Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas "Rezidentai" TV3 (lietviškas)

Man turbūt kaip ir visiems mačiusiems rusišką versiją lietuviškas serialas- liūdesys. Net nejuokinga. Ir aktoriai nė vienas neatrodo savo vietoje. blush2.gif
Atsakyti
Na, jeigu perdirbinys, tai ir bus vienodas, tikiu, kad ir nejuokinga tada smile.gif Bet pirmą kartą žiūrint viskas tvarkoj. Gera vaidyba, juokingi nutikimai, viskas vietoj smile.gif
Atsakyti
Man tai labai patiko. Ir toliau žiūrėsiu, jei tik rodys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(A sol' @ 2014 09 03, 14:20)
Kas rusisko nemate - gal ir patiks. Macius 'originala' - tikrai graudu. Labai prasatai vaidina, nenaturaliai, rezidentai keisti - vienas berniukas abiturientas, kitas dede su stazu... net ir Rudokas atrodo apgailetinai, tikrai ne jo sis vaidmuo.


Tai kad "originalas" amerikoj kurtas, o rusai tik nukopino smile.gif ką savo ruožtu ir lietuviai padarė smile.gif jei kada ir planuočiau pažiūrėt tai tik tikrą originalą, o tada jau perdirbinius, bet lietuviški serialai kažkaip nežavi kokybe wink.gif
Atsakyti
QUOTE(fionagal @ 2014 09 22, 10:08)
Tai kad "originalas" amerikoj kurtas, o rusai tik nukopino smile.gif ką savo ruožtu ir lietuviai padarė smile.gif jei kada ir planuočiau pažiūrėt tai tik tikrą originalą, o tada jau perdirbinius, bet lietuviški serialai kažkaip nežavi kokybe wink.gif


bet rusai nukopino gerai, tas copy - paste žiūrisi gerai. Esu mačius ir originalą, bet vat jis manęs taip nekabino kaip rusiškasis variantas.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 09 22, 13:52)
Esu mačius ir originalą, bet vat jis manęs taip nekabino kaip rusiškasis variantas.

o kaip originalas vadinasi????
nesu užėjusi,
o va rusiškas perdirbinys liuksiškas
Atsakyti
Ar kas nors žiūri? Tema mirusi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretoootia @ 2015 03 10, 16:57)
Ar kas nors žiūri? Tema mirusi  lotuliukas.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2015 03 10, 17:59)


Ir kaip jums? smile.gif Nes mačiau labai daug neigiamų atsiliepimų, bet aš kai rusų nežėjusi, tai man visai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretoootia @ 2015 03 10, 19:30)
Ir kaip jums? smile.gif Nes mačiau labai daug neigiamų atsiliepimų, bet aš kai rusų nežėjusi, tai man visai patinka 4u.gif

nemačiau rusiško, todėl lietuviškas lb patinka, ir dar nemažai aktorių žinomų. Rudokas žiauriai nepatinka kai dainuoja, o kai vaidinima žiauriai patinka blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi žiūriu smile.gif lengvam vakaro praleidimui puikiai tinka, linksmas smile.gif
Atsakyti