Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimimo liudijimas

QUOTE(Mėlynakės-mama @ 2008 01 17, 12:01)
Sveiki
noriu paklausti ka ir kokiu dokumentu reikia vaiko gyv. vietos deklaravimui, jei  as esu priregistruota(ir gyvenu) tam bute kur be manes yra dar 2 buto savininkai(mes tryse esam buto savininkai). Tai ka reikia daryt tiems kitiems buto savininkams-ar rasyt leidima-prasyma leisti priregistruoti mano vaika siame bute. Bukit geri apsvieskite mane, nes atvaziuoje viena is buto savininkiu trumpam i LT, tai noriu greit sutvarkyti vaiko gyvenamosios vietos deklaracija(ir ar greit galima sutvarkyti dok.?)



Ir mane domina šis klausimas. Kokių tiksliai reikia dokumentų vaiko gyvenamosios vietos deklaravimui. Moteris, kas neseniai deklaravot seniūnijoje pagal nauja įsakymą - nuo 2007 liepos, atsiliepkit, papasakokit!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2008 01 21, 14:35)
turiu klausima:
as registruota pas tevus, (soc butas), vyras kitam mieste. Nei prie vieno is tevu negalim vaiko deklaruot gyvenamos vietos, o paso vikui verkiant reikia. Ka patarsit daryt? Kur ta vaika deklaruot? Gyvenam nuomuojamam buste.

Kiek esu girdėjusi,tai įmanoma iš savivaldybės gauti pažymą jog vaikas ar asmuo gyvena tam mieste ir tuomet turėtumėt viską susitvarkyt.Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE([LTU]Afre @ 2008 01 21, 21:16)
Kiek esu girdėjusi,tai įmanoma iš savivaldybės gauti pažymą jog vaikas ar asmuo gyvena tam mieste ir tuomet turėtumėt viską susitvarkyt.Sėkmės 4u.gif

wub.gif aciukas.
tai reik keliauti i savivaldybe?
Atsakyti
sveikos
QUOTE([LTU]Afre @ 2008 01 21, 20:16)
Kiek esu girdėjusi,tai įmanoma iš savivaldybės gauti pažymą jog vaikas ar asmuo gyvena tam mieste ir tuomet turėtumėt viską susitvarkyt.Sėkmės 4u.gif

turiu ta pacia problema, nuomojam troba Klp rajone, o tevai vieni pasvaly kiti Kaune... nei sis nei tas butu vaika ten registruoti... gal galima butu konkreciau, pas ka savivaldybej eit, nes ten tiek biurokratu ir kabinetu... negi is karto pas mera keliausi
aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(viketa @ 2008 01 21, 16:46)
Ir mane domina šis klausimas. Kokių tiksliai reikia dokumentų vaiko gyvenamosios vietos deklaravimui.  Moteris, kas neseniai deklaravot seniūnijoje pagal nauja įsakymą - nuo 2007 liepos, atsiliepkit, papasakokit!!! 4u.gif


Deklaravom pries menesi. Reikia vaiko gimimo dokumento, tevu dokumento ir buto savininko sutikimo (savininkas ejo kartu su mumis, turi tureti buto nuosavybes dokumentus).
Atsakyti
turiu klausima. gal zinot-
as registruota senam tevu bute visai kitam lietuvos gale nei vilnius. vaiko tetis gyvena nuomojamam bute, mes taipogi (buto savininkas nesutinka priregistruoti vaiko prie jo butio ar kazka deklaruoti).
jei mes busim priregistruotos prie kazkurios savivaldybes, ar savivaldybe moketu tuos pinigelius.
ir ar bus galima po to kazkaip is tos savivaldybes isregistruoti save ir vaika?
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2008 01 21, 15:35)
turiu klausima:
as registruota pas tevus, (soc butas), vyras kitam mieste. Nei prie vieno is tevu negalim vaiko deklaruot gyvenamos vietos, o paso vikui verkiant reikia. Ka patarsit daryt? Kur ta vaika deklaruot? Gyvenam nuomuojamam buste.


nesuprantu, o kodel negalit deklaruot vaiko ten kur esat bent vienas registruotas unsure.gif tevai priestarauja ???

QUOTE(viketa @ 2008 01 21, 16:46)
Ir mane domina šis klausimas. Kokių tiksliai reikia dokumentų vaiko gyvenamosios vietos deklaravimui.  Moteris, kas neseniai deklaravot seniūnijoje pagal nauja įsakymą - nuo 2007 liepos, atsiliepkit, papasakokit!!! 4u.gif


buto savininko kartu su buto nuosavybes dokumentais ir asmens dokumentu, vaiko gimimo liudijimo, vieno is tevu asmens dokumento, ir aisko pacio tevo smile.gif
Atsakyti
Kaip jis yra tvarkomas, kokiu momentu visi dokumentai vaikeliui tvarkomi? ar butinai reikia abieju teveliu tam kad isduotu liudijima??
Atsakyti
ar reikia abieju teveliu taj nzn nepamenu, na bet mes kartu ejom, o popieriu jokiu nereikia tik lapeli is gimdymo namu turejo israsyti metrikacijos biuruj, aiskuj pasai tevu turi buti ir santuokos liudijimas jei yra, o jei nera tada tevelis tures parasyti kad pripazysta tevyste ir nunesti pasirasyti notaruj, na manau nueik i metrikacijos biura ir ten viska issamiai tau paaiskins...
Atsakyti
Reikia pazymos apie vaiko gimima, kuria isduoda gimdymo namuose, santuokos liudijimo, abieju teveliu pasu. Uztenka vienam teveliui nuvaziuoti i metrikacijos skyriu. Tik noriu perspet kad jis nedirba pirmadieni. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agneta7 @ 2009 01 07, 14:35)
Reikia pazymos apie vaiko gimima, kuria isduoda gimdymo namuose, santuokos liudijimo, abieju teveliu pasu. Uztenka vienam teveliui nuvaziuoti i metrikacijos skyriu. Tik noriu perspet kad jis nedirba pirmadieni. smile.gif


Taip , teisingai. Galiu pasakyt, kad mums labai greitai isdave, nebuvo jokiu problemu, nereikejo laukti.
Ir dar: reik varda jau but sugalvojus butinai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nes tikrai paklaus biggrin.gif

Atsakyti
aciu jums=) o tai kada duodamas vaikeliui vardas? tame metrikacijos skyriuje ar ligoninei?
Atsakyti