Įkraunama...
Įkraunama...

Be kaltės kalta, 3 tema

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 17, 08:02)
Prasides nu nerealiai mane erzinantys Mustiko " balti arkliai" biggrin.gif

Štai dabar šiose serijose, man ir jautėsi truputėlį tempimas.. Mustafos, kaip sakai balti arkliai, ir dviejų klounų pabėgimas... Bet neilgai tęsis!

O Hager- Asu, man laaaabai patiko šiame seriale! Man ji pirmiausiai graži, ir moteriška..... Ji moteris, nusivylusi gyvenimu, tačiau sutikusi pagaliau savo gyvenimo meilę, kuris ją sugniuždo. Aš labai džiaugiausi, kaip pagaliau išsirutuliojo jos gyvenimas, ji mano akimis, to nusipelnė...
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 09 17, 16:10)
Štai dabar šiose serijose, man ir jautėsi truputėlį tempimas.. Mustafos, kaip sakai balti arkliai, ir dviejų klounų pabėgimas... Bet neilgai tęsis!

O Hager- Asu, man laaaabai patiko šiame seriale! Man ji pirmiausiai graži, ir moteriška..... Ji moteris, nusivylusi gyvenimu, tačiau sutikusi pagaliau savo gyvenimo meilę, kuris ją sugniuždo. Aš labai džiaugiausi, kaip pagaliau išsirutuliojo jos gyvenimas, ji mano akimis, to nusipelnė...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Siaip as nelaikau sio serialo labai istemptu, kaip didzioji dauguma. Tiesiog, turejo daug laiko praeiti, kad Fatmagul pilnai atsistotu ant koju. Bet va man irgi butent tie sapnai ir pabegimas is salies irgi grynai padarytas del istempimo biggrin.gif Ir dar tuos epizodus su veliau atsirasianciais kaimynais irgi laikau serialo tempimu:)

Del Hadzer visiskai sutinku. Kazkaip niekad man ant jos nei pyktis nei nervas neeme. Tiesiog moteris, pamilusi ne ta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 17, 18:19)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Siaip as nelaikau sio serialo labai istemptu, kaip didzioji dauguma. Tiesiog, turejo daug laiko praeiti, kad Fatmagul pilnai atsistotu ant koju. Bet va man irgi butent tie sapnai ir pabegimas is salies irgi grynai padarytas del istempimo biggrin.gif Ir dar tuos epizodus su veliau atsirasianciais kaimynais irgi laikau serialo tempimu:)

Del Hadzer visiskai sutinku. Kazkaip niekad man ant jos nei pyktis nei nervas neeme. Tiesiog moteris, pamilusi ne ta verysad.gif


Man irgi neatrodo ištemptas serialas. Visi papildomi veikėjai įsipiešė, netgi sakyčiau suteikė viskam kasdieniškumo ir natūralumo. Tiesiog Fatmagiul, kaip ir kiekvienas mūsų, sutiko ir tokių žmonių, kurie esminių permainų jos gyvenime neįnešė, kažkam ji padėjo (Ozge šeimai), iš kažko sulaukė priešiškumo (kaimynai; beje, kaimynai man sakyčiau visai į temą buvo, parodė, kad ne visi ją palaikė ir su kuo teko susidurti naujakuriam smile.gif ). Bėgliai tik komedijos įnešė biggrin.gif Be to, jų kaip nusikaltėlių elgesys visiškai natūralus, realiam gyvenime nemažai tokių naivuolių žulikėlių, kurie galvoja, kad pabėgsiu, manęs nepagaus ir gyvensiu ilgai ir laimingai biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Mockava @ 2014 09 17, 18:10)
Štai dabar šiose serijose, man ir jautėsi truputėlį tempimas.. Mustafos, kaip sakai balti arkliai, ir dviejų klounų pabėgimas... Bet neilgai tęsis!

O Hager- Asu, man laaaabai patiko šiame seriale! Man ji pirmiausiai graži, ir moteriška..... Ji moteris, nusivylusi gyvenimu, tačiau sutikusi pagaliau savo gyvenimo meilę, kuris ją sugniuždo. Aš labai džiaugiausi, kaip pagaliau išsirutuliojo jos gyvenimas, ji mano akimis, to nusipelnė...


Dėl Hadžer ir aš drinks_cheers.gif Po visų vargų, gražiai viskas jai susiklostys thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skuba3: 17 rugsėjo 2014 - 18:07
Man asmeniškai nelabai tas tempimas jaučiasi, bet pvz vieno herojaus, t.y. to vaikinuko kur Fatmagiul restoranelyje gyvena, buvimas seriale visiškai nesuprantamas? Nebent jis kažka nuveiks dar? Nesuprantu kam jis ten...Gal kokiam serialo prodiuserio vaikeliui darbo reikėjo,? biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai Hadžer pasako kad Mustafa yra sužeistas ir jį jau susekė,veide atsispindi mintis: reik paskambint ir įspėti
Taip ir norisi ją papurtyt ir pasakyt,pasižiūrėk į visada šalia esantį žmogų
O tie du bėgliai irnesakyk.gif protingiausias aišku tik Erdoganas doh.gif su jo gudrumais prisidirba,kad ir durnas nesugalvotų
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 09 17, 18:24)
Man asmeniškai nelabai tas tempimas jaučiasi, bet pvz vieno herojaus, t.y. to vaikinuko kur Fatmagiul restoranelyje gyvena, buvimas seriale visiškai nesuprantamas? Nebent jis kažka nuveiks dar? Nesuprantu kam jis ten...Gal kokiam serialo prodiuserio vaikeliui darbo reikėjo,? biggrin.gif lotuliukas.gif


na jis kazko labai reiksmingo nenuveiks biggrin.gif biskeli sparneli aplink Denis pasuks ir viskas. Man tai jis netrugdo. Taigi va ismuse saugiklius Mukades, atejo ir sutvarke biggrin.gif Naudingas kartais buna biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(skuba3 @ 2014 09 17, 18:11)
Man irgi neatrodo ištemptas serialas.

Skuba3 pas jus labai fainas avataras. As butent tam susitikime ant laiptu isimylejau Engino akis ir zvilgsni lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 17, 21:06)

Skuba3 pas jus labai fainas avataras. As butent tam susitikime ant laiptu isimylejau Engino akis ir zvilgsni lotuliukas.gif  wub.gif

Man irgi wub.gif toje scenoje as negaliu i ji abejingai ziureti wub.gif Buciau Fatmagiul vietoje, buciau israudonavus kaip ir ji lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 09 17, 19:22)
Man irgi  wub.gif  toje scenoje as negaliu i ji abejingai ziureti  wub.gif  Buciau Fatmagiul vietoje, buciau israudonavus kaip ir ji lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Buciau visus Mustikus pamirsus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 09 17, 20:24)
Man asmeniškai nelabai tas tempimas jaučiasi, bet pvz vieno herojaus, t.y. to vaikinuko kur Fatmagiul restoranelyje gyvena, buvimas seriale visiškai nesuprantamas? Nebent jis kažka nuveiks dar? Nesuprantu kam jis ten...Gal kokiam serialo prodiuserio vaikeliui darbo reikėjo,? biggrin.gif lotuliukas.gif

Man irgi jis netrukdo, toks seimos pagalbininkas biggrin.gif Tiksliai ir Mukei pagelbejo sunkia minute tamsoje lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 17, 21:28)
drinks_cheers.gif Buciau visus Mustikus pamirsus lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Ta pacia minute lotuliukas.gif
Ma jis apskritai pirmose serijose atrode wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skuba3: 17 rugsėjo 2014 - 19:52
Sypsena sukelia tie du begliai, nu patinka man i juos ziureti, tai draugeliai, tai uzmuzti vienas kita nori smile.gif Galetu jie dar pakeliauti ne tokiom turtingom salygom, idomu ziureti smile.gif

p.s. kazkaip keistai F suknele sius. Pirma sukarpo medziaga, tada modeli renkasi smile.gif O tai jei sukarpius pritruks konkreciam modeliui medziagos smile.gif

Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 09 18, 11:23)
Sypsena sukelia tie du begliai, nu patinka man i juos ziureti, tai draugeliai, tai uzmuzti vienas kita nori smile.gif Galetu jie dar pakeliauti ne tokiom turtingom salygom, idomu ziureti smile.gif




Kai tik pradeda bėglius rodyti, aš iškart pradedu juoktis, net kai jie barasi, broliai gudruoliai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mockava @ 2014 09 17, 18:10)

O Hager- Asu, man laaaabai patiko šiame seriale! Man ji pirmiausiai graži, ir moteriška..... Ji moteris, nusivylusi gyvenimu, tačiau sutikusi pagaliau savo gyvenimo meilę, kuris ją sugniuždo. Aš labai džiaugiausi, kaip pagaliau išsirutuliojo jos gyvenimas, ji mano akimis, to nusipelnė...


Man dabar labai patinka ir Samis, kaip jis rūpinasi Hadžer, o tolimesnis jo elgesys išvis bus thumbup.gif Labai džiugu, kad abudu jie išsikapstė iš to ankstesnio purvino gyvenimo.
Atsakyti
Man tai Muniras keistas.. deda galva uz Resada, o sesers isvis nepalaiko ir dar burnoja ant jos kazka.. doh.gif
Atsakyti