Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingas amžius (Muhteşem Yüzyıl), Nuo rugsėjo 7

Tai, kad nemažai dabartinių vyrų laiko save pasaulio valdovais irnesakyk.gif Ir žmonos jiems kaip tarnaitės, ir meilužių turi vos ne kaip hareme biggrin.gif Ten dar bent Sultonas savo moterų nemušė ir tai buvo nepagarba, o šiais laikais kas vyksta..... Realiai beveik viskas tas pats, tik dar agresyviau nei anuomet.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 09 17, 09:40)
Tai, kad nemažai dabartinių vyrų laiko save pasaulio valdovais irnesakyk.gif Ir žmonos jiems kaip tarnaitės, ir meilužių turi vos ne kaip hareme biggrin.gif Ten dar bent Sultonas savo moterų nemušė ir tai buvo nepagarba, o šiais laikais kas vyksta..... Realiai beveik viskas tas pats, tik dar agresyviau nei anuomet.

Yra tiesos tikrai, kad yra.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 09 17, 08:40)
Tai, kad nemažai dabartinių vyrų laiko save pasaulio valdovais irnesakyk.gif Ir žmonos jiems kaip tarnaitės, ir meilužių turi vos ne kaip hareme biggrin.gif Ten dar bent Sultonas savo moterų nemušė ir tai buvo nepagarba, o šiais laikais kas vyksta..... Realiai beveik viskas tas pats, tik dar agresyviau nei anuomet.

ne tik, kad nemuse, bet dar ir islaike. Ir ne vien duonos su vandeniu dave. Ir issilavinima suteike. O dabar zmonos ir meiluzes pacios sau turi uzsidirbt, kad gyvent turetu is ko.
Atsakyti
Manau, šiokių tokių diskusijų dar bus, tai sukursiu naują temą 4u.gif
Atsakyti
O gal galite man kas nors paaiškinti, kodėl taip visi sujudo, išsigando, kad princas Mustafa išsiunčiamas į kitą provinciją, arčiau persijos sienos ir etc. Žodžiu, kuo toliau nuo sultono ir jo sostinės.

Mustafa net pats pasakė: rojus baigėsi, iškeliauju į pragarą.

Bet jei jis karingas ir drąsus- tai ko čia dabar virkauti. Tikri vyrai gi visada verždavosi, ten kur grėsmė, sunkumai, iššūkiai. Bajezitas nors ir jaunas į žygį slapčia išėjo... Mustafa irgi dejavo, kad jo į kažkurį žygį neėmė.. Suprantu, kad grėsmė dėl gyvybės. Bet juk ir mūšiuose grėsmė yra...
Atsakyti
Mano supratimu, tai Manisa yra arciausiai sostines ir jei netycia mirus Sultonui is jos greiciausiai atzygiyotu i sostine ir uzimtu sosta. Plius gi Suleimanas is Manisos zenge i sosta, tai ir tikimasi ia ten jau tiesiai sostan patekti.
Atsiprasau,kad su klaidom ir nelietuviskai,bet daug vargo su telefonu rasyt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alekto: 17 rugsėjo 2014 - 10:17
Visai cia ne del gresmes, ne del paties saugumo. Del atstumo. Kuo arciau sosto, tuo didesne tikimybe ji uzimti. Kai mirs sultonas, kuris bus Manisoj spes pirmas uzimt sosta, o kiti princai bus nuzudyti. Mustafai jau bus per toli, tai leks jo galva (ar pasmaugs g.gif ). Cia kaip ir mirties nuosprendis skaitosi. Bet..... tikiu, kad ir tie dar visai jaunuciai princai, kuriuos sultonas irgi isskirste, tai irgi zino, kad jiems sansu uzimt sosta kaip ir nera.... blink.gif
Atsakyti
ai mane tai nervuoja Mustafa su Mahi , kad isivaizduoja, kad tik jis vienas cia turi teise but Manisoj, gi 5 sunus sultonas turi, ne viena, kuo kiti prastesni, kad negali but geresni uz ji, jau kai Mehmeta paskyre i Amasija ar kur ten, tai sveikino, o kai pati ten issiunte, tai jau viskas pragaras, tai taip ir myli ta broli...
Atsakyti
QUOTE(Hiurem @ 2014 09 17, 11:45)
ai mane tai nervuoja Mustafa su Mahi , kad isivaizduoja, kad tik jis vienas cia turi teise but Manisoj, gi 5 sunus sultonas turi, ne viena, kuo kiti prastesni, kad negali but geresni uz ji, jau kai Mehmeta paskyre i Amasija ar kur ten, tai sveikino, o kai pati ten issiunte, tai jau viskas  pragaras, tai taip ir myli ta broli...

Puikei pasakyta. drinks_cheers.gif Man irgi tas kliuvo. Va, Mustafa jau ištremtas pasijuto, kad i Amasija, o jei jau Mehmedas į Amasija, tai čia normalei.
Dar kas eilini syk erzina, kiek ten Hiurem be prisidėjo ir kaip be kaltintu, Mehmedo kaltės irgi yra. Jam ir patarėjai visi aplink sako, nedaryk to nedaryk ano, o jis vis tiek savo.. Bet kaip visad, kalta Hiurem.
Net kaip prisidirbo Sahuban vyrelis ir ištrėmė, vis tiek kalta Hiurem paliko. doh.gif
Papildyta:
Tarp kitko, įdomumo dėlei wikipedijoje paskaičiau, kad Sehezade Mehmedas susituoke su Sah dukra Esmahan ir net vaikelio susilaukė, įdomu ar tai tiesa. g.gif nes seriale, apie Esmahan jausmus užsimenama, bet apie vestuvias lyg ne.
Atsakyti
as cia jau pasimeciau istorijos vingrybese, vieni sako, kad sosta uzims tas kuris pirmas atzygiuos ir uzims sultono rumus po sultono mirties, kiti sako, kad niekas nieko neuziminejo ir i sosta pats sultonas skirdavo ipedini, tai kaip yra istikruju? g.gif Gal ta Manisa tieisog laikoma kaip ir jau sultono ipedinio miestu, todel taip visu isaukstintam Mustafai tai prilygsta lyg mirties nuosprendziui g.gif

Man labai keista buvo visu pavaldiniu toks pasakymas, mums vienintelis ipedinis yra Mustafa, niekaip nesuprantu kuo jis ypatingas uz kitus sultono vaikus, man Mehmetas su Bajezitu isvis lygus jam, Bajezitas man netgi vienas verciausiu i sosta, o vat visiem tik Mustafa, mastau, gal cia del to, kad kitu vaiku mama Hiurem, ir kadangi ji jau cia filme vaizduojama piktaja ragana, tai ir raganos vaiku niekas nemegsta biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti