Įkraunama...
Įkraunama...

Be kaltės kalta, 3 tema

QUOTE(vemvet @ 2014 08 28, 15:12)
Kerimas tikrai myli Fatmagiul, cia jau faktas. Bet tokie "draudziu" tai ne kaip skamba. Bet gal kam patinka, kai vyras grieztas ir draudzia.
Jei taikot man, tai smarkiai klystat unsure.gif


Na tai tame ir esme, kad Kerimas jau super duper svelnus vyras biggrin.gif Daugumai jis kaip tik dazniausiai pe rsvelnus. Va, o Mustafa, butent man griezto, viska draudziancio vyro pavyzdys. ax.gif

o prie ko cia Jus? g.gif tiesiog parasiau, kad buna ir tokiu "keistu" meiliu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 08 28, 16:18)
Labai grazus susitikimas, tik jau buvau issigandusi, kad nespes. Ir galejo visi nevaziuoti, o tik sunus su zmona. O tai atvare visa chebra smile.gif

Kaip tik tą patį pagalvojau. smile.gif Čia jau Mukades pasistengė, kad visa komanda sudalyvautų, kaip gi be jos kas gali vykti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 28, 16:20)
Na tai tame ir esme, kad Kerimas jau super duper svelnus vyras biggrin.gif Daugumai jis kaip tik dazniausiai pe rsvelnus. Va, o Mustafa, butent man griezto, viska draudziancio vyro pavyzdys. ax.gif

o prie ko cia Jus?  g.gif tiesiog parasiau, kad buna ir tokiu "keistu" meiliu... 4u.gif

drinks_cheers.gif beje, M ne karta ir ranka pakele pries Hadzer..nevertas vyro vardo man jis.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 28, 15:20)
o prie ko cia Jus?  g.gif tiesiog parasiau, kad buna ir tokiu "keistu" meiliu... 4u.gif


Tai kad ne Jusu posta komentavau 4u.gif


QUOTE(Fula @ 2014 08 28, 15:26)
Kaip tik tą patį pagalvojau. smile.gif Čia jau Mukades pasistengė, kad visa komanda sudalyvautų, kaip gi be jos kas gali vykti.  smile.gif


Mukades vis tiek nemirtinga. Jau kai pakraipo tas akis. Idomu, galetu ji koki rimta vaidmeni suvaidinti smile.gif


p.s. kad man nepatinka K, tai dar nereiskia, kad pritariu M elgesiui. Man M patinka kaip aktorius, jis man simpatiskas, balso tembras labai grazus, bet tikrai esu pries smurta, melagystes ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 08 28, 16:34)
p.s. kad man nepatinka K, tai dar nereiskia, kad pritariu M elgesiui. Man M patinka kaip aktorius, jis man simpatiskas, balso tembras labai grazus, bet tikrai esu pries smurta, melagystes ir t.t.  ax.gif

o as jau maniau, kad Jus tiek susizavejus M, kad net jo nieksybiu nepastebit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 08 28, 15:34)
Tai kad ne Jusu posta komentavau  4u.gif

p.s. kad man nepatinka K, tai dar nereiskia, kad pritariu M elgesiui. Man M patinka kaip aktorius, jis man simpatiskas, balso tembras labai grazus, bet tikrai esu pries smurta, melagystes ir t.t.  ax.gif

pacitavot tai mane mirksiukas.gif bet nesvarbu 4u.gif

Beje, kiek zinau, tai Firat Celik (Mustafa) balsas yra dubliuojamas. Bent Fatmagulej tai tikrai, nes jis daug metu gyvenes Prancuzijoj ir lyg Vokietijoj. Jam kalbant turkiskai, pas ji labai akcentas jauciasi, todel jis dazniausiai dubliuojamas. Deja, ne jo balsa girdit smile.gif Bet man betkokiu atveju tas tembras negrazus, nes GIEZTAS lotuliukas.gif O va as jo personazo nu ziauriai nemegstu, bet aktorius man visai patinka. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 28, 15:40)
pacitavot tai mane mirksiukas.gif bet nesvarbu 4u.gif

Beje, kiek zinau, tai Firat Celik (Mustafa) balsas yra dubliuojamas. Bent Fatmagulej tai tikrai, nes jis daug metu gyvenes Prancuzijoj ir lyg Vokietijoj. Jam kalbant turkiskai,  pas ji labai akcentas jauciasi, todel jis dazniausiai dubliuojamas. Deja, ne jo balsa girdit smile.gif Bet man betkokiu atveju tas tembras negrazus, nes GIEZTAS lotuliukas.gif O va as jo personazo nu ziauriai nemegstu, bet aktorius man visai patinka. blush2.gif


Gaila, kad ne jo balsas, man patinka, toks sodrus. Reikes originalo paklaustyi biggrin.gif

Labai gaila Vuralo mamos, ar ji pasveiks?
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 08 28, 16:34)
Mukades vis tiek nemirtinga. Jau kai pakraipo tas akis. Idomu, galetu ji koki rimta vaidmeni suvaidinti smile.gif

Būtų įdomu pamatyti ją kitokiame vaidmenyje. Jei aktorė taip įtikinamai suvaidino Mukades tipažą, tai tikiu, kad galėtų ir visiškai priešingą suvaidinti. biggrin.gif

Norėtųsi ir blogiukus pamatyti geručius vaidinant.
Tarkim Erdogano neįsivaizduoju teigiamo, jis man idealus blogiukas. smile.gif O Vuralą lengva įsivaizduoti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 08 28, 16:51)
Gaila, kad ne jo balsas, man patinka, toks sodrus. Reikes originalo paklaustyi biggrin.gif

Labai gaila Vuralo mamos, ar ji pasveiks?

deja, ne..nusizudys, atrodo per langa issoks..
Atsakyti
O man dar iš ankstesnių serijų patiko kaip Mukades suknelę siuvosi teismui. Smagu, kad nevengiama parodyti moterų rankdarbiaujant.
Atsakyti
QUOTE(Fula @ 2014 08 28, 15:55)

Norėtųsi ir blogiukus pamatyti geručius vaidinant.
Tarkim Erdogano neįsivaizduoju teigiamo, jis man idealus blogiukas. smile.gif O Vuralą lengva įsivaizduoti.  biggrin.gif

Tai po Fatmagul jeigu rodys" Kuzey Guney" bus proga susipazinti su gerieciu "Erdoganu". Jis ten labai jau teigiamas biggrin.gif Va Mustafa irgi bus teigiamas tam reklamuojamam naujam seriale '20 min."
Atsakyti
o man vis kirba klausimas - youtubej uzmaciau Vuralo vestuves, ten sveikino Erdoganas su Bihter motina. jie gal pora gyvenime? smile.gif
Atsakyti