Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 4-ta tema

As irgi isijungiau pasiziureti, pakolkas visai idomus
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 09 12, 10:19)
ar ne? žiūrėjau žiūrėjau ir užmečiau, reikės grįžti  bigsmile.gif

man buvo labai netiketa
Atsakyti
Paskutinis matytas-Fargo, tikrai neeilinis cool.gif Labai įtraukiantis, įdomaus siužeto, kokybiškai padarytas. Peržiūrėjau per 2 prisėdimus. thumbup.gif Dabar nesėkmingai ieškau ko nors panašaus.

Dar laukiu naujojo Homeland sezono.
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2014 09 08, 10:55)
Mane šitas labai užkabino http://www.imdb.com/...2/?ref_=nv_sr_1  Vienintelis trūkumas, kas šiek tiek erzina, tai to pagrindinio veikėjo nenatūralus herojiškumas ir visoks kitoks tobulumas  biggrin.gif O šiaip į šitą serialą sudėta viskas, ką mėgstu: fantastika, senovės laikai, romantiška meilės istorija.

Šitas serialas "Svetimšalė"kurtas pagal to paties pavadinimo Diana Gabaldon pasaulyje labai populiarią knygų serija. Lietuviai irgi yra dalį šios knygų serijos išvertę. Knygos man patiko, o serialas hm g.gif neapsisprendžiu biggrin.gif Tikrai tas herojus vaizduojamas tiesiog tobulas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 09 14, 13:36)
Šitas serialas "Svetimšalė"kurtas pagal to paties pavadinimo Diana Gabaldon pasaulyje labai populiarią knygų serija. Lietuviai irgi yra dalį šios knygų serijos išvertę. Knygos man patiko, o serialas hm  g.gif neapsisprendžiu  biggrin.gif Tikrai tas herojus vaizduojamas tiesiog tobulas biggrin.gif

Idomu, kada sulauksime kokiu meiliu seiliu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 14, 18:52)
Idomu, kada sulauksime kokiu meiliu seiliu rolleyes.gif

Ar tik ne kitoje serijoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 09 14, 19:49)
Ar tik ne kitoje serijoje biggrin.gif

6 ar 7 turit omeny bigsmile.gif Bet tai puse malonumo man dings, nes tas laukimas visada buna saldziausias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 14, 21:34)
6 ar 7 turit omeny bigsmile.gif Bet tai puse malonumo man dings, nes tas laukimas visada buna saldziausias lotuliukas.gif

Is 7-osios anonso taip butu galima suprast smile.gif
Atsakyti
oj kaip mane įtraukė ta Svetimšalę, sukramčiau knygas per kelias savaites, dabar nėriau į filmą ir laukiu nesulaukiu sekančios serijos...mano akiai filmas tieisog perkeltas iš knygos. Super... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2014 09 17, 18:58)
oj kaip mane įtraukė ta Svetimšalę, sukramčiau knygas per kelias savaites, dabar nėriau į filmą ir laukiu nesulaukiu sekančios serijos...mano akiai filmas tieisog perkeltas iš knygos. Super... thumbup.gif


Knyga mane irgi buvo įtraukus smile.gif Filmo kūrime kaip aš supratau aktyviai dalyvavo ir pati autorė, netgi atrenkant aktorius, todėl filmas praktiškai pažodinė knygos iliustracija.
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2014 09 17, 17:58)
oj kaip mane įtraukė ta Svetimšalę, sukramčiau knygas per kelias savaites, dabar nėriau į filmą ir laukiu nesulaukiu sekančios serijos...mano akiai filmas tieisog perkeltas iš knygos. Super... thumbup.gif

Norėčiau ir aš knygas perskaityt bigsmile.gif Gal yra PDF variantas ?
Atsakyti
O kaip tiksliai vadinasi serealas, anglu kalba?
Atsakyti