ką rodo per TV šopus, neatrodo patikimai. Šitas irgi neatrodo doh.gif
3.  O kaži, būna tokių šluotų-šluosčių, kur pačios grindis išplauna? unsure.gif

1. gaila, mano nuokrypis kitas bigsmile.gif ale tavim, kaip super duper motera - žaviuosi. Tikrai kilogramas kitas, svarbu ant leižuvio neužsikraustytų - kitkam netrukdo mirksiukas.gif
2. drinks_cheers.gif vainom ir man. Krinona dar kažką panašaus turi, dar ir tipo lygina. eisiu pasidomėt
3. drinks_cheers.gif yra. Mano diedas. anas gali grįžt pavargęs, išgėręs ar sulaužyta koja - grindis vis tiek šiūruos. visa kita - nesvarbu, bet pas mumei nuo grindų valgyt galima lotuliukas.gif

QUOTE(L'aurore @ 2014 11 02, 21:43)
dabar laukia eilėj vonios plytelės...

vo čia lauksiu atsiliepimo irgi.
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2014 11 02, 21:14)
drinks_cheers.gif  yra. Mano diedas. anas gali grįžt pavargęs, išgėręs ar sulaužyta koja - grindis vis tiek šiūruos. visa kita - nesvarbu, bet pas mumei nuo grindų valgyt galima  lotuliukas.gif


Va čia tai nesusilaikiau bigsmile.gif paskolink savaitei, padarys kapitalinį grindų šiūravimą rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2014 11 02, 21:14)
Krinona dar kažką panašaus turi, dar ir tipo lygina. eisiu pasidomėt

Branginykai anie dideli unsure.gif
QUOTE(flesi @ 2014 11 02, 21:14)
  yra. Mano diedas. anas gali grįžt pavargęs, išgėręs ar sulaužyta koja - grindis vis tiek šiūruos.

Tu juk geriausia mano draugė, aniaaa... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2014 11 02, 22:23)
Va čia tai nesusilaikiau  bigsmile.gif  paskolink savaitei, padarys kapitalinį grindų šiūravimą  rolleyes.gif  lotuliukas.gif

bigsmile.gif o ką tu man duosi? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 02, 22:25)
Branginykai anie dideli  unsure.gif

Tu juk geriausia mano draugė, aniaaa...  rolleyes.gif

nu kad nelabai. pvz siurblį pirkau pas juos, net turguj gerokai brangiau. Grilį pirkau - jau tikrai atsipirko su visa kokybe. Kirpimo mašinėlę - profesionali už mėgėjo kainą...


nu draugė draugė, cool.gif tik diedais tai nelabai linkus dalintis, - maniškį ilgai labai atsirinkinėjau lotuliukas.gif bijau, kad nenusidėvėtų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2014 11 02, 20:20)
Turtle, tai visą glėbį balionų.  Laikykis, mergyt. Tfu tą slieką -tegu sau bolotiruojasi velniop. Tau padovanojo du nuostabius žmogeliukus, - išgyvensi be jo.

ošitąaną, ateik į mūsų facebuke grupę  ax.gif  ten irgi picų ir alaus reikia  mirksiukas.gif


Ačiū jums visoms, kad esat wub.gif
Aš protu suvokiu, kad man ans visai nereikalingas, kad tuos metus tik turėjau trečią vaiką doh.gif bet ta ateities nežinomybė, tos silpnumo akimirkos daro savo kartais unsure.gif Kam teko išgyventi skyrybas, kas padėjo? Kol kas nesakau artimiesiems, nes žinau, kad tada prasidės antras raundas doh.gif Mano mama tikrai nesusilaikys nepamokiusi, kaip gyventi reikia.... unsure.gif dar gerai bus, jei neatskris žento pamokyti lotuliukas.gif Na, bet kaip MBB sakė, šioje situacijoje daugiausia visi smerks jį. Už klaidas reikia mokėti, ania? biggrin.gif

A FB tai kaip ten vadinatės, brūkštelkit kas nors, kaip ten kur nors slaptai rasti jumi?

QUOTE(L'aurore @ 2014 11 02, 20:30)
kilimams, girndims išbandžiau tik kartą, langams dar nebandžiau, bet va sofai, markizėms, paltams, plytelėms tai jooo...patiko 


Aš paprastą mažutį turiu, man langams fainiausia

Tepaluota, gal Kalėdoms bent to robotuko kur siurbia automatiškai užsiprašyk? g.gif

QUOTE(flesi @ 2014 11 02, 21:14)
Mano diedas. anas gali grįžt pavargęs, išgėręs ar sulaužyta koja - grindis vis tiek šiūruos. visa kita - nesvarbu, bet pas mumei nuo grindų valgyt galima


blink.gif eik tu sau.... atrodė tiek daug apie gyvenimą jau žinojau, ale šito nebuvau dar girdėjus.... aš į eilę stoju biggrin.gif
nors man su pedantu būtų sunku gyventi, oi sunku turbūt.... pas mani amžina kūrybinė betvarkė. Žiūrėsim, kaip galiausiai baigsis, kai vieno daug prisidedančio elemento neliks cool.gif Bet dabar pas mane namuose kaip po karo - visas tris dienas vaikai daro ką nori. Žaislai visur, dulkės irgi doh.gif

Pasisverčiau, bet bijau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo turtle: 02 lapkričio 2014 - 21:50
QUOTE(turtle @ 2014 11 02, 22:46)
1. Aš protu suvokiu, kad man ans visai nereikalingas, kad tuos metus tik turėjau trečią vaiką  doh.gif bet ta ateities nežinomybė, tos silpnumo akimirkos daro savo kartais 
2. atrodė tiek daug apie gyvenimą jau žinojau, ale šito nebuvau dar girdėjus.... aš į eilę stoju  biggrin.gif
nors man su pedantu būtų sunku gyventi, oi sunku turbūt....
3. Pasisverčiau, bet bijau  cool.gif

1. tokius reikalus gydo tik laikas. Nepaskubinsi.
2. nu šiaip tai mes ne pedantai - greičiau atvirkščiai. Tik grindys švarios. bigsmile.gif Bet pedantų vyrų mūsų draugų tarpe... mažiausiai dešimt. doh.gif
3. nesisverk. Koks skirtumas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 02, 20:52)
Kai iššvabruosi grindis ir kilimus, ateik susideklaruoti. Man aktualiausia, kaip valo laminatą.

laminatą jau valiau, nu, ką aš žinau g.gif nu, švaru, nešlapia, tik visus kampus apeit su tuo kotu sudėtinga, vis tiek reik rankom dar ...aš su savo šluota greičiau prasieinu :)bet sakau, gal neįkirtau dar g.gif

QUOTE(flesi @ 2014 11 02, 21:14)
tipo topšop? oj kad primerkta akim į juos žiūriu, nu bet jeigu tu sakai g.gif

aš irgi biggrin.gif tik du daiktus iš jų esu pirkusi, vieną - Dormeo pagalvę dukrai, kuria ji labai patenkinta ir va dabar tą prietaisą, nu kol kas nesiskundžiu juo rolleyes.gif

Turtlei dar kartą 4u.gif viską pati turėsi išjaust, sprendimą priimt pati, ir artimiesiems pasakyk tada, kai būti pasiruošusi atlaikyt jų pamokymus/spaudimą 4u.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2014 11 02, 21:44)
nu kad nelabai. pvz siurblį pirkau pas juos, net turguj gerokai brangiau...

Nu tu bišk kitokius dalykus pirkai. Mes irgi profesionalią techniką pirkom, tai, palyginti su kitais, anie pobrangiai nori.
QUOTE(flesi @ 2014 11 02, 21:44)
nu draugė draugė,  cool.gif  tik diedais tai nelabai linkus dalintis

Pažadu, be grindų valymo, niekur ir niekam daugiau jo nenaudoti biggrin.gif
QUOTE(turtle @ 2014 11 02, 21:46)
Už klaidas reikia mokėti, ania?  biggrin.gif

Ne. Čia kažkas sugalvojo tokią nesąmonę savęs pateisinimui.
QUOTE(turtle @ 2014 11 02, 21:46)
A FB tai kaip ten vadinatės, brūkštelkit kas nors, kaip ten kur nors slaptai rasti jumi?

Pirm susidraugauk su kuria nors, tada prijungsim. Pati neprisijunsi, ten ypatingo slaptumo sobranijus mirksiukas.gif
QUOTE(turtle @ 2014 11 02, 21:46)
gal Kalėdoms bent to robotuko kur siurbia automatiškai užsiprašyk?  g.gif

Nereik man siurbiko schmoll.gif , vienas kilimas - dulkių surinkėjas pas mane troboj tik.
QUOTE(turtle @ 2014 11 02, 21:46)
Pasisverčiau, bet bijau  cool.gif

Nesisverk. Aš jau pasisvėriau ir pabijojau. Už visas cool.gif
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 03, 06:00)
laminatą jau valiau, nu, ką aš žinau  g.gif nu, švaru, nešlapia, tik visus kampus apeit su tuo kotu sudėtinga, vis tiek reik rankom dar ...aš su savo šluota greičiau prasieinu smile.gif

Tadu nereik man to stebuklo. Parodyk šluotą cool.gif
Atsakyti
Tepaluota, va toks kibiruks:
http://www.gerduva.l...s-profi-compact
va tokia šluota:
http://www.gerduva.l...du-sluota-profi
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 02, 19:25)

Tai kad mano stilius ne toks, neturėsiu prie ko nešiot


Tai tada viskas...neturėsi užburtų karolių.. Nors aš va pati irgi neturiu. matyt todėl ir mesulieknėju g.gif Na, pažiūrėsiu, kaip MN seksis, jeigu ką - skubos tvarka pasidarysiu ir sau biggrin.gif

QUOTE(flesi @ 2014 11 02, 21:14)


3.  drinks_cheers.gif  yra. Mano diedas. anas gali grįžt pavargęs, išgėręs ar sulaužyta koja - grindis vis tiek šiūruos. visa kita - nesvarbu, bet pas mumei nuo grindų valgyt galima  lotuliukas.gif
vo čia lauksiu atsiliepimo irgi.


jėėėėtus....koks pavydas apėmė... Pas mus atvirkščiai - aš nemėgstu nešvarių ir trupiniuotų grindų. Bet kai namie du vaikai, šuo, katė ir dar vyras - gan sudėtinga palaikyti tą mano norimą švarą bei tvarką, tai mokausi nematyti smile.gif

QUOTE(L'aurore @ 2014 11 03, 07:43)


Pas mane šluota panaši, tik be kibiriuko. Labai patinka. Jau kokie 5 metai naudoju. Ir vis galvoju, kad reiktų man kibiriuko tokio.

Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 03, 07:43)
va toks kibiruks:
va tokia šluota:

Turiu. nepatinka man unsure.gif
QUOTE(konfetti @ 2014 11 03, 08:33)
Tai tada viskas...neturėsi užburtų karolių..

Mane Meška užburs, pas aną dvigubo veikimo karoliai hihihi.gif
Atsakyti