Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXVII Tema)

QUOTE(sena pažįstama @ 2014 06 25, 13:31)
Vakar pradejom ziureti "Pliaz"
http://www.seasonvar...686-Plyazh.html
Panasus i "Pasecnika" toc, toc drinks_cheers.gif
Vienai bylai-dvi serijos, irgi su humoru tie policininkai parodyti thumbup.gif

Jeeeeega thumbup.gif Ateis laikas ir jam ax.gif
Atsakyti
Visgi imk 4u.gif 4u.gif 4u.gif buna dienu.....
pas mane dabar toks periodas-kad nei matyt,nei bendraut su nieko nesinori,is namu iseinu tik todel-kad reikia...

Paziurejau В спорте только девушки,patiko thumbup.gif linksmas,nuotaikngas,super.
http://kinozal.tv/de....php?id=1207930
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 06 25, 18:22)
antipatija,Anatolijui Zuravliovui,man jis tame filme toks slykstus,bjaurus user posted image


Tai kad ir realybėjė šlykštus doh.gif Draugė laukė po spektaklio prie služebkos Žaliaakio, išlindo Žuravliovas ir gašlūniškai pradėjo teirautis, ko tokia graži ir tokia liūdna mergina čia laukia, ar kartais ne jo? doh.gif lotuliukas.gif Girdėjau savo ausimis ir mačiau savo akimis bigsmile.gif Ir nelabai norėjo atstoti bigsmile.gif
Atsakyti
Ramsiau,negadink vaizdo biggrin.gif

geriau,maziau zinoti,kokie jie ten istikruju irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2014 06 25, 19:26)
Jeeeeega  thumbup.gif Ateis laikas ir jam  ax.gif

Paziurejau 3 ir 4 serija "Pliazo"-nu ne, vis tik silpnesnis, nei "Pasecnikas". blush2.gif Lekstoka tokia byla, pritempta, nenaturali. Ziuresiu, jei 5-6 serijoj nepasitaisys-mesiu lauk devil.gif

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 06 25, 19:39)
pas mane dabar toks periodas-kad nei matyt,nei bendraut su nieko nesinori,is namu iseinu tik todel-kad reikia...

Paziurejau В спорте только девушки,patiko thumbup.gif linksmas,nuotaikngas,super.
http://kinozal.tv/de....php?id=1207930

O kas tau nutiko? unsure.gif
"Sporte tik merginos"-irgi labai patiko, zvengem smagiai, o ir aktoriai pazistami, charizmatiski thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 25 birželio 2014 - 20:10
QUOTE(Nanita @ 2014 06 25, 20:09)
Ramsiau,negadink vaizdo  biggrin.gif

geriau,maziau zinoti,kokie jie ten istikruju  irnesakyk.gif

Gerai, nebūsiu lotuliukas.gif Kitaip sakant, небуду)))))))
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 06 25, 21:09)
Paziurejau 3 ir 4 serija "Pliazo"-nu ne, vis tik silpnesnis, nei "Pasecnikas". blush2.gif Lekstoka tokia byla, pritempta, nenaturali. Ziuresiu, jei 5-6 serijoj nepasitaisys-mesiu lauk devil.gif 

O kas tau nutiko? unsure.gif
"Sporte tik merginos"-irgi labai patiko, zvengem smagiai, o ir aktoriai pazistami, charizmatiski thumbup.gif

unsure.gif nu va,o as jau pradejau ziureti,bent jau is pirmu 2 seriju-tai prisijuokiau lotuliukas.gif ypac kur rinkosi ginklus,kad pagauti nusikaltelius lotuliukas.gif nors Pasechniko man neprimine,gal del to,kad cia pliazas,o ten viskas kaime buvo,kaime kazkaip patraukliau smile.gif

cia as stresuoju labai,praeita savaite susiduriau su ilgapirsciais,apvoge..... o dar labai stresuoju del operacijos,zinau,kad po operacijos nesugebesiu vaikscioti,vairuoti,baisu,kaip as viena susitvarkysiu su 3 vaikais,baisu,kad reabilitacija labai ilgai,6 men. labai tikiosi,kad bent jau iki rugsejo galesiu vairuoti ir nors kazkiek vaikscioti...tai vat ir nerandu sau vietos....
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 06 25, 21:26)
unsure.gif nu va,o as jau pradejau ziureti,bent jau is pirmu 2 seriju-tai prisijuokiau lotuliukas.gif ypac kur rinkosi ginklus,kad pagauti nusikaltelius lotuliukas.gif nors Pasechniko man neprimine,gal del to,kad cia pliazas,o ten viskas kaime buvo,kaime kazkaip patraukliau smile.gif

cia as stresuoju labai,praeita savaite susiduriau su ilgapirsciais,apvoge..... o dar labai stresuoju del operacijos,zinau,kad po operacijos nesugebesiu vaikscioti,vairuoti,baisu,kaip as viena susitvarkysiu su 3 vaikais,baisu,kad reabilitacija labai ilgai,6 men. labai tikiosi,kad bent jau iki rugsejo galesiu vairuoti ir nors kazkiek vaikscioti...tai vat ir nerandu sau vietos....

Nu ziurek ir tu-gal tau patiks, vis tik zmones esam skirtingi drinks_cheers.gif Nes pirmos serijos ir mums smagiai praejo, greitai taip, su geru ukrainietisku jumoru, net "Svotus" kazkuom primine biggrin.gif

Kaip nesmagu del vagystes. Ot parazitai gun_bandana.gif: Zinau, ka reiskia buti apvogtai doh.gif Pernai man ilgapirsciai soda iskase, puse hektaro apsodinusi buvau avietem, j.serbentais, gervuogem, vynuogem,vysniom, jprst, nesikeikiant, po vienos nakties atsikeliam-puse sodo ner, net akimis patiketi negalejom blink.gif
O kokia operacija? Jei stuburo, tai nesijaudink, daugiau prigasdinti ligoniai, nei realiai yra is tikruju drinks_cheers.gif Mano tevas po jos vaiksciojo jau kita diena. Tiesa, sedeti negalejo, is lovos lipdavo keturiom, bet taip buvo tik menesi koki, paskui net po statybas dirbo, tipo, reabilitavosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 06 25, 21:26)

Ujei, laikykis console.gif Sveikata - svarbiausia 4u.gif , o visa kita - užsimirš cool.gif Znajiem, plavali...
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 06 25, 21:34)
Kaip nesmagu del vagystes. Ot parazitai gun_bandana.gif

O kokia operacija?


tikrai parazitai drinks_cheers.gif mane jau ne pirma karta verysad.gif viena karta narkomanas su peiliu ateme rankinuka,bet ji pagavo ir pasodino,kita karta man nesciaj su didziuliu pilvu is rankos pinigus pavoge,dabar jau trecias kartas verysad.gif

man operuos koja,priekinio kryzminio raiscio plysimas.Operacija atrodo nesunki,bet ta raisti tvirtins sraigtais,na ir kiek skaiciau zmones sunkiai atsigauna,pirmi menesiai ypac sunkus,koja reikia labai saugoti ir tp.
Jau nusipirkau ramentus,bintus,dar kazkoki apklota reikia pirkti,sraigtus irgi perku pati....
cia trauma dar nuo rudens,kai su gipsu buvau.
..
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 06 25, 18:22)
Ziuriu Пасечника,nium net labai patinka.Uzkabino,ant grecio darai darbus,kad tik greiciau atsisedus,ziureti toliau.
As ir anksciau ji Kinozele buvau uzmacius bet po filmo Всё будет хорошо
Aš jį pamenu irgi užmačiau kinozale, bet tada baigiau žiūrėti Икорный барон ir ano kažkaip nepradėjau, ar man jie pasirodė panašūs pagal aprašymą ar kaip ten, sakiau vėliau kada.
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 06 25, 18:39)
Visgi imk 4u.gif  4u.gif  4u.gif  buna dienu.....
pas mane dabar toks periodas-kad nei matyt,nei bendraut su nieko nesinori,is namu iseinu tik todel-kad reikia...
Nu jo, pasitaiko pasitaiko kartais, atrodo pasislėptum po pernykščiais lapais, bet kad ir tų nebėr...
QUOTE(Nanita @ 2014 06 25, 20:09)
geriau,maziau zinoti,kokie jie ten istikruju  irnesakyk.gif
Va va, ir aš taip sakau, negadinkim fasado biggrin.gif Geriau nežinot kokie ten ištikrųjų biggrin.gif
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 06 25, 20:26)
cia as stresuoju labai,praeita savaite susiduriau su ilgapirsciais,apvoge..... o dar labai stresuoju del operacijos <.........>labai tikiosi,kad bent jau iki rugsejo
Dėl ilgapirščių, deja taip pat, znajem, prahadili.
Laikykis, reik manyt kad viskas bus gerai, ir svarbu iki rugsėjo, kad viskas būtų bent jau jei ne labai gerai, o gerai, dėl galimybių- vairuoti, vaikščioti ir t.t. Nes kaip suprantu vaikai į mokyklą, a ne?
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 06 25, 20:45)
mane jau ne pirma karta verysad.gif viena karta narkomanas su peiliu ateme rankinuka,bet ji pagavo ir pasodino,kita karta man nesciaj su didziuliu pilvu is rankos pinigus pavoge,dabar jau trecias kartas verysad.gif
Na tikrai kad tikras siaubas, tpfu tpfu tpfu, kad daugiau niekad ir niekada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 06 26, 01:15)
. Nes kaip suprantu vaikai į mokyklą, a ne?

taip,reikes vezioti i mokykla,burelius,pasiimti nu ir aisku nuvesti i klases,nes viena bus pirmoke,kita i mokykla eina 3 metuku (nuline klase lankys iki 7 metu cool.gif ),tai pati nenueis smile.gif vyresnele tai jau sestoke.

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti