Įkraunama...
Įkraunama...

Be kaltės kalta, 3 tema

As apie aktorius skaitau ir nustebau kaip, kad Mustafos motina filme-realiam gyvenime yra Erdogano motina bigsmile.gif bet tikrai panasus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 08 28, 16:18)
Labai grazus susitikimas, tik jau buvau issigandusi, kad nespes. Ir galejo visi nevaziuoti, o tik sunus su zmona. O tai atvare visa chebra smile.gif

Nu jo Mukades ko gero nė sprodusi atominė bomba nesustabdytų biggrin.gif kaip be jos kas nors gali vykti
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2014 08 28, 17:03)
ten sveikino Erdoganas su Bihter motina. jie gal pora gyvenime? smile.gif

Kazkodel abejoju g.gif bent jau niekur net uzuomenos tokios neskaiciau biggrin.gif

QUOTE(Grei @ 2014 08 28, 17:43)
As apie aktorius skaitau ir nustebau kaip, kad Mustafos motina filme-realiam gyvenime yra Erdogano motina  bigsmile.gif bet tikrai panasus
user posted image

As jau minejau si fakta. Man irgi jie panasus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fula @ 2014 08 28, 15:55)
Tarkim Erdogano neįsivaizduoju teigiamo, jis man idealus blogiukas. smile.gif O Vuralą lengva įsivaizduoti.  biggrin.gif

As pirmiau ji gerieti maciau, tai man sunku buvo prie blogo priprasti smile.gif

QUOTE(nandriu @ 2014 08 28, 17:03)
o man vis kirba klausimas - youtubej uzmaciau Vuralo vestuves, ten sveikino Erdoganas su Bihter motina. jie gal pora gyvenime? smile.gif

Turite omeny Erdogana ir Firdevs? biggrin.gif Tikrai jie ne pora. Nors ka gali zinot biggrin.gif
Atsakyti
as cia juos uzmaciau https://www.youtube....h?v=4XvwzZILVG0 (54s), tai ir sukirbejo mintis tokia, bet gal jie cia siaip, kaip kolegos smile.gif dar google paziurejau, tai salia jo daug skirtingu moteru, lovelasas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leiton @ 2014 08 28, 17:12)
Bet jau oro uoste scena graudumo.. verysad.gif  ar greitai tevas gris i turkija? Man jis labai patinka  bigsmile.gif


grįš dar tėvas, kai Mustafa pašaus Kerimą, atlėks per naktį į Turkiją ir kitą dieną prisistatys visas apsiverkęs, tai bus gražių scenų wub.gif tėvas graudensis ir Kerimas bus teigiamai nustebęs wub.gif


man irgi tėtušis patinka, reikėjo tokio rimto tauraus žmogaus jų šeimoje, kažkaip man pusiausvyrą įvedė, tas Kidiras jau toks naudingas buvo, kai persikėlė pas jį toks jausmas, kad papilkėjusi Fatmagul su tuo žydru namu tiesiog dingo thumbup.gif

QUOTE(vemvet @ 2014 08 28, 17:18)
Labai grazus susitikimas, tik jau buvau issigandusi, kad nespes. Ir galejo visi nevaziuoti, o tik sunus su zmona. O tai atvare visa chebra smile.gif


Kad ir tikrovėje tokie turkai yra, visur pulku, labai šeimyniški ir artimi mirksiukas.gif

aš tai labai laukiu pirmos nakties su lietuvišku vertimu, nes tas Kerimas ten taip atsiprašau už išsireiškimą "susim..žo", kad nu keistai pasirodė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2014 08 28, 20:47)


aš tai labai laukiu pirmos nakties su lietuvišku vertimu, nes tas Kerimas ten taip atsiprašau už išsireiškimą "susim..žo", kad nu keistai pasirodė verysad.gif

Man tai eilini karta nieko keisto biggrin.gif Pabandykim isivaizduot save jo vietoj. Juk jau po Bodrumo buvo aisku, kad jam kaip ir Fatmagul ta naktis giliai isirezus. Jis visad bijojo to intymumo, bijojo ja vel iskaudint, bijojo, kad ji vel prisimins ta nelemta nakti. Pats uz tai sau neatleido ir kazin ar galutinai atleis g.gif Ne karta bande pasikalbet su Fatmagul sia tema, bet ji vis nukreipdavo ta pokalbi. Ir va ateina tiek ilgai laukta ta svarbioji naktis, kai tavo zmona po 2 metu taps tavo moterim. Jau vien del to stresas. Jie juk iki tol net vienoj lovoj nebuvo normaliai miegoje. Jautriam zmogui viskas susidejo ir pratruko. Siaip ir gerai padare, nes bent normaliai issikalbejo. Beje, kiek buna ir siaip poroms, , kurie neisgyvene tokios baisios tragedijos, ir nepavyksta tas pirmas kartas. Cia juk toks serialas, kad svarbi ta intymumo tema ir butu buve keista, jeigu bac ir viskas ciki piki. Prisiminkim, koki kelia iki normalaus pasibuciavimo reikejo nueit..
Bet siaip laukiu irgi tos serijos, nes esu isiyikinus, kad daug atsiras nesupratusiu Kerimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 28, 21:22)
Bet siaip laukiu irgi tos serijos, nes esu isiyikinus, kad daug atsiras nesupratusiu Kerimo biggrin.gif

Tai ka paskui dar velesnese serijose F savo daktarei ( o gal K tetai g.gif ) sake, kad artumas fizinis buvo, bet ejosi ne sklandziai blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 08 28, 21:57)
Tai ka paskui dar velesnese serijose F savo daktarei ( o gal K tetai  g.gif ) sake, kad artumas fizinis buvo, bet ejosi ne sklandziai  blush2.gif  ax.gif

Tai "pirmoji naktis" ivyks. Sekancioj serijoj taigi jie patys apie tai pakalbes. Tiesiog, manau, bus priekaistu, kad va koks liurbis iskart nesugebejo, reikejo cia pirmiau vyrui paverkt. doh.gif tiesiog man kazkaip suprantamas tas jo dusios isliejimas butent tokiu momentu. Tik sakau, kad reikia dziaugtis kad isvis jiems ten kazkas gavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 28, 17:20)
Na tai tame ir esme, kad Kerimas jau super duper svelnus vyras biggrin.gif Daugumai jis kaip tik dazniausiai pe rsvelnus. Va, o Mustafa, butent man griezto, viska draudziancio vyro pavyzdys. ax.gif



drinks_cheers.gif Jeigu Mustafa su Fatmagiul būtų susituokę ir likę tame savo kaimuke, tai Fatmagiul likimas ir būtų buvęs gyvent vyro šešėly, kur vyro žodis paskutinis, rūpintis tik namais ir vaikais ir nesiimti nieko, ko "nepridera" moteriai. O Kerimas man Mustafos priešingybė - švelnus, rūpestingas, net jei ir pasakė kur, kad kažką draudžia, ne iš kokio tuščio užsispyrimo ar norėdamas pareguliuoti žmonos gyvenimą, o dėl jos pačios saugumo, o jo baimės dėl Fatmagiul saugumo jau buvo ir dar bus visiškai pagrįstos. Tiek Kerimas, tiek jo šeima apskritai labai tolerantiški, plataus ir nestereotipinio mąstymo žmonės, nė vienas jų nesmerkė Fatmagiul (priešingai nei Mustafos pusė ir dar visas kaimas už jų), norėjo jai padėti, įžvelgė jos tragediją, o ne kaltę; net toks paprastas dalykas kaip Fatmagiul mokymasis vairuoti gyvenant kaimely su Mustafa manau būtų buvęs vargiai įmanomas.
Papildyta:
QUOTE(Fula @ 2014 08 28, 18:27)
O man dar iš ankstesnių serijų patiko kaip Mukades suknelę siuvosi teismui. Smagu, kad nevengiama parodyti moterų rankdarbiaujant.


drinks_cheers.gif ir Fatmagiul kraitis irgi jos pačios rankdarbiai, o tas megztinio mezgimas Kerimui man labai šiltas epizodas wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Lady Dy @ 2014 08 28, 19:43)
Nu jo Mukades ko gero nė sprodusi atominė bomba nesustabdytų biggrin.gif kaip be jos kas nors gali vykti

lotuliukas.gif Bet kokia ji laiminga, kad gali tiesiogiai dalyvaut atsisveikinime, ji yra pačiam įvykio sūkūry lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Leiton @ 2014 08 28, 17:12)
Bet jau oro uoste scena graudumo.. verysad.gif  ar greitai tevas gris i turkija? Man jis labai patinka  bigsmile.gif


drinks_cheers.gif už širdies griebia eilinį kartą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 28, 23:22)
Man tai eilini karta nieko keisto biggrin.gif Pabandykim isivaizduot save jo vietoj. Juk jau po Bodrumo buvo aisku, kad jam kaip ir Fatmagul ta naktis giliai isirezus. Jis visad bijojo to intymumo, bijojo ja vel iskaudint, bijojo, kad ji vel prisimins ta nelemta nakti. Pats uz tai sau neatleido ir kazin ar galutinai atleis g.gif Ne karta bande pasikalbet su Fatmagul sia tema, bet ji vis nukreipdavo ta pokalbi. Ir va ateina tiek ilgai laukta ta svarbioji naktis, kai tavo zmona po 2 metu taps tavo moterim. Jau vien del to stresas. Jie juk iki tol net vienoj lovoj nebuvo normaliai miegoje. Jautriam zmogui viskas susidejo ir pratruko. Siaip ir gerai padare, nes bent normaliai issikalbejo. Beje, kiek buna ir siaip poroms, , kurie neisgyvene tokios baisios tragedijos, ir nepavyksta tas pirmas kartas. Cia juk toks serialas, kad svarbi ta intymumo tema ir butu buve keista, jeigu bac ir viskas ciki piki. Prisiminkim, koki kelia iki normalaus pasibuciavimo reikejo nueit..



Visiškai drinks_cheers.gif Be to, jo reakcija dėsninga, psichologė jam užsimins, kad turi jis apie savo baimes pasakyti Fatmagiul, nes jos vis tiek prasiverš (ar kažkaip panašiai), taip ir atsitiko, vestuvinė naktis ir buvo pats tinkamiausias momentas, sunku buvo atsilaikyti, kai visos emocijos aukščiausiam laipsny.

Papildyta:
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 29, 00:16)
Tai "pirmoji naktis" ivyks. Sekancioj serijoj taigi jie patys apie tai pakalbes. Tiesiog, manau, bus priekaistu, kad va koks liurbis iskart nesugebejo, reikejo cia pirmiau vyrui paverkt. doh.gif  tiesiog man kazkaip suprantamas tas jo dusios isliejimas butent tokiu momentu. Tik sakau, kad reikia dziaugtis kad isvis jiems ten kazkas gavosi biggrin.gif


Man atrodo, kad jiem ir "pasekmės" tą naktį gavosi (ne be reikalo Mukadė pagal prietarą savo dukrytę virš medžiagos sukiojo biggrin.gif ). Nenoriu detaliai minėti tų įvykių ir datų (gal kažkas nenori iš anksto žinoti didžiųjų momentų), bet mano manymu taip ir buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skuba3: 29 rugpjūčio 2014 - 00:22
QUOTE(skuba3 @ 2014 08 29, 00:20)

Man atrodo, kad jiem ir "pasekmės" tą naktį gavosi (ne be reikalo Mukadė pagal prietarą savo dukrytę virš medžiagos sukiojo biggrin.gif ). Nenoriu detaliai minėti tų įvykių ir datų (gal kažkas nenori iš anksto žinoti didžiųjų  momentų), bet mano manymu taip ir buvo biggrin.gif

Skuba 3 as kaip visada su kiekvienu Jusu parasytu zodziu sutinku. thumbup.gif Kaip suprantu mes vienodai tam seriale viska matem ir isjautem 4u.gif
Taip taip Anise butent ta nakti pradejo savo kelia ax.gif Taip, kad dave ta pirmoji naktele savo vaisiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 08 29, 01:20)
drinks_cheers.gif Jeigu Mustafa su Fatmagiul būtų susituokę ir likę tame savo kaimuke, tai Fatmagiul likimas ir būtų buvęs gyvent vyro šešėly, kur vyro žodis paskutinis, rūpintis tik namais ir vaikais ir nesiimti nieko, ko "nepridera" moteriai. O Kerimas man Mustafos priešingybė - švelnus, rūpestingas, net jei ir pasakė kur, kad kažką draudžia, ne iš kokio tuščio užsispyrimo ar norėdamas pareguliuoti žmonos gyvenimą, o dėl jos pačios saugumo, o jo baimės dėl Fatmagiul saugumo jau buvo ir dar bus  visiškai pagrįstos. Tiek Kerimas, tiek jo šeima apskritai labai tolerantiški, plataus ir nestereotipinio mąstymo žmonės, nė vienas jų nesmerkė Fatmagiul (priešingai nei Mustafos pusė ir dar visas kaimas už jų), norėjo jai padėti, įžvelgė jos tragediją, o ne kaltę; net toks paprastas dalykas kaip Fatmagiul mokymasis vairuoti gyvenant kaimely su Mustafa manau būtų buvęs vargiai įmanomas.
Papildyta:
drinks_cheers.gif ir Fatmagiul kraitis irgi jos pačios rankdarbiai, o tas megztinio mezgimas Kerimui man labai šiltas epizodas  wub.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif Bet kokia ji laiminga, kad gali tiesiogiai dalyvaut atsisveikinime, ji yra pačiam įvykio sūkūry  lotuliukas.gif
Papildyta:
drinks_cheers.gif už širdies griebia eilinį kartą smile.gif
Papildyta:
Visiškai  drinks_cheers.gif  Be to, jo reakcija dėsninga, psichologė jam užsimins, kad turi jis apie savo baimes pasakyti Fatmagiul, nes jos vis tiek prasiverš (ar kažkaip panašiai), taip ir atsitiko, vestuvinė naktis ir buvo pats tinkamiausias momentas, sunku buvo atsilaikyti, kai visos emocijos aukščiausiam laipsny.

Papildyta:
Man atrodo, kad jiem ir "pasekmės" tą naktį gavosi (ne be reikalo Mukadė pagal prietarą savo dukrytę virš medžiagos sukiojo biggrin.gif ). Nenoriu detaliai minėti tų įvykių ir datų (gal kažkas nenori iš anksto žinoti didžiųjų  momentų), bet mano manymu taip ir buvo biggrin.gif

ir as pritariu viskam, kas pasakyta drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti