Įkraunama...
Įkraunama...

Lotynų Amerikos serialai

QUOTE(ermik @ 2014 08 19, 14:57)
Dabar jų kanale nėra nieko. Užblokavo. O tokios įdomios serijos... blink.gif Reik kažkur kitur ieškoti...

Tai youtubes paieskoje isivesk cosita linda capitulo 118 ir ismes. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorina21 @ 2014 07 08, 23:35)
Na va,peržiūrėjau visas kiek kol kas yra serijas La Malquerida.Iš pradžių kai tik pradėjau žiūrėti tikrai nemaniau kad užkabins,ne itin mėgstu Victorią Ruffo (dėl nuolatinio jos žliumbimo serialuose).Bet visgi užkibau.Jei tokia istorija nutiktų realiame gyvenime tikrai niekada nė už ką to nepalaikyčiau ir nepritarčiau.Nu bet čia žiūriu,ir gražiai man žiūrisi Esteban su Acacia,vis laukiu kada ir kaip čia kas bus,nejau tikrai kažkas tarp jų įvyks...Ir dar man labai įdomu su kuria gi motina ar dukra Esteban pabaigoje liks?Beje Ruffo čia (bent kol kas) beveik neverkia,tai jau pliusas.Christian Meier kaip visada tobulas,tos jo veido išraiškos,žavesys,paprastumas varo iš proto smile.gif .Ariadne Diaz taip pat patiko,pirmą kartą ją mačiau telenovelėje,ir likau sužavėta.Mane de la Parra mano manymu kažko čia trūksta,kažkaip neįtikina manęs jo scenos su Acacia...O štai German ir Alejandra...mmmm....super žiūrisi smile.gif .Ar yra dar žiūrinčių?Labai prašau išreikšti savo mintis 4u.gif

Per TV3 mačiau anonsą. Nuo rugsėjo 1 d., 16 val (jei gerai nuklausiau) rodys thumbup.gif Išvertė "Nemylima"
Atsakyti
QUOTE(daivak30 @ 2014 08 21, 08:53)
Per TV3 mačiau anonsą. Nuo rugsėjo 1 d., 16 val (jei gerai nuklausiau) rodys  thumbup.gif  Išvertė "Nemylima"

Jei tai tiesa tai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 08 21, 15:44)
Jei tai tiesa tai super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


zinot orig pavadinima? smile.gif noretusi paziuret, koks cia bus, kas vaidins ir pan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2014 08 23, 15:52)
zinot orig pavadinima? smile.gif noretusi paziuret, koks cia bus, kas vaidins ir pan smile.gif

La Malquerida. Su Victoria Ruffo, Adriane Diaz ir Christian Meier.
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 08 23, 17:15)
La Malquerida. Su Victoria Ruffo, Adriane Diaz ir Christian Meier.

Mejeras labai patinka, nu bet Rufo kaip nemegstu..
jus jau ziurejot si, neblogas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2014 08 23, 16:30)
Mejeras labai patinka, nu bet Rufo kaip nemegstu..
jus jau ziurejot si, neblogas? smile.gif

As ji ispaniskai ziuriu, jau 60seriju perziurejau thumbup.gif
Sie du serialai kuriuos dabar nupirko TV3 yra vieni geresniu nauju televisos telenoveliu. mirksiukas.gif
O sioje telenoveleje man Christian Meier personazas nervina. unsure.gif Kazkaip ir Cositoje lindoje jo personazas durnokas buvo, o galima sakyt tik del jo ziurejau ta visa telenovele. biggrin.gif
Atsakyti
[quote=DG*,2014 08 23, 19:56]
As ji ispaniskai ziuriu, jau 60seriju perziurejau thumbup.gif
Sie du serialai kuriuos dabar nupirko TV3 yra vieni geresniu nauju televisos telenoveliu. mirksiukas.gif
O sioje telenoveleje man Christian Meier personazas nervina. unsure.gif Kazkaip ir Cositoje lindoje jo personazas durnokas buvo, o galima sakyt tik del jo ziurejau ta visa telenovele. biggrin.gif


Cosita linda Ch. Meier vaidmuo man labiau patiko. La Malquridoje labiausiai patinka German ir Ale.
Atsakyti
Abu serijalai,kuriuos nuo rugsėjo rodoTV3-super.Labai gerus atsiliepimus skaičiau apie Aistrų spalvas,ne blogesnius ir apie Nemylimąją...Pirmajam serijalui tur būt prisireiks "prigulnesnio"žūrėjimo,ne tik kaip fonui...
Atsakyti
TV3 nudziugino nupirkdami dvi tokias geras telenoveles, bet ka tik padare, bent jau man nesuprantama dalyka, tai nuo siandien Aistros spalvas rodys 11h biggrin.gif

Kalbant apie naujas rugsejo pabaigoje startuos dvi naujos Telemundo telenoveles tai yra 23d Senora Acero su Blanca Soto ir Andres Palacios pagrindiniuose vaidmenyse. Ir Los Miserables su Aracely Arambula 30d.
Gal bus ziurinciu sias naujas telenoveles. 4u.gif
Atsakyti
I Los Miserables planuoju uzmest aki, tik bijau, kad bus labai jau tradicine, pagrindine veikeja nuteista uz tai, ko nepadare...Tikiuos, Telemundo savo puslapy dar deda telenoveliu serijas?
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2014 09 18, 15:01)
I Los Miserables planuoju uzmest aki, tik bijau, kad bus labai jau tradicine, pagrindine veikeja nuteista uz tai, ko nepadare...Tikiuos, Telemundo savo puslapy dar deda telenoveliu serijas?

nežinau,,,man Aracela labai labai ....reiks bandyt pažiūrėti
Atsakyti