Įkraunama...
Įkraunama...

Aistros spalvos (El Color de la Pasión)

Sveikos,

TV3 pradejo rodyti du naujus meksikietiskus serialus, vienas is ju yra Aistros spalvos (El Color de la Pasión). Kolkas ziuriu ir visai patinka, idomus, siuzetas gana neiprastas, nors dabar jau ir meksikietiski serialai daznai buna neiprasti.
Ar yra dar ziurinciu? Kaip jums serialas?

user posted image
Atsakyti
Aš žiūriu ir kol kas patinka. Jis mae labiau įtraukė nei "Nemylima". Įdomu, ar įvyks Lucijos vestuvės?
Atsakyti
Kazkodel atrodo, kad neivyks vestuves. Tik idomu ar pasikartos istorija kaip jos tetai buvo, kai sesuo nuviliojo jauniki ir jis ja paliko vestuviu diena ar pati Liusija issiaiskins kazka ir atsauks vestuves.

Ir idomu kaip Liusija susipazins su tuo kitu, na pagrindiniu tuo. Nes turbut jis atvyks vedamas kersto uz broli.
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2014 09 11, 19:23)
Kazkodel atrodo, kad neivyks vestuves. Tik idomu ar pasikartos istorija kaip jos tetai buvo, kai sesuo nuviliojo jauniki ir jis ja paliko vestuviu diena ar pati Liusija issiaiskins kazka ir atsauks vestuves.

Ir idomu kaip Liusija susipazins su tuo kitu, na pagrindiniu tuo. Nes turbut jis atvyks vedamas kersto uz broli.

Sveikos 4u.gif
Vestuves neivyks, pats jauniklis atsisakis baznycioje rolleyes.gif
Atsakyti
Nuo siandien sia telenovele rodys 11h doh.gif
Jei ir buvo ja ziurinciu tai nuo dabar nebebus, saunuoliai TV3 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 09 17, 12:05)
Nuo siandien sia telenovele rodys 11h  doh.gif
Jei ir buvo ja ziurinciu tai nuo dabar nebebus, saunuoliai TV3  doh.gif

Nesąmonė gryna padarė
Atsakyti
Tikrai kaip pamaciau kokiu laiku rodys tai net juokas paime, nors man ir nelb aktualu as ji vakarais per tv3 play ziuriu:) Bet vistiek pradejo rodyt vienu laiku, poto jau visai kitu, cia kaip LNK darydavo...

O serialas tai man pokolkas tikrai idomus, toks isskirtinis, kiekviena serija baigiasi intriguojanciai smile.gif
Atsakyti
Prie viso to pakeite ir rodymo dienas, rodys tik antradieniais - penktadieniais. Idomu kodel TV3 taip sumaste, nes man jis idomesnis uz Nemylima...
Atsakyti
Matyt tai buvo geriausiais variantas perstumdyt programa. doh.gif unsure.gif
Nes prailgino Kvieskite daktara laidos laika, ir tv pagalbos ir dar aisku likusi pusvadandi iki Nemylimos dar viena Simsonu serija.
Man atrodo, kad gali baigtis taip kad ji visai nutrauks, nes tokiu laiku manau didzioji mazuma ji ziures, nebent per tv3play. O siap tikrai gera telenovele ax.gif
O man tai pikciausia, kad kai anonsavo, eilute tai is Aistros spalvu meiles spalvas buvo padare doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi pagalvojau, kad toks laikas tai isvis mazai kam palankus ziureti, tada galejo i koki kita savo kanala pvz tv6 ar tv8 perkelt ir normaliu laiku rodyti...
Na bet jau nusprende tai nusprende, svarbu man kad bent per tv3 play tada rodytu smile.gif tik galejo ir toliau nuo pirmadienio iki penktadienio rodyt... Jau snd laukiau serijos, nes lyg rytojaus ar po rytojau turetu buti lb idomi smile.gif
Atsakyti
ar yra žiūrinčių? kaip galvojate, ar Rebekos duktė Nora tikrai savo tėvo dukra (pamiršau vardą) ar kokio kito vyro bus?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 09 25, 14:49)
ar yra žiūrinčių? kaip galvojate, ar Rebekos duktė Nora tikrai savo tėvo dukra (pamiršau vardą) ar kokio kito vyro bus?



As ziuriu smile.gif)
Lygiai taip pat pagalvojau, kad gal Nora bus net ne Alonso dukra:)

Man tai labai idomu kada Liusija suzinos tiesa del ko ja paliko Rodrigas.
Atsakyti