Įkraunama...
Įkraunama...

Kara Para Aşk II

Imeskit aprasyma naujos serijos ax.gif

O Bahar tikrai tokia jaunute atrodo, kai tiek nepridazyta... O jie tikrai su Enginu pora? g.gif Man kazko nelimpa jie, nors tu scenu ir nebuvo daug kad kaaazka pamatyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 16, 06:50)
Man atrodo visas serijos smagumas buvo parodytas antram anonse biggrin.gif
Kazkaip pradedu itarti, kad tiek Elif tiek komisaras viens kitam nervus tampys biggrin.gif Viena su Leventu, kitas su Bahar (ji vel nepridazyta, gal kazkas keisis jos personaze? g.gif ). Siaip labai man butu keista ziuret i pastaraja porele. As jau dabar, kai buna ju bendros scenos, bandau KAZKA pamatyti biggrin.gif

Na, o pas komisaras su nervais siuo klausimu, ne kazkas bigsmile.gif Bet man patinka i pavydzius turkus paziuret biggrin.gif


Ten kur Elif su Bahar dainuoja terasoj, tai nusivylusių vyrais merginų šou biggrin.gif Abi paliktos ir nuskriaustos.

Man šitas momentas labai įdomus buvo Gonulcelen. Nes ten Tuba vaidino su savo vyru (tiesa, tuo metu dar busimu), bet vis tiek tai buvo santykiu pradzia, meile, aistra, vsio takoje biggrin.gif O vaidint reikejo meile kitam, o ne jam biggrin.gif Grynai įdomu buvo stebet ir vertint aktorini meistriskuma smile.gif

Ir vis delto komisaras su Bahar man labai nesiziuri schmoll.gif
O va Elif su Levant visai nieko biggrin.gif

Tikrai kad nekas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 09 16, 08:22)
Imeskit aprasyma naujos serijos  ax.gif

O Bahar tikrai tokia jaunute atrodo, kai tiek nepridazyta... O jie tikrai su Enginu pora?  g.gif Man kazko nelimpa jie, nors tu scenu ir nebuvo daug kad kaaazka pamatyt  biggrin.gif

☛Kara Para Aşk Official-Грязные деньги и Любовь☚Озет к 16-й серии

При копировании большая просьба давать активную ссылку на нашу группу. Мы работаем по принципу взаимного доверия и под лозунгом "не воруй"! Спасибо

Перевод - Rumeisa Akusta
Expand text..
Редакция - Александра Аржанова
Большое спасибо, девочки

Сами в очередной раз становится свидетелем слабости Омера по отношению к Элиф и в последний раз предупреждает его, чтобы тот держался от неё подальше, иначе он отстранит Омера от операции и дальше будет действовать без него…Омер, чтобы спасти Элиф, все-таки послушает Сами и начнет холодно относиться к девушке. Таким поведением Омера, Элиф с каждым днем все больше будет уничтожена и поймет, что устала выпрашивать любовь. Смогут ли Омер и Элиф держаться подальше друг от друга, несмотря на их любовь?

Для Тайара, который забрал Пынар из больницы и закрыл ее в доме, проблемы не заканчиваются. Омер уверен, что убийство Танера связано с Тайаром... В ходе расследования, он выяснит, что Пынар была оставлена умирать на яхте… Чтобы прижать Тайара, он использует другой метод… Сможет ли Омер шокировать Тайара? Сможет ли применить этот метод?

Когда Хюсейн вновь пойдет проведать свою любовницу и сына, то обнаружит, что алмазов нет на месте… Он должен найти алмазы и того кто их забрал… Сможет ли Хюссейн найти алмазы?
Atsakyti
Kad tema nemirtu imesiu ir cia foto is siandienines serijos biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 17, 07:24)
Kad tema nemirtu imesiu ir cia foto is siandienines serijos biggrin.gif
user posted image

Nusimato irgi nebloga serija, tik įdomu kokios tos staigmenos... Jau truputį nusibodo blogos, tegul bus ir gerų...
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 17, 16:24)
Kad tema nemirtu imesiu ir cia foto is siandienines serijos biggrin.gif
user posted image


wow wub.gif ką čia beįmanoma išdažyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 09 17, 23:12)
wow  wub.gif ką čia beįmanoma išdažyt lotuliukas.gif

Pasirodo imanoma. Isdaze ir dar kaip thumbup.gif
Atsakyti
Raimiux buvo kokiu nauju veju vakarykstej serijoj? Ar vis tas pats?

jau noriu kazkokio poslinkio ten biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 09 18, 08:01)
Raimiux buvo kokiu nauju veju vakarykstej serijoj? Ar vis tas pats?

jau noriu kazkokio poslinkio ten  biggrin.gif


As nzn kas tau nauji vejai mirksiukas.gif Siaip daug vietu nesupratau iki galo, tad reiks vertimo. Na paaiskejo, kad Chusiukas su mesininku 6 metai kartu dirba. Vienas pries kita turi kompromatu. Niuliufer pakiso Elif blake, tad Metinas zino, kad Omeras apie pinigu plovima informuotas. Elif Omerui pasake, apie Asli ir Niuliufer su Metinu. Omeras jau itaria mesininka, tad nuejo pas ji ir gasdint pradejo, su savo barchatiniu balsu lotuliukas.gif Arda su Pelin pasibuciavo wub.gif na nzn lyg ir viskas biggrin.gif Ai Metinas dar savo vistele uz kudlu gerai patase, nes pamate kaip Mertas jai masazus dare. thumbup.gif Bahar bande komisara kadrint, bet jis atsispyre gyvates kerams (mes tai nusprendem jog jis pagyvenusius fyfinus megsta). biggrin.gif Beja po sios serijos vel neaisku keik cia blogieciu, vel visi itartini pasidare lotuliukas.gif
Atsakyti
O Pinar gyva ar zuvytem suserta?

Niulifer tai net neturiu zodziu ka apie ja pasakyt, vistu vista ir tiek cool.gif

Na lauksiu vertimo...
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 09 18, 10:40)
O Pinar gyva ar zuvytem suserta?


Ne tik, kad gyva, bet dar ir laukiasi bigsmile.gif tik neaisku nuo ko.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 18, 07:16)
Pasirodo imanoma. Isdaze ir dar kaip thumbup.gif

Sveikos merginos,o kur jus per FB dabar bendraujate,kokia yra grupe,gal butu galima prisijungti>Patinka man paskaityneti jusu pastebejimus ir pamastymus smile.gif
Atsakyti