Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingas amžius (Muhteşem Yüzyıl), Nuo rugsėjo 7

O aš nemėgstu Hiurem nuo pat pirmos serijos ji man nepatiko taip ir nepakeičiau nuomonės apie ją.
Atsakyti
Turėtų būt sunku žiūrėt filmą, kuomet pagrindinis veikėjas nepatinka rolleyes.gif


Man Ibrahimas su Hatidže labai patiko pradžioj filmo. Ta jų meilė wub.gif Tie smuiko garsai wub.gif
Ibrahimas man sumenko akyse, kuomet su Nigar susimetė. O į Hatidže i vis negaliu žiūrėt nuo to momento, kuomet ji nusižengė savo principams ir išdidumui beigi savigarbai. Pasiliko su Ibrahimu vien tam, kad Hiurem atkeršytų doh.gif Ir kas svarbiausia, keršino todėl, kad ta tiesą pasakė doh.gif Negaliu pakęst tokių kvailų bobų cool.gif Čia gal labiau mano asmeniniai įsitikinimai 4u.gif

O Hiurem seniau labiausiai nervindavo, kai nuėjus pas Sultoną nesamones kliedėdavo doh.gif Tiesą pasakius esu ne kartą kitą kanalą perjungus tose vietosse, nes negaliu žiūrėt tų kliedesių lotuliukas.gif Dabar gal pripratau, arba protingiau kliedi.


Dar Ibrahimas. Kai Sultonas komoj gulėjo, jis Mahidevran pasakė, kad aš padarysiu viską, kad Mustafą būtų soste. Tai reikėtų suprasti, kad visi kiti princai būtų nužudyti. Tad nėra jis šventa avelė, neliečiantis Hiurem vaikų. Sakykim žiūrint iš tų laikų prizmės, aš lygiai taip pat turbūt bandyčiau Mustafą galą padaryt, kad tik mano vaikas soste atsidurtų unsure.gif Manau tikrovėje ta pati Mahidevran irgi taip elgėsi, tik filme amžinai Hiurem "blogietė" doh.gif Tais laikais be išimčių visais būdais bandė vienos kitų vaikus išžudyt.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 06 22, 07:29)
Ką blogo Hatidže'i padarė Hiurem??? Apartt to, kad Ibrahimą bandė nužudyti? Pakolkas tai vienintelis dalykas. Kai buvo pati pradžia meilės, tai Hiurem ir nuo Validė Hatidžės uodegą išsuko, ir vaiką jos igelbėjo, ir ne kartą psichologikai padėjus, kai ta vis palūžta.O tai, kad apie Nigar ir Ibrahimo santykius pasakė, tai manau tikrai nelogiškai užsisėdo ant Hiurem. Nes visa nesantaikai ir prasidėjo tarp jų nuo to.


100 proc drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Man Hatidže iš pradžių tokia fainuolė buvo, bet vėlesnėse serijose visai "pagedo"....


QUOTE(Alekto @ 2014 06 22, 19:35)
Tiek, kiek Ibrahimas pridirbęs Hiurem bei pasikėsinęs į jos gyvybę, tai tik gėlytes atgalios gauna nuo Hiurem.

Aš laukiu nesulaukiu kol Ibrahimo neliks cool.gif Man jis pasipūtęs arogantiškas šunsnukis cool.gif


Man irgi- toks jau asaba, kad... doh.gif

Bet vėl gi įžvelgiu scenaristų norą kitatikį parodyti, kaip šiukšlę...tiek Hiurem buvo kitatikė, tiek Ibrahimas (TEo)..jie gi atsivertėliai...ir seriale pateikti visgi ne pačiais geriausiais žmonėmis.


QUOTE(Gitatuka @ 2014 06 22, 21:10)
4u.gif
Trečią kart žiūriu šį serialą. Ir daug naujų detalių pamatau. Beje, rusų kalba man labiau veža, nei lietuviškai. Kažkaip neiškalbingai išverčia. Taip man patinka šis sultoniškas gyvenimas, jog nusipirkau vėrinį, auskarus ir apyrankę (teminiui vakarėliui), kaip pas Sach sultan. Reikia ir karūnos, bet labai daug kainuoja ebay. Ieškau Mika Waltari knygos Mikaelis, sultono tarnas. Norisi nusipirkt, o ne iš bibliotekos paimti. O, Hiurem, tokia malačius. Kaip pasikeitė aktorė, pora serijų normaliai negalėjau žiūrėt, po to pripratau.

Gero žiūrėjimo  mirksiukas.gif


thumbup.gif ..o aš saviškio paprašiau, kad barzdos nesiskustų..tai tuoj sultoną 'pavys".... lotuliukas.gif


Atsakyti
O man nekiek netrukdo žiūrėti, nors ir nepatinka pagrindinė veikėja tongue.gif Nuostabi muzika, drabužiai, tradicijos, viskas taip nekasdieniška, autentiška, tikra rytietiška pasaka wub.gif O Hiurem šiaip ar taip laukia liūdnas likimas, vaikus praras, o į sostą sėdęs visai imperijai gėdą padarė ir įsirašė į istoriją kaip labiausiai netikęs valdovas, taigi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 06 23, 08:35)
Man irgi- toks jau asaba, kad... doh.gif

Bet vėl gi įžvelgiu scenaristų norą kitatikį parodyti, kaip šiukšlę...tiek Hiurem buvo kitatikė, tiek Ibrahimas (TEo)..jie gi atsivertėliai...ir seriale pateikti visgi ne pačiais geriausiais žmonėmis.
thumbup.gif ..o aš saviškio paprašiau, kad barzdos nesiskustų..tai tuoj sultoną 'pavys".... lotuliukas.gif

nu žinokit, kad ne scenaritų čia tas išmyslas dėl Ibrahimo galo, kiek pamenu skaičiau, kad iš tikro paskutinis lašas buvo kažkoks atsiradęs dokumentas, kur Ibrahimas save už sultoną pristato. taip pat Suleimans gaudavo žinių apie jo labai didelį kyšininkavimą. tai yra išlikę aprašymai, kai po Ibrahimo mirties buvo konfiskuojamas jo turtas, ten vardinami daiktai, dvarai, auksto ir brangakemnių kiekiai, žirgai - tokie nesveikai didžiuliai skaičiai, kad viršijo imperijos biudžetą, ir gal ne vieną kartą.
dėl Chiurrem, tai taip, sutinku, kad žymiai pablogintas jos įvaizdis, nei turėtų būti pagal jos įtaką, pagal gerus darbus padarytus visuomenei. ir Suleimano įvaizdis nukentėjo, neparodytas jis čia kaip labai protingas valdovas, o kaip intrigantės bobos klausantis skystablauzdis
Atsakyti
Jau berods ketvirta tema pradeta, o viskas vel tas pats per ta pati biggrin.gif amzinas lyginimas Hiurem tokia ir tokia, Mahidevran tokia ir tokia biggrin.gif
Man idomu kaip patys turkai vertina si seriala ir jame vaizduojama Hiurem g.gif Nes ji cia vaizduojama manau tikrai gana iskreiptai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubbleghost: 23 birželio 2014 - 09:58
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 06 23, 10:46)
Jau berods ketvirta tema pradeta, o viskas vel tas pats per ta pati  biggrin.gif amzinas lyginimas Hiurem tokia ir tokia, Mahidevran tokia ir tokia  biggrin.gif 
Man idomu kaip patys turkai vertina si seriala ir jame vaizduojama Hiurem g.gif Nes ji cia vaizduojama manau tikrai gana iskreiptai  g.gif

Čia toks straipsniukas apie seriala ir turikijos reakcijas. straipsnis
Nors ne karta teko skaityti, kad šis serialas piktina turkus, dėl istorijos neatitikimo ir dėl kitų dalyku.
Atsakyti
Bet ta Sah tai matosi tokia ne is kelmo spirta, su savo nuomone, nenutyli ka galvoja, ne veltui ir nebendravo Hatidze su ja, nes nelystu i subine jau , kaip kitos jai lenda. Tokia ji man intrigante atrodo, kaip pries Hiurem - sypsojosi, graziu zodziu minejo, o va pasirodo kokia tikroji jos nuomone doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 06 23, 10:46)

Man idomu kaip patys turkai vertina si seriala ir jame vaizduojama Hiurem g.gif Nes ji cia vaizduojama manau tikrai gana iskreiptai  g.gif

Kitoje temoje idejau keliu istoriku nuomone:
http://www.supermama...?...698&st=130#
Atsakyti
Aš visgi nesupratau, kodėl to Korano nei Hiurem, nei Ibrahimas neėmė?
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 06 23, 23:03)
Bet ta Sah tai matosi tokia ne is kelmo spirta, su savo nuomone, nenutyli ka galvoja, ne veltui ir nebendravo Hatidze su ja, nes nelystu i subine jau , kaip kitos jai lenda. Tokia  ji man  intrigante atrodo, kaip pries Hiurem  - sypsojosi, graziu zodziu minejo, o va pasirodo kokia tikroji jos nuomone doh.gif

ne iskelmo, bet hiurem sutvarkys ir ja, kaip ji besispardytu
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2014 06 24, 10:01)
ne iskelmo, bet hiurem sutvarkys ir ja, kaip ji besispardytu


saunuole clap_1.gif clap_1.gif
Papildyta:
QUOTE(Reginok @ 2014 06 23, 22:17)
Kitoje temoje idejau keliu istoriku nuomone:
http://www.supermama...?...698&st=130#


"Таким образом, информация, предоставленная нам в этом фильме, не дает нам возможности правильно понять и оценить нашу историю, и испытать чувство гордости за наше героическое прошлое. "

"Мы ценили их за те деяния, который они оставили после себя. Фонтаны и Дома для бедных, построенные Хюррем Султан в Иерусалиме, до сих функционируют на благотворительной основе. Как же жаль, что такая великая женщина в «Великолепном веке» представлена как «Ведьма Хюррем», истеричка и интриганка!»"

thumbup.gif thumbup.gif idomu kokia scenaristu nuomone, kai taip istorikai juos kritikuoja, del faktu neatitikimo g.gif
Atsakyti